Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 23d. 09:07

Projektas „Susitikim, mieli senjorai“ iš Vilniaus keliasi į Kauną

Projektas „Susitikim, mieli senjorai“ iš Vilniaus keliasi į Kauną
Butauto Burausko nuotr. / Projektas „Susitikim, mieli senjorai“ iš Vilniaus keliasi į Kauną

Jau trečius metus iš eilės vykstantis projektas „Susitikim, mieli senjorai” Vilniuje baigia nemokamas veiklas ir keliasi į Kauną. Girstučio kultūros centre 400 vyresnio amžiaus kauniečių galės lankyti nemokamas Dalios Michelevičiūtės vedamas linijinių šokių pamokas, lankyti Lino Liandzbergio vedamus tapybos užsiėmimus, mankštintis Tomos Peštenės kalanetikos treniruotėse, Kristinos Račkauskaitės vedamose kūrybinėse dirbtuvėse išbandyti jėgas vilnos vėlime ir dekupaže.

Penktadienį vykusio projekto uždarymo Vilniuje metu buvo galima išvysti projekto dalyvių atliktus darbus: porą šimtų nutapytų paveikslų, įvairių vilnos ir dekupažo rankdarbių. Projekto dalyvius sveikino projekto partneriai ir rėmėjai.

„Dėkojame mokytojams, dalyviams, partneriams už nuoširdų bendradarbiavimą ir dar vieną puikų projekto sezoną Vilniuje. Visi kartu subūrėme daugiau kaip 600 vyresnio amžiaus vilniečių. Manau, svarbiausia buvo ne patys užsiėmimai, o mūsų visų gyvas bendravimas, kalbėjimas, buvimas drauge bei dalijimasis gyvenimiška patirtimi, gera nuotaika, nuoširdžiu ir geru žodžiu. Esame tikri, kad toks mūsų visų užsidegimas leis plėtoti projektą ir kitais metais. O dabar nemokamas veiklas keliame į Kauną, į Vilnių grįšime kitais metais. Ačiū, buvo labai gera susitikti!“, – emocijų bei dėkingumo savo kalboje neslėpė projekto „Susitikim, mieli senjorai“ iniciatorius Edgaras Stanišauskas.

Nemokami kalnetikos, linijinių šokių, tapybos ir kūrybinių dirbtuvių užsiėmimai Kauno Girstučio kultūros centre vyks iki gruodžio mėnesio vidurio. Registracija į nemokamus užsiėmimus vyksta telefonu 8 60 336 266.

Partnerio turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:07
01:20
02:44

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką