Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 17d. 12:59

Projektas „Susitikim, mieli senjorai“ vyresnio amžiaus žmonės sukvietė į pusryčius Vilniuje

Senjorų pusryčiai Vilniuje
Butauto Barausko nuotr. / Senjorų pusryčiai Vilniuje

Jau trečius metus vykstantis projektas „Susitikim, mieli senjorai“ Vilniuje pristatė prieš porą savaičių startavusius nemokamus užsiėmimus skirtus vyresnio amžiaus žmonėms. Šiais metais kūrybinių dirbtuvių ir sveikatos stiprinimo užsiėmimai vyksta naujai įsikūrusiame Vilniaus „Senjorų avilyje“. Projekto organizatoriai džiaugiasi itin gausiu senjorų aktyvumu ir įsitraukimu į nemokamas veiklas.

„Mums labai gera dirbti su žmonėmis, kuriems tikrai nuoširdžiai rūpi, jog mūsų šalies senjorai gyventų oriai ir linksmai. Taip pat norėčiau padėkoti visiems, kurie prisideda prie šio projekto, nes be Jūsų pagalbos ir patarimų neturėtumėme to, ką turime šiandien – kokybiškai besitęsiantį projektą. Jūsų dėka matome, kad projektą tikrai auginsime ir plėsime į kitus Lietuvos miestus. O visiems užsiėmimus lankantiems senjorams noriu palinkėti naujų įspūdžių ir patirčių. Turite nuostabius mokytojus, kurie Jums atiduoda visą save, todėl atsakykite jiems tuo pačiu.

Per šiuos trejus projekto gyvavimo metus sukūrėme nuostabią bendruomenę, todėl nebijokite, padėkite ir pasitikėkite vieni kitais. O jeigu savo aplinkoje turite žmonių, kurie nedrįsta, bijo ateiti – atveskite juos į mūsų šeimą. Kiekvienam žmogui, visų pirma, reikia žmogaus, o žmonių, kaip matote mes čia tikrai turime“, - projekto dalyvius sveikino projekto iniciatorius, viešosios įstaigos „Sėkmės idėja“ atstovas Edgaras Stanišauskas.

Butauto Barausko nuotr./Edgaras Stanišauskas ir Andrej Pometko
Butauto Barausko nuotr./Edgaras Stanišauskas ir Andrej Pometko

Projekto „Susitikim, mieli senjorai“ metu vyresnio amžiaus žmonės Vilniuje ir Kaune iki metų galo kviečiami išbandyti net 4 veiklas ir atrasti labiausiai patinkančią: sveikatos stiprinimo (linijinių šokių) su scenos profesionale Dalia Michelevičiūte, dailės su tapytoju, parodų kuratoriumi Linu Liandzbergiu, kūrybinių dirbtuvių su rankdarbių meistre Kristina Račkauskaite bei kalanetikos su trenere Toma Peštene.

„Labai džiaugiamės galėdami būti tokios gausios ir vieningos bendruomenės dalimi. Per šias keletą savaičių, kurių metu vyko įvairūs projekto užsiėmimai, išgirdome daugybę teigiamų atsiliepimų iš pačių dalyvių, jų artimųjų lūpų. Tikimės, kad per visą projekto laikotarpį jų ratas toliau plėsis ir galėsime padėti dar daugiau vyresnio amžiaus žmonių kartu su naujomis veiklomis atrasti gyvenimo džiaugsmą. Šiandien jų veiduose matomas pozityvumas ir šypsenos mums yra didžiausia padėka, todėl didžiuojamės galėdami prisidėti prie to, kad vyresnio amžiaus žmonės Lietuvoje galėtų daryti tai, ko iš tiesų nusipelnė – mėgautis gyvenimu, atrasti naujų pomėgių, plėsti pažinčių ratą – ir tą darysime toliau“, – sveikinimo kalboje sakė prekybos tinklo IKI rinkodaros vadovas Andrej Pometko.

Rudenį bei žiemą turiningai praleisti norintys senjorai kviečiami jau dabar registruotis ir prisijungti prie projekto skambindami telefonu 8 60 336 266 arba rašydami elektroniniu paštu susitikim@susitikim.lt. „Susitikim, mieli senjorai“ užsiėmimų dovanotojas – prekybos tinklas IKI. Projekto partneriai: akių klinika „Lirema“, odontologijos klinika CLINIC|DPC, informaciniai partneriai: naujienų portalas 15min.lt, LRT, žurnalas „Savaitė“, projekto draugai: viešoji įstaiga „Azzara“, Vilniaus ir Kauno miestų savivaldybės, Kauno Girstučio kultūros centras, Vilniuje įsikūręs „Senjorų avilys“.

VIDEO: Projekto "Susitikim, mieli senjorai" pristatymas Vilniuje. 2019 - 09 - 12
Partnerio turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

03:39
01:19
00:58

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką