Dabar populiaru
Publikuota: 2015 liepos 31d. 21:00

Rugpjūčio mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

Taro kortos
„Shuterstock“ nuotr. / Taro kortos

„Rugpjūčio mėnesio numerologinis skaičius 7 yra magiškas skaičius. Kaip 7 natos ir vaivorykštės spalvos, jis atspindi Visatos pažinimą bei siekį tobulėti, tiesos paieškas ir logika paremtą dvasingumą“, – teigia tarologė Lina Balsė.

Bendroji mėnesio prognozė

Šio mėnesio taro korta yra 16 numeriu pažymėtas Bokštas. Paskutinį kartą mėnesio korta ji buvo 2013 spalį. Jei įsižiūrėsite į kortos paveikslėlį, jam galima būtų pritaikyti tokius posakius: „Kaip perkūnas iš giedro dangaus“, „Dievo pirštas“, „Nunešė stogą“, „Aukštai kilęs – žemai krisi“.

Visi jie puikiai atspindi kortos reikšmę – tai netikėtas sukrėtimas, destrukcija, likimo smūgis ir skaudi pamoka. Rugpjūčio mėnesį visi turėtume būti kiek įmanoma atsargesni, nes padidės nelaimingų atsitikimų rizika, o ir šiaip gyvenimas gali pateikti nemalonių staigmenų.

Fotolia nuotr./Taro korta „Bokštas“
Fotolia nuotr./Taro korta „Bokštas“

Šioje kortoje žmonės iš savo arogancijos surentė Babelio bokštą, tikėdamiesi prilygti dievams, atitrūko nuo realybės. Kiekvienas ėmė laikyti save išskirtiniu, ypatingu, vertu daugiau nei kiti.

Bet realybė pasivijo ir parodė, jog yra didesnių dalykų, nei jų susireikšminę ego, ir nuleido juos ant žemės.

Taigi, be netikėtų bėdų, ši korta simbolizuoja Dievo pirštą. Tie, kas gyvena apsistatę sienomis, skiriančiomis nuo realybės, kas susireikšmino ir nemato toliau savo nosies, kas užsidarė iš iliuzijų sukurtame dramblio kaulo bokšte ir atsisako matyti tiesą, gali patirti didelį sukrėtimą.

Dievo pirštas, atsitiktinumas, netikėtos aplinkybės ar šokiruojanti žinia sukrės visą pasaulėvaizdį, atims saugumo ir identiteto jausmą bei išmuš pagrindą iš po kojų. Tai Dievo ar Visatos būdas pasakyti, kad jau GANA, pliaukštelėjimas tarsi neklusniems vaikams, įmurkdymas veidu į realybę, kad atmerktume akis ir atvertume širdį, prisimintume kuklumą ir nuolankumą, kad pripažintume faktus ir nusileistume ant žemės.

Tie, kas gyvena apsistatę sienomis, skiriančiomis nuo realybės, kas susireikšmino ir nemato toliau savo nosies, kas užsidarė iš iliuzijų sukurtame dramblio kaulo bokšte ir atsisako matyti tiesą, gali patirti didelį sukrėtimą.

Griaunamoji šios kortos jėga turi savo teigiamą pusę bei paskirtį. Ilgai kažką stačius ar kūrus, kartais tenka suvokti, kad tai nebeatitinka mūsų poreikių. Ant ydingo pagrindo harmoningo statinio nepastatysi, tad tenka sugriauti, sulyginti su žeme, kad galima būtų kurti kažką visiškai naujo nuo pagrindų.

Labai gerai tą supratau, kai mėginau megzti. Įvėlus klaidą tenka išardyti dalį mezginio. Kuo ilgiau tikiesi, kad ta klaida nežymi ir nieko nekeičia, kad visai nebūtina ardyti, tuo daugiau teks išardyti mezginio, kai pripažinsi faktą, jog yra problema ir reikia ją taisyti.

O kaip būna pikta, kaip norisi visiškai mesti tą užsiėmimą, kai tenka išardyti didesnę darbo dalį ir pradėti iš naujo!.. Bet tai tobulėjimo procesas – per klaidas, jų pripažinimą, ištaisymą ir atkaklų darbą judame toliau. Su mezginiu paprasta, galima neapsikentus jį mesti. Bet gyvenime to padaryti neleidžia aukštesnės jėgos, suinteresuotos mūsų tobulėjimu.

Jei darome klaidas, gauname iš pradžių švelnius ženklus, o vėliau, jei jų nepastebime, aukštesnės jėgos gali imtis ir drastiškesnių auklėjimo priemonių. Kas geriau paskatina tobulėjimui, susimąstymui apie gilesnę visa ko prasmę ir kas geriau atveda į Dievą, jei ne kančia?

Apibendrinkime mūsų rugpjūčio mėnesio pamokas:

  • būti atsargiems ir be reikalo nerizikuoti, kad išvengtume nelaimių;
  • neatitrūkti nuo žemės ir realybės pasidavus iliuzijoms, kad nebūtume skausmingai nuleisti iš savo padangių;
  • neatsitverti sienomis, žiūrėti faktams ir tiesai į akis, net kai tai nemalonu;
  • įsiklausyti į smulkius ženklus ir perspėjimus, kad nesulauktume skambesnio „pliaukštelėjimo“;
  • supratus, kad kažkur išklydome iš kelio ar padarėme klaidą, nebedelsti ir išardyti ydingą situaciją bei pradėti nuo pradžių;
  • prisiminti vidinį nuolankumą šiais puikybės ir egoizmo laikais.

Prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

Kiekvienas mūsų, eidami skirtingu gyvenimo keliu ir turėdami savas pamokas, kiek tikslesnę rugpjūčio mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką, skirtą mums visiems.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t.y. 1983 05 03. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+8+3+0+5+0+3=29. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 2+9=11. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių: 1+1=2.

Suskaičiavome, kad visų, gimusių 1983 metų gegužės 3 dieną, žmonių gyvenimo kelio skaičius yra 2. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus gyvenimo kelio skaičiui skirtą mėnesio taroskopą.

Gyvenimo kelio skaičius 1. Jūsų mėnesio korta – Monetų Riteris

Monetų Riterio laikotarpiu kantrus, bet atkaklus pasieks daugiau už skubantį. Tai veiklos ir darbo mėnuo ir dėl vertingų dalykų bei svarbių tikslų reikės pasistengti. Organizuotumas ir susikaupimas užtikrins, kad jūsų darbas bus produktyvus, judės į priekį. Galite gauti užtarnautą paaukštinimą, o materialinėje situacijoje matysis progresas.

Jei ši korta vaizduoja kitą asmenį, tai bus labai pareigingas, patikimas ir ištikimas žmogus, kurio pagalba bus praktiška ir konkreti. Santykiuose korta kalba apie stabilumą ir rimtus įsipareigojimus, tad jei ieškote antrosios pusės, jums reikia rimto ir patikimo žmogaus.

Esamuose santykiuose galite jaustis saugiai, tačiau saugokitės rutinos ir monotonijos – Monetų Riteris ne pats romantiškiausias ar spontaniškiausias Taro kortų veikėjas. Šios kortos iššūkis yra matyti platesnę perspektyvą, galimybes, neprarasti nuotykio troškimo įbedus akis į vieną vagą.

Gyvenimo kelio skaičius 2. Jūsų mėnesio korta – Žvaigždė

Žvaigždė žada sveikatos pagerėjimą, jei buvo problemų, ramesnį ir harmoningesnį periodą po audros. Ši korta pagal savo skaičių yra sekanti po Bokšto, tad galima tikėtis, jog kad ir kokią pamoką ar išbandymą gausite rugpjūčio mėnesį, greitai po jo atsigausite ir išvysite šviesą tunelio gale.

Taip pat skaitykite: Nematomas ryšys: kaip panaikinti neigiamą dėvėtų drabužių ar mirusių žmonių daiktų energiją?

Tai vilties korta, žadanti šviesesnį rytojų, raginanti atsiverti įkvėpimui ir naujoms galimybėms. Nepameskite iš akių savo kelrodės žvaigždės, puoselėkite savo svajonę ir jūs ją įgyvendinsite. Santykiuose ši korta yra gydanti energija, tad galite susitaikyti net po labai didelių konfliktų ar nusivylimų, bendravimas taps nuoširdesnis ir atviresnis.

Palankus laikas bendravimui ir kūrybai, bus lengviau atskleisti ir išreikšti savo gabumus ir talentus. Šį mėnesį jūsų negalės apjuodinti jokios apkalbos ar kritika, jums pavyks sublizgėti ir sulaukti šlovės jei būsite savimi ir tikėsite tuo, ką darote. Sprendžiant iš to, kaip palankiai veikiama kitų kortų jūsų Žvaigždė, galimas netgi svajonės išsipildymas. Tačiau tai nebūtų iš dangaus nukritusi sėkmė, ją būsite užsidirbę kantriu ir atkakliu darbu.

Gyvenimo kelio skaičius 3. Jūsų mėnesio korta – Imperatorė

Šį mėnesį teks skirti dėmesio motinai ir santykiams su motina arba patiems išreikšti savo moteriškas bei motiniškas (net jei esate vyras) savybes – globoti, puoselėti, mylėti, išreikšti savo kūrybingumą. Imperatorė yra vaisingumo simbolis ir viskas, ką darysite su meile ir kūrybingumu, duos puikius rezultatus, lengviau atsiversite gerovei visomis prasmėmis.

Atvira širdis leis ir dovanoti, ir priimti meilę, tai labai palankus metas santykiams ir šeimai. Galite tikėtis progreso ir natūralaus augimo visuose reikaluose – santykiuose jausmai gilės, galimi džiugūs įvykiai: šeimos sukūrimas ar pagausėjimas, verslas klestės ir augs, darbe atmosfera bus harmoninga, kūrybinė saviraiška teiks didelį pasitenkinimą.

Gyvenimo kelio skaičius 4. Jūsų mėnesio korta – Vežimas

Visi jūsų reikalai sparčiai judės į priekį, jūsų susitelkimas ir atkaklumas veda tiesiai iki pergalės. Šį mėnesį svarbu tvirtai laikyti rankose gyvenimo vadeles, kontroliuoti save ir aplinkybes. Net jei jausitės traukiami į skirtingas puses išorinių aplinkybių ar vidinių troškimų, išlikite susitelkę į pasirinktą tikslą, neleiskite atitraukti jūsų dėmesio ar išvesti iš kelio. Šį mėnesį jūsų moto turėtų būti: „Taip, aš galiu!“.

Santykiuose šalia jūsų gali būti šiuo gyvenimo etapu jums puikiai tinkamas gyvenimo bendrakeleivis, patys santykiai labai intensyvūs emocine ir seksualine prasme, tačiau atkreipkite dėmesį, ar vienas iš jūsų nesiekia kontroliuoti kito ir neprimeta savo valios. Galima tolimesnė kelionė ar tiesiog daug važinėjimo čia ir ten, reikalai susiję su transportu.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Jupiterio padėtis Zodiako ženkluose: kokioje gyvenimo sferoje jūsų laukia sėkmė?

Palankus laikas sandoriams, susijusiems su transporto priemonėmis, pavyktų sėkmingai parduoti, nusipirkti ar susitarti dėl remonto. Kadangi šio mėnesio korta Bokštas, jums rekomenduojama būti labai dėmesingiems ir susikaupusiems kelyje, kad nepatektumėte į eismo įvykį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką