Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gruodžio 25d. 19:00

Šaulys: 2016 metų meilės, pinigų, karjeros ir sveikatos horoskopas

Zodiako ženklas – Šaulys.
Fotolia nuotr. / Zodiako ženklas – Šaulys.

2016 metais žvaigždės žada Šauliams didelius pokyčius – jie visiškai pakeis savo vidinį pasaulį, atsiras daugiau savivertės ir pasitikėjimo savimi. Visos šios savybės labai padės įvairiose sudėtingose situacijose.

Žvaigždės Šauliams pataria nepulti strimgalviais į kokią nors naują veiklą. Priešingai, viską derėtų daryti lėtai, kruopščiai apgalvojus ir parašius aiškų planą. Tik tada galima tikėtis sėkmės. Šiam Zodiako ženklui bus suteiktos kelios galimybės iš esmės pakeisti savo ateitį, tik jas reikia gerai apsvarstyti ir tinkamai pasinaudoti. Žvaigždės rekomenduoja nebijoti eksperimentuoti, tačiau daryti tai reikia sąmoningai.

2016-ieji – palankus laikas išlieti ateities pamatus. Šaulių laukia įdomios kelionės bei naujos pažintys. Atsiras naujų draugų ir pažįstamų. Asmeniniame gyvenime Šauliai gali tikėtis teigiamų pokyčių, o štai sveikata reikės rūpintis visus metus.

Meilė

2016 metai – tinkamiausias laikas įgyvendinti savo planus. Jeigu veiksite atkakliai, sulauksite tokių rezultatų, kokių net nesitikėjote – pelnas gerokai padidės.

Artėjantys metai žada būti audringi. Su antrąja puse Šauliai patirs daug gražių, švelnių ir saldžių akimirkų. Santykiai bus ramūs, bet labai malonūs. Vieniši Šauliai 2016 metais turės puikią progą sutikti savo likimą, tačiau ilgai svarstys, ar verta su tuo žmogumi susisaistyti santuokos įžadais. Tiesa, kai kurie Šauliai pernelyg ir neskubės kurti šeimos, nes juos tenkins ir neįpareigojantys santykiai.

Žvaigždės prognozuoja, jog jeigu turėsite konfliktą su partneriu, jis gali virsti tikra audra. Tokioje situacijoje turėtumėte elgtis labai atsargiai ir itin atidžiai galvoti, ką sakote. Priešingu atveju galite galutinai viską sugriauti. Jeigu ramiai ištversite šį nesėkmių ruožą, jums žadami gražūs ir gerąja prasme audringi santykiai.

Vieniši Šauliai patirs švelnią aistrą ir tyriausius jausmus. Jiems atrodys, kad atėjo laimingiausia gyvenimo diena ir tarytum iš dangaus nusileido didžiausia meilė. Jie nustos blaiviai mąstyti ir norės apglėbti visą pasaulį.

Metų pabaigoje dauguma Šaulių norės pagerinti savo gyvenimo sąlygas, pavyzdžiui, padaryti remontą ar netgi pakeisti gyvenamąją vietą. Ir nors pinigai šiam Zodiako ženklui nėra svarbiausias dalykas, jų šeimos gyvenimas labai priklausys nuo materialinės gerovės. Žvaigždės pataria turėti tai omenyje. Beje, nepaisant užplūdusios meilės ir jausmų, Šauliams nepatariama šiais metais kelti vestuvių. 2016 metus verčiau skirkite santykių stiprinimui ir įtvirtinimui.

Taip pat skaitykite: Skorpionas: 2016 metų meilės, pinigų, karjeros ir sveikatos horoskopas

Finansai

Jau pačioje metų pradžioje Šauliams trūks pinigų, todėl jie intensyviai ieškos naujų pajamų šaltinių. Žvaigždės žada, kad gali atsirasti naujų projektų, o jeigu kai kurie Šauliai svajojo užimti lyderio pozicijas, tai 2016 metai – tinkamiausias laikas įgyvendinti savo planus. Drąsiai imkite iniciatyvą į savo rankas. Jeigu veiksite atkakliai, sulauksite tokių rezultatų, kokių net nesitikėjote – pelnas gerokai padidės.

Artėjančiais metais Šauliai greitai priims sprendimus ir investuos į pelningus projektus. Palankus metas verstis prekyba – tai būtent ta sritis, kurioje šio ženklo atstovai gali visiškai save realizuoti.

Metų viduryje ypatingą dėmesį skirkite dokumentacijai. Jei ko nors nesuprantate ar abejojate, žvaigždės pataria kreiptis į specialistus – teisininkus, notarus, patyrusius buhalterius. Tikėtina, kad konkurentai, bandydami jums pakenkti, ieškos prieš jus visokio plauko kompromatų. Tam, kad to išvengtumėte, prireiks lėšų. Žvaigždės rekomenduoja jų negailėti, nes priešingu atveju galite prarasti daug daugiau.

Tiesa, gali atsirasti žmogus, kuris jums pasiūlys įdomų ir pelningą sandorį. Metų pabaigoje Šauliai sukaups pakankamą pinigų sumą, kad galėtų su visa šeima leistis į kruizą ar padaryti didelį pirkinį.

Karjera

Metų pradžioje Šauliai norės plėsti savo veiklą ir padaryti kažką naujo. Jie aktyviai ieškos naujų pažįstamų ir bendraminčių, kad galėtų visiškai save realizuoti profesinėje veikloje. Kiekviename naujame žmoguje šio Zodiako ženklo atstovai ieškos naudos sau ir galimybės užkopti karjeros laiptais. Metų pradžia nežada didesnių pokyčių, tačiau metų viduryje įvykiai vystysis taip greitai, kad Šauliai vos spės suktis. Šiuo laikotarpiu žvaigždės siūlo susikoncentruoti ir visiškai atsiduoti darbui.

Tikėtina, kad jums bus pasiūlyta nauja veiklos kryptis, kuri atneš ne tik neblogų pajamų, bet ir didelį pasitenkinimą.

Metų pabaigoje, Šauliai, norėdami ko nors pasiekti, privalės rizikuoti. Apskritai, visus metus profesinė veikla šiam Zodiako ženklui bus pirmoje vietoje. Itin didelė komandiruotės tikimybė, kuri iš esmės pakeis jūsų karjerą. Gali būti, kad būtent po komandiruotės gausite paaukštinimą. Žvaigždės pataria saugotis pavyduolių ir intrigų, bus nemažai situacijų, kai jums norės pakenkti. Žvaigždės šiuo atveju pataria kontroliuoti savo veiksmus ir mažiau kalbėti. Neprisileiskite arti savęs menkai pažįstamų žmonių ir nepasakokite ateities planų.

2016 metais jums taip pat reikės viską kruopščiai planuoti, nes priešingu atveju nieko nesuspėsite. Žvaigždės rekomenduoja dažniau konsultuotis su viršininkais: drąsiai siūlykite savo idėjas ir išsamiai paaiškinkite, kodėl vienas ar kitas projektas turėtų būti įgyvendintas. Tikėtina, kad jums bus pasiūlyta nauja veiklos kryptis, kuri atneš ne tik neblogų pajamų, bet ir didelį pasitenkinimą.

Taip pat skaitykite: Nemaloni dilema: kur dėti nepatikusias ir nereikalingas dovanas?

Sveikata

Ateinančiais metais Šauliai turėtų atkreipti ypatingą dėmesį į savo mitybą. Dauguma šio ženklo atstovų mėgsta sočiai pavalgyti, ypač vakarais, o tai gali turėti neigiamos įtakos ne tik figūrai, bet ir skrandžiui. Tikėtinos rimtos skrandžio, kepenų, kasos ligos. Jums gali tekti laikytis priverstinės dietos, idant atstatytumėte savo sveikatą.

2016 metais Šauliai mėgausis gamta ir daug laiko praleis gryname ore, o tai sustiprins jų imunitetą. Tiesa, ne visi šio Zodiako ženklo atstovai galės pasigirti gera sveikata, kai kuriuos dažnai kamuos įvairios peršalimo ligos.

Metų viduryje tikėtinos rimtos ligos, dėl kurių turėsite atsidurti lovoje ar ant operacinio stalo. Problemos su skrandžiu, nemiga ir dažni galvos skausmai – štai pagrindiniai 2016 metų Šaulių priešai. Žvaigždės pataria gydytis ne tik vaistais, bet ir suteikti savo organizmui galimybę deramai pailsėti bei atsigauti.

Taip pat atkreipkite dėmesį į nervų sistemą, kuriai ateinančiais metais teks nemenkas krūvis. Horoskopas Šauliams pataria dažniau būti prie vandens telkinių, nes vanduo turi itin teigiamą poveikį šiam Zodiako ženklui. Taip pat derėtų visiškai pakeisti savo mitybą ir pradėti vartoti daugiau augalinių produktų. Sudarykite mitybos režimą, daugiau laiko praleiskite gryname ore ir, tik atsiradus pirmiesiems negalavimo požymiams, iš karto kreipkitės į gydytoją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką