Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 16d. 14:10

Pokyčiai dovanų čekių platintojų rinkoje: 3 kartus prailgintas dovanų čekių galiojimas

„Laisvalaikio Dovanos“
Partnerio nuotr. / „Laisvalaikio Dovanos“

Pasėta nežinomybė dėl situacijos pasaulyje pakeitė ne tik mūsų gyvenimo įpročius, bet ir daugelį verslo sričių. Esant nežinomybei tiek rinkoje, tiek visame pasaulyje įspūdžio dovanų parduotuvė „Laisvalaikio Dovanos“ nuo šiol klientams siūlys pramogas su ženkliai ilgesniu galiojimu.

Karantino padariniai ir pokyčiai

Karantino laikotarpiu atliktoje „Laisvalaikio Dovanų“ grupės apklausoje, kurios imtis siekė daugiau nei 4 tūkstančius įmonės klientų iš Lenkijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Suomijos įmonė siekė išsiaiškinti klientų poreikį ir svarbiausius kriterijus renkantis dovaną. Pagrindiniai motyvai renkantis dovaną buvo ryškūs visose šalyse: patraukli kaina ir ilgesnis dovanos čekio galiojimas. Lenkijoje ir Lietuvoje, kur karantinas buvo griežtesnis klientai ieškojo prekių mažesnėmis kainomis, o štai Latvijoje, Estijoje bei Suomijoje, kur karantino sąlygos buvo švelnesnės, klientai buvo linkę už dovaną mokėti tiek pat, kiek ir prieš karantiną. Suomijoje klientai buvo linkę sumokėti net daugiau, nei vidutinis dovanos krepšelis.

Įspūdžio dovanų parduotuvė „Laisvalaikio Dovanos“ atsižvelgdama į klientų poreikį ir situaciją šalyje bei visame pasaulyje žengė svarbų žingsnį įmonės prekyboje – net trigubai prailgino dovanos galiojimą terminą. Nuo 2020 m. liepos 13 dienos visi „Laisvalaikio Dovanų“ internetinėje bei fizinėse parduotuvėse prekiaujami dovanų čekiai galios 3 metus nuo dovanų čekio įsigijimo datos.

„Daugiau nei 30 proc. visų atliktos apklausos respondentų teigė, jog ilgesnis dovanos galiojimas būtų svari priežastis įsigyti dovaną. Suomijos respondentų dalis šį veiksnį įvertino kaip pagrindinį. Supratę žmonių poreikį ir stebėdami situaciją pasaulyje, priėmėme sprendimą prailginti dovanų kuponų galiojimo terminą iki 3 metų. Dauguma mūsų klientų ieško dovanos artimam žmogui, todėl šiandieninėje situacijoje ilgesnis dovanos galiojimas kuria ir didesnę dovanos vertę.“ – teigė įmonės vadovė Ieva Verdingovė.

Partnerio nuotr./Pokyčiai dovanų čekių platintojų rinkoje: 3 kartus prailgintas dovanų čekių galiojimas
Partnerio nuotr./Pokyčiai dovanų čekių platintojų rinkoje: 3 kartus prailgintas dovanų čekių galiojimas

Atsigavimas pramogų sektoriuje ir žmonių gyvenime

Laisvėjant galimybei judėti tiek šalyje, tiek Europoje pastebimas ir atsigavimas pramogų sektoriuje. „Laisvalaikio Dovanų“ vadovė džiaugiasi, jog partneriai vėl gali vykdyti veiklą, o klientai dovanoti ir mėgautis pramogomis. Vasara – laikas kai galime pamatyti žaliuojančią Lietuvos gamtą iš paukščio skrydžio skrendant karšto oro balionu ar sraigtasparniu bei išbandyti save skrodžiant bangas su vandens motociklu ar ramiai plaukiojant irklentėmis.

Beveik 15 metų rinkoje esanti tarptautinė įspūdžio dovanų parduotuvė „Laisvalaikio Dovanos“ siūlo gausų pramogų ir įspūdžių pasirinkimą bei unikalius projektus: vakarienė tamsoje „Dine in the Dark“, siaubo vakarienė „Haunted Dinner“, komiškas šou ir vakarienė „Shitty Dinner“ bei pasivažinėjimai „Ferrari“, „Lamborghini“ ir „KTM X-BOW R“ sportiniais automobiliais. Nuo šiol dovanos gavėjas dovana pasinaudoti gali net 3 metų laikotarpyje, nuo dovanos įsigijimo datos.

Partnerio nuotr./„Laisvalaikio Dovanos“
Partnerio nuotr./„Laisvalaikio Dovanos“

Partnerio turinys
Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką