Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 sausio 4d. 21:00

Savaitės horoskopas – sausio 5–11 d.

Saulė iš blynelių ir uogų.
Shutterstock nuotr. / Saulė iš blynelių ir uogų.
Geriau tikėti horoskopais nei netikėti niekuo. Paskaitykime, kokių prognozių naujai savaitei pažėrė astrologė Vaida Budginaitė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitę pradeda tiksli pilnaties fazė Vėžio ženkle, išryškinanti šeimos ir privataus gyvenimo svarbą. Deja, jums sunku, atmetus savo profesines ambicijas, susitelkti į šeimos židinio kurstymą. Pažabokite norą kontroliuoti tuos, kurie nuo jūsų priklausomi, ir venkite elgtis spontaniškai, norėdami patenkinti savo asmenines užgaidas. Ieškokite originalių sprendimų, padedančių namus paversti pačia jaukiausia vieta žemėje ir užtikrinančių saugumą jūsų šeimos nariams.

Be to, Merkurijus nuo pirmadienio Vandenio ženkle, todėl aktyviau reikšite savo mintis būdami kolektyve ir tarp draugų. Aktyviau įsiliekite į klubų ar organizacijų veiklą, ieškokite rėmėjų savo tikslams pasiekti. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šią savaitę atsipalaiduoti nepavyks. Nebent savo viduje jau radote sprendimus, kaip priartėti prie svajonių, kurių prikimšta jūsų galva. Galimas daiktas, kad noriai atvirausite apie tai, ko jums reikia, ko jūs norite ir kur siekiate būti. Tačiau kažkokie asmenys savo pastabomis ar tam tikri įvykiai jums teigs, kad kol kas jūsų siekiai neįmanomi. Nesiblaškykite. Nemeskite kelio dėl takelio. Būkite pasiruošę pasiraitoję rankoves pasidarbuoti dėl to, ko trokšta jūsų širdis.

Ne lengvų pamokų jus mokys Merkurijus, perėjęs į jūsų karjeros sritį. Turėdami aiškų tikslą, bet link jo eidami prieš vėją, darbe nueisite kur kas toliau nei galėjote pamanyti. Netikite? Pabandykite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Daugiau dėmesio pareikalaus jūsų asmeniniai resursai dėl Vėžio ženkle įvykusios pilnaties. Norėsite viską daryti tam, kad jaustumėtės saugūs ir užtikrinti dėl dabarties ir ateities, bet apie tai pamiršite, kai kils noras įsigyti vieną ar kitą reikalingą daiktą. Jei jums pavyktų išvengti beprasmių išlaidų ar su tuo susijusių konfrontacijų su kitais žmonėmis, pavyzdžiui, draugais, šis laikotarpis jums taptų kur kas lengvesniu. Liovęsi išlaidauti, rasite kitų būdų įrodyti sau ir kitiems savo vertę.

Bendravimo planeta Oro ženkle padės jums į gyvenimą pažvelgti optimistiškiau. Daugiau galimybių tiems, kurie kasdien kalba užsienio kalbomis ar yra pasiruošę lanksčiai prisitaikyti prie kintančių aplinkybių, susijusių su užsieniu ar santykiais su kitataučiais.

Taip pat skaitykite: Pagrindiniai mitybos principai po švenčių: džiaukimės dailia figūra

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jums šiuo metu slėpti savo emocijas sunku, o tiksliau – neįmanoma. Ką su tuo daryti, žinote tik jūs. Todėl neleiskite jūsų įtikinti, kad kažkas, pradedant gyvenimo draugu ir baigiant viršininku, žino, kaip jums elgtis. Neigimas ar pabėgimas nuo problemų – netikęs kelias. Neužsiverkite, pasakykite kitiems, kokie yra tikrieji jūsų poreikiai. Tokiu būdu išvengsite primygtinių pasiūlymų, beprasmių patarimų ir jūsų santykius žlugdančių nurodymų.

Bendravimo sritį koreguoja Merkurijus, sustiprinantis jums intymaus bendravimo poreikį. Keistas, iki šiol neįmintas mįsles, jums dabar įspėti bus vieni niekai. Ypač jei į tai išdrįsite pažvelgti kitu kampu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Sekmadienio naktį vykusios pilnaties pasekmes jausite dar ir šią savaitę. Jūsų įsikerojusi vaizduotė ir sapnų bei svajonių pasaulis atveria jums duris į sėkmę kasdienybėje, net jei šiomis dienomis tai suderinti kaip niekad sudėtinga. Stiprinkite savo vidų meditacija ar įvairiomis dvasinėmis praktikomis, o jei tai jums svetima – tiesiog leiskite sau savaip panirti į savo vidų. Tai pakraus jus būsimiems darbams ir apsaugos, nuo trikdančių kasdienybės smulkmenų, permainų buityje ir darbo vietoje.

Aktyvų bendravimą ir daug socialinių kontaktų jums žada Merkurijus jūsų partnerystės sektoriuje. Laikotarpis bus vertingas, jei mokysitės būti gerais pašnekovais savo partneriams, kurie paiso to, ką girdi. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitė prasidės iškart po pilnaties Vėžio ženkle, žadėdama jums pasirinkimų ir sustiprėjusių įžvalgų laikotarpį kolektyve, komandoje, grupėje, organizacijoje ar tarp draugų. Svarbu neužsidaryti už daugybės sienų, o atvirai reikšti savo jausmus tiems, su kuriais siekiate bendrų tikslų. Kita vertus, nereiktų pamiršti, kad kiti žmonės yra ne mažiau pažeidžiami už jus ir jiems reikia ne mažiau rūpesčio nei jums.

Merkurijaus Vandenio ženkle dėka ieškosite jums reikalingų žinių ir neįprastų būdų, kurie pagerintų jūsų darbo procesą ir pakoreguotų kasdienius įpročius. Gal pats laikas išbandyti naują neįprastą dietą ar pačią naujausią mankštinimosi programą?

Taip pat skaitykite: Triukas, padėsiantis sudeginti iki 500 papildomų kilokalorijų kasdien

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Atsakomybės svarbą jums išryškinanti pilnatis neturėtų nustumti ir privataus gyvenimo į antrąjį planą. Antraip nesijausite laimingi, tačiau pilnatvės nejausite ir blaškydamiesi nuo vieno objekto prie kito ar bandydami aprėpti viską. Net jei esate diplomatijos meistrai, užuot bandę laimingais padaryti ir namiškius, ir kolegas, ir vadovus, darykite tai, kas teiktų laimės jums. Jos pririeks, kai atsiras papildomų profesinių įsipareigojimų.

Merkurijaus, įsikūrusio Vandenio ženkle, dėka atsiras progų panaudoti savo intelektualius sugebėjimus siekiant mažų, bet svarbių gyvenimo džiaugsmų. Vieniems būti kūrybiškiems ir išradingiems seksis auklėjant vaikus, o kitiems – siekiant asmeninės saviraiškos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei jums įgriso jūsų šiltas lizdelis, nebūtina ištrūkti kuo toliau. Savo akiračiui praplėsti galite rasti ir kitų priemonių. Kokios jos, gali šio metu paaiškėti, jei žiūrėsite į pasaulį atvirai atmerktomis akimis. Ką tik įvykusi pilnatis yra aiškumo laikas, kuris jums padės pamatyti tiek šalia jūsų, tiek nuo jūsų nutolusio pasaulio grožį, įvykių prasmę ir tai, kas jums vieniems aktualu. Svarbu, kad skirtingos nuomonės nesupriešintų jus su artimaisiais.

Palaikyti gerą atmosferą namuose ir suaktyvinti bendravimą su šeimos nariais padės Merkurijus Vandenio ženkle. Savo žodžiams ir mintims suteikite daugiau laisvės, norėdami, kad jus tinkamai išgirstų. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šią savaitę nenoriai spręsite intymumo ir finansines problemas, o jų lyg tyčia bus daugiau nei reikia. Lai jūsų optimizmo šioje ir kitose srityse nenustumia tolyn savikritika ar kitų žmonių kritiškos pastabos. Jūs dabar galite atlikti reikšmingus pokyčius savo materialiame pasaulyje, kurie teigiamai paveiktų ir jūsų dvasines gelmes. Kaip tai padaryti? Nebūkite vieni. Išklausykite patarimų, kurie tik iš pirmo žvilgsnio menkina jūsų savivertę, bet rizikingus ėjimus kol kas atidėkite.

Gero ji žinia: Merkurijus nuo šiol jums tinkamai talkins bet kokiame pokalbyje. O jų gausa, kaip ir daugybe kontaktų, kurie žadina jūsų smalsų protą, artimiausiu metu jūs tikrai nesiskųsite. 

Taip pat skaitykite: Kūno kalba: kaip padaryti gerą pirmąjį įspūdį

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nupuošta eglutė dar nereikš, kad senos problemos jūsų daugiau nepersekios. Kad ir kaip norite tuo patikėti. Ypač neramu tai, kas susiję su jūsų ir partnerio reikalais. O čia dar koją kiša šeimos rūpesčiai. Ne viskas nuspalvinta juodai, nes stiprybės viskam įveikti jumyse per akis. Svarbu viena – nepersistengti. O visa, kas jūsų partnerių lūpomis ar veiksmais pasiekia jus, dabar verta dėmesio.

Tiesa, jūsų mintys Merkurijaus jūsų finansų sektoriuje dėka vis dažniau kryps link įvairiausių finansinių klausimų. O kai apie tai galvojate – nepasikviesti pokyčių į jums aktualią sritį tiesiog neįmanoma. Jie bus džiuginantys, jei taikysite novatoriškus metodus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šią savaitę dar labiau sustiprėja jūsų ženklas, o tuo pačiu ir jūsų asmeninės galios. Paskui Venerą į jūsų ženklą įsiveržia Merkurijus. Galite būti tikri, kad jūsų balsas bus išgirstas. Mąstykite neįprastai, novatoriškai ir nevenkite kitiems pasakyti tai, kas jums svarbu. Nepaisant noro išsilaisvinti ar atskleisti savo mintis, aukščiau visko iškelsite draugystę.

Savo asmeninę galią demonstruoti kiek trukdys pirmadienio naktį įvykusi pilnatis. Vizijos ir sapnai gali būti toli nuo realybės. Kita vertus, jų dėka įžvelgsite dalykus, kurie iki šiol buvo po uždanga. Ir juos pamatę, suprasite, kokias savo vidines (bet neakivaizdžias) galias galite naudoti kasdienėms užduotims atlikti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitė prasidėjusi nuo pilnaties Vėžio ženkle įkvėps jus ir sustiprins jūsų kūrybiškumą. Tačiau ne viskam lemta tapti kūriniais, kuriais gėrėsis jūsų pasaulis. Turite neabejoti tuo, kad viskas, kas verčia jūsų akis spindėti, sužavės ir kitus. Ir tik tuomet, kai neturėsite nei menkiausios abejonės tuo, ką darote, galite atsidurti vietoje, apie kurią nepaliaudami svajojate, ir turėti tai, ko jums reikia.

Deja, einant link šio tikslo, ne viskas tobulai dėliojasi astrologiniame žemėlapyje. Merkurijus Vandenio ženkle primena jums, kad panirti į meditaciją ar savo mintis patikėti dienoraščiui dabar svarbiau nei platinti visais įmanomais kanalais jums rūpimą žinią.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką