Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ramunės laiškas mamai. „Nieko baisaus, kad tu negirdi, – gestai pasako daugiau nei žodžiai“

Ramunė. Vertimas iš gestų kalbos – šis gestas reiškia – AŠ TAVE MYLIU
Ji24.lt skaitytojos nuotrauka / Ramunė. Vertimas iš gestų kalbos – šis gestas reiškia – AŠ TAVE MYLIU
Šaltinis: 15min
0
A A

Mama kiekvieno žmogaus gyvenime vaidina bene svarbiausią vaidmenį, tačiau kiek dažnai mes jai dėkojame? Tikriausiai pernelyg retai. Būtent dėl to portalas Ji24.lt skelbia laiškų konkursą „Ačiū tau, Mama!“. Dar vienas laiškas brangiausiam žmogui...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Mamyte,

ar prisimeni tą dieną, kai gimiau verkdama, o Tu nieko negirdėjai, tik matei mano byrančias ašaras? Supratusi, jog man sunku, paėmei švelniai ant rankų ir pabučiavusi nuraminai... Aš, būdama mažylė, pajutusi Tavo buvimą šalia, visiškai nurimau.

Mama, ar atmeni mano nerūpestingas vaikystės dienas, kuomet aš daug kartų  griuvinėjau, o Tu padėdavai atsistoti ant kojų?

Mama, ar prisimeni tas dienas iš mokyklos laikų, kai parsinešdavau dvejetą? Tu, užuot barusi, švelniai apkabindavai ir pasakydavai, jog kitądien bus geriau. Niekada Tau nesakiau, bet giliai širdyje taip džiaugiausi, jog turiu tokią supratingą mamą.

Vien šie keli gražūs prisiminimai rodo, jog Tu, mama, esi tikra optimistė. Tavo lengvas, bet teisingas požiūris įskiepijo mintį, jog visada reikia džiaugtis tuo, ką turi. Tu teisi sakydama, jog ir po juodžiausios nakties pateka saulė.

Ačiū, mama, kad visada tikėjai manimi, tikėjai, kad galiu, kad pasieksiu tai, ko trokštu. Leidai mano svajonėms skrajoti. Tik Tavo dėka aš esu pats laimingiausias žmogus, nes... aš turiu svajonių!

Tavo lengvas, bet teisingas požiūris įskiepijo mintį, jog visada reikia džiaugtis tuo, ką turi. Tu teisi sakydama, jog ir po juodžiausios nakties pateka saulė.

Mama, nieko baisaus, kad Tu negirdi, juk Tu gali girdėti kitaip – gali mane matyti, apkabinti, pabučiuoti. Tavo dėka išmokau nuostabią gestų kalbą.

Kartais vos keli gestai pasako daug daugiau nei žodžiai. Netiki? Kad patikėtum, skiriu Tau nuotrauką ir noriu pasakyti, kad Tu esi ypatingas Žmogus, ir aš Tave besąlygiškai myliu. Niekada neužmiršk šito.

Iš visos širdies Tave mylinti dukrytė Ramunė


Šis tekstas dalyvauja portalo Ji24.lt rengiamame konkurse „Ačiū tau, Mama!“. Daugiau apie konkursą ir jo sąlygas rasite paspaudę ant šios nuorodos.

Konkurse gali dalyvauti merginos ir vaikinai, moterys ir vyrai, kurie norėtų viešai paskelbti savo laišką Mamai ir padėkoti jai už pirmąją šypseną, kuria ji sutiko jus atėjusį į pasaulį, nors tos akimirkos ir neprisimenate.

Už pirmą garsesnį žodį, kuris skatino susimąstyti ir pagalvoti. Už priekaištingą jos tylą, kai iškrėtėte eilinę kvailystę, o tik vėliau pastebėjote, kad mamai tai kainavo gilesnę raukšlę veide ar per anksti pabalusius plaukus... Išliekite savo jausmus brangiausiam žmogui ir laimėkite rėmėjų isteigtus grožio prizus.

Rėmėjai
 
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką