Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 1d. 16:43

Praūžė antrasis „Hobby Riders“ čempionatas – buvo išrinkti geriausi vandenlenčių sporto entuziastai

„Hobby Riders“ čempionato akimirka
Manto Repečkos nuotr. / „Hobby Riders“ čempionato akimirka

Praėjusį šeštadienį, rugpjūčio 29-ąją, „Elev8 Cable Park“ Vievyje įvyko jau antrasis „Hobby Riders“ vandenlenčių sporto mėgėjų čempionato finalas. Šiais metais čempionatas, pasak organizatorių, buvo itin nenuspėjamas – abiejuose čempionato turuose ant podiumo lipo skirtingi dalyviai.

Prieš finalą čempionato organizatorius Juozas Piekuras teigė: „Iš turnyrinės lentelės galima matyti, kad tiek vyrų, tiek moterų grupėse į nugalėtojo vardą pretenduoja ne vienas dalyvis, todėl viską nuspręs finalinis etapas – jame taškai bus ypač vertingi. Išvysime įdomią kovą, kuri atneš daug emocijų ir dalyviams, ir žiūrovams“.

Organizatoriai neslepia džiaugsmo ir dėl to, kad čempionate susirinko panašaus lygio dalyviai, todėl viso čempionato metu buvo galima stėbėti įtemptą ir nenuspėjamą kovą. Taip pat, čempionatas susilaukė didelio susidomėjimo ir dalyvių skaičiaus – šiais metais čempionate rungėsi daugiau nei 70 dalyvių.

Manto Repečkos nuotr./„Hobby Riders“ čempionato akimirka
Manto Repečkos nuotr./„Hobby Riders“ čempionato akimirka

„Kadangi tai – mėgėjų lyga, daug kam tai pirmosios ar vienos pirmųjų varžybų, ore tvyro didelė įtampa. Dalyviai atsakingai ruošėsi, treniravosi ir ne kartą jaudulys pakišo koją atliekant sudėtingus triukus. Todėl varžybos ir įdomios“, – įspūdžiais dalinosi organizatorius J.Piekuras.
Finaliniame etape dalyviai rungėsi trijose skirtingose grupėse: vyrų ir moterų grupėse bei tik šiemet įsteigtoje – „Betsafe“ aukščiausio šuolio – rungtyje. Rungtyse netrūko kvapą gniaužiančių akimirkų, adrenalino bei įtampos. Susumavus taškus paaiškėjo ir finalo nugalėtojai:

Moterų grupė

 • 1 vietą iškovojo Simona Ambraziejūtė;
 • 2 vietą iškovojo Saulė Jarašūnaitė;
 • 3 vietą iškovojo Liucija Alksninytė.

Vyrų grupė

 • 1 vietą iškovojo Tadas Miceika;
 • 2 vietą iškovojo Aurelijus Kriščiūnas;
 • 3 vietą iškovojo Jonas Leonavičius.

„Betsafe“ aukščiausio šuolio rungties nugalėtojais tapo Saulė Jarašūnaitė ir Tadas Miceika. Taip pat buvo išsiaiškinti ir viso „Hobby Riders“ čempionato nugalėtojai, kuriais tapo Simona Ambraziejūtė ir Aurelijus Kriščiūnas.

Čempionato bendrų įskaitų rezultatai:

Moterų grupė

 • 1 vietą iškovojo Simona Ambraziejūtė;
 • 2 vietą iškovojo Saulė Jarašūnaitė;
 • 3 vietą iškovojo Liucija Alksninytė.

Vyrų grupė

 • 1 vietą iškovojo Aurelijus Kriščiūnas
 • 2 vietą iškovojo Tadas Miceika
 • 3 vietą iškovojo Simas Andziulis

Po varžybų dalyvius bei renginio svečius stebino teisėjų iš Boardsports PRO komandos pasirodymas. Dar įspūdingesni triukai ir aukšto lygio pasirodymas sulaukė garsių žiūrovų aplodismentų.

„Hobby Riders“ čempionatas – tai ne tik pramoga, kadangi organizacija prisideda ir prie sportinės karjeros. Praėjusių metų čempionato nugalėtojas Aurimas Uscila pasirašė kontraktą su viena iš Lietuvos vandenlenčių sporto komandų bei gavo paramą sportui.

Čempionato organizatoriai džiaugiasi tuo, kad čempionatas susilaukė didelio susidomėjimo bei dėkoja dalyviams bei žiūrovams už sėkmingą renginį. Pasak organizatoriaus J.Piekuro, kitąmet čempionatas būtinai sugrįš ir mėgėjus vėl kvies varžytis.

„Hobby Riders“ čempionatą pristatė kava „Paulig“.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką