Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 sausio 6d. 13:32

Rašyti turi mokėti visi – net technologijų asai. Kuo naudingas šis įgūdis ir kaip jį lavinti?

Rašymas ranka Tik prenumeratoriams
123RF.com nuotr. / Rašymas ranka
Pasauliui įžengus į 2021-uosius, turbūt niekas nesiginčys, kad šiandien darbas atrodo visiškai kitaip nei prieš metus.

Daugelis įmonių turi ištisas iš namų dirbančių darbuotojų komandas, o tokie technologijų gigantai kaip „Twitter“ ir „Dropbox“ teigia, kad galbūt jų darbuotojai nuo šiol taip dirbs visada.

Esu įmonės „HackerRank“, padedančios tokioms organizacijoms kaip šios, samdyti technologijų srities darbuotojus, generalinis direktorius, todėl gerai žinau, ką tokiems kolektyvams reiškia nuotolinio darbo pamaina. Pavyzdžiui, mes pamažu prisitaikome prie asinchroninio darbo, kuris vyksta skirtingose ​​komandose, skirtingose laiko juostose, yra taikomas prie vaikų priežiūros grafikų ir kitų individualių poreikių. Jau senokai visi nebedirbame tuo pačiu metu.

Nuotolinio darbo sėkmė priklauso nuo bendravimo, tačiau tai – sudėtinga sritis. Daugelis iš mūsų jaučia „Zoom“ nuovargį, o beveik trečdalis amerikiečių teigia, kad jiems sunku komunikuoti darbo klausimais nuotoliniu būdu.

Rašymas, jei tik mokame tinkamai rašyti, gali būti puikus sprendimas – net kompiuterių inžinieriams ir kitiems IT srities atstovams. Paaiškinsiu, kodėl.

Rašymas, ilgą laiką technologijų sektoriaus atstovų laikytas „minkštuoju įgūdžiu“, yra labai svarbus, kai kolegos negali akis į akį aptarti problemos ar naujam kolektyvo nariui prie kavos puodelio paaiškinti tam tikrų darbo subtilybių.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Fast Company“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką