Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 03, 19:00

Sausio mėnesio meilės horoskopas

Portalas Ji24.lt pateikia astrologės Ellen Whitehurst sudarytą sausio mėnesio meilės horoskopą dvylikai Zodiako ženklų. Sužinokite, ką šį mėnesį jums numačiusios žvaigždės meilės srityje.
Meilė
Meilė / „Shutterstock“ nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šį mėnesį pastebėsite, kad daugelyje situacijų meilė ir santykiai jums dažniausiai liks antroje vietoje. Tai ypač bus juntama iki sausio 4-osios. Nesibaiminkite ir romantiką kuriam laikui atidėkite į šalį, nes galutinis rezultatas jus tikrai pradžiugins. Jau mėnesio pabaigoje suprasite, kad laukti tikrai buvo verta.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Meilės horoskopas žada jums puikią metų pradžią. Nuo sausio 3-iosios Venerai perėjus į Vandenio ženklą, jūs būsite pasiruošę siausti ir mylėti. Nepamirškite, kad Venera yra jūsų valdančioji planeta, tad šį mėnesį neįprastų, tačiau įkvepiančių pažinčių bei gerbėjų tikrai netrūks. Net jei savo antrąją pusę jau ir turite į jį ar ją šį mėnesį žvelgsite visiškai kitu, daug romantiškesniu žvilgsniu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šį mėnesį jums turėtų puikiai klostytis santykiai per atstumą, jei tokius palaikote. Taip pat nestigs puikių ir kūrybingų idėjų bei svajonių, kurioms ateityje įdėjus kiek pastangų, bus lemta išsipildyti. Šį mėnesį žvaigždės pataria neatsisakyti ir trumpų spontaniškų kelionių, ypač jei tokio pasiūlymo sulauksite sausio 13 ar 14 dienomis. Juk kas nerizikuoja, tas negeria šampano!

Taip pat skaitykite: Rytų horoskopas 2015 metams pagal gimimo metus

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų septintajame būste apsilankiusi Saulė šį mėnesį įžiebs norą rūpintis santykiais su antrąja puse. Ypač tai jausis iki sausio 20-osios. Žvaigždės rodo santykių sutvirtėjimą ir rimtesnius įsipareigojimus, ypač jei pastaruoju metu susitikinėjate su įsipareigojimų bijančiu žmogumi. Tiesa, toks staigus santykių sutvirtėjimas jus gali kiek nustebinti, tačiau nemanykite, kad nesate to verti. Tiesiog pasitikite romantiką jums žadančius naujuosius metus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nuo sausio 4-osios Vėžio ženkle esanti Pilnatis, nušvies jūsų privatų gyvenimą ir visas paslaptis. Tad jei ilgą laiką ko nors paslapčia siekėte, galite tikėtis, kad šį mėnesį visos pastangos duos džiugių ir puikių vaisių. Vis tik derėtų pasisaugoti savo paslapčių iškilimo į viešumą, mat šį mėnesį toks pavojus bus itin realus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pastaroju metu jūs po truputį apsisprendžiate, ko norėtumėte iš savo partnerio. Jūs norite būti su žmogumi, kuris yra praktiškas ir organizuotas, tačiau savyje turintis dalelę paslapties. Vis tik sausį į šias savybes žiūrėsite kiek atlaidžiau, tad gali būti, kad sutiksite žmogų, kuris jomis visiškai nepasižymi. Nebijokite šio iššūkio, mat šis žmogus į gyvenimą jums gali įnešti daug džiugesio ir smagių akimirkų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šį mėnesį būtent jūsų ženklas bus apdovanotas pačiomis romantiškiausiomis meilės energijomis. Dėl to bus kalta visą mėnesį Jūsų penktajame būste, kuris atsakingas už malonumus, aistrą, kūrybingumą, tikrąją meilę ir džiugesį, apsistojusi Venera. Jei vis dar esate vienišas, mėnesio pabaigoje tokie jau nebūsite, mat sausį jūsų gyvenime atsiras daug jumis susižavėjusių asmenų. Pasiruoškite, jie į jūsų gyvenimą įneš daug aštrių prieskonių.

Taip pat skaitykite: Astrologės Lanos Kutkytės 2015 metų karjeros horoskopas

SkorpionasSkorpionas

(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jūsų meilė šį mėnesį labai stipriai įkais. Sausio 12-ąją jūsų penktajame už meilę atsakingame būste įsikūręs Marsas padrąsins jus imtis ryžtingų veiksmų ir sutvirtinti santykius su antrąja puse. Tvirtas ir ryžtingas žingsnis šiuo metu itin būtinas, mat jis turi galią ateityje tik dar labiau sustiprinti jūsų ryšį. Jei tiesiog sėdėsite ir nesiimsite veiksmų, pamatysite, kaip jūsų mylimasis po truputį tolsta nuo jūsų. Taigi nedelskite, mat kitaip meilė gali išslysti pro pirštus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nuo sausio 20-osios būsite linkę atvirai ir nesibaimindami reikšti savo nuomonę. Ši galimybė suteiks jums progą sustiprinti pasitikėjimą savimi ir drąsą, o šios savybės ieškant antrosios pusės ateityje itin pravers. Tiesiog atsipalaiduokite ir nebijokite pasakyti to, ką iš tikrųjų manote, nes atvirumas gali pritraukti šią savybę itin vertinančių gerbėjų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šį mėnesį pagaliau būsite pasiruošę iš tiesų tvirtai įsipareigoti mylimam žmogui. Galiausiai suprasite, kad metas surimtėti ir pradėti tvirtus santykius, jei ne šį mėnesį, tai bent jau šiais metais tikrai sutiksite to vertą žmogų arba suprasite, kad dabartinis mylimasis vertas visos jūsų širdies. Taigi nesėdėkite namuose ir po truputį ruoškitės, nes jūsų ženklui lemta susikurti puikius santykius.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

No sausio 20-osios galite ruoštis savo asmenybės tobulėjimui, mat tai žada ne tik puikią naują pradžią, bet ir didelę sėkmę. Sausį norėsite keistis visomis prasmėmis: tiek vidumi, tiek ir išoriškai. Naujas garderobas tikrai nepamaišys, jis padės tinkamiau save išreikšti ir pritrauks daugiau naujų gerbėjų. Tai didis laikas, kurio metu sulauksite daug gerų pokyčių, o argi yra geresnių būdų pradėti naujuosius metus?

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Laimingi, laimingi ir mylintys būsite šį mėnesį ir jūs. Nuo sausio 27-osios itin norėsis sutvirtinti esamus santykius arba leistis į naujas ir perspektyvias pažintis. Tiesa, ieškantiems naujų gerbėjų gali pasirodyti, jog vieno negana, todėl kils vis daugiau pagundų žaisti viliojimo ir meilės žaidimus, juk šį mėnesį būsite tarsi meilės magnetas. Nepamirškite tik vieno – kas per daug, tas nesveika, todėl pasistenkite, neįsivelti į meilės avantiūras.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką