Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 gruodžio 27d. 23:00

Savaitgalio horoskopas – gruodžio 28–29 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Susipažinkite su šio savaitgalio astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šį savaitgalį patikėsite istorijomis, kurias kursite patys, tačiau nežinia, ar jas kas nors išklausys iki galo. Šeštadienį bandysite vadovauti visiems, kurie jums paklus, pamiršę, kad niekas jums neliepė eiti oficialių vadovo pareigų. Sekmadienį pasidžiaugsite tuo gėriu, kurį dovanos šeima.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį pakaks galimybių, jei būsite plačiai atmerktomis akimis. Viena jų – pažintis arba susitikimas, kurio metu sužinosite kai ką svarbaus ir iš anksto nežinomais būdais praplėsite savo akiratį.  Gilinkitės į gaunamos informacijos esmę. Sekmadienį tęskite ta pačia gaida, nesileisdami į dėmesį blaškančias smulkmenas. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Neeikvokite jėgų veltui. Verčiau kaupkite jas, pasitelkdami pagalbon gerąsias dienos energijas. Tai leis vakare užplūdusias jėgas nukreipti gerų darbų link. Na ir kas, kad dalis jų bus šiek tiek savanaudiški. Sekmadienį buities ar sveikatos problemoms spręsti pasikvieskite kitus – tai sustiprins jus keleriopai. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį pakaks tiek kuriančios, tiek griaunančios aistros. Tačiau jums pavyks į tai pažvelgti ir rimtai, ir nerūpestingai. Antroji pusė niekaip neapsispręs, ar jums šiuo atveju padėti, ar tyliai jus prižiūrėti, kad vėl nepapultumėte į kokią bėdą. Įtikinkite ją, kad viskas jūsų rankose ir kol kas tobulai kontroliuojate padėtį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį nuo visko, net nuo gerų dalykų bandysite pasislėpti buityje, įvesdami joje tik jums reikalingas permainas. Būsite tikri, kad viską darote šeimos labui, tačiau teks paplušėti, jog namiškiai tuo patikėtų. Sekmadienį tęsite pirmąją savaitgalio dieną pradėtus darbus, nepamiršdami visiems pabrėžti, koks svarbus jūsų indėlis į šeimos gerovės krepšį. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Mėgausitės tuo, ką jums siųs diena, ir nevengsite apie tai pasigirti, manydami, kad viskas – tai jūsų vienų nuopelnas. Nepaisant to, nemanykite, kad jūsų norai pildysis vos ranka pamojus, ir būtinai atidžiai įsiklausykite į kiekvieną jums adresuotą žinią. Pasisukioję meilės fronte, pastebėsite, kad jūsų aplinkoje yra kelios jums neabejingos personos. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį nežinosite, ar džiaugtis, ar liūdėti dėl įvykusių pokyčių. Vakare suprasite, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gera, ir su viltimi lauksite teigiamų šios dienos įvykių pasekmių. Dalis jų gali būti susijusios su jūsų karjera, bet argi dabar metas apie tai galvoti? Todėl sekmadienį padovanokite šeimai daugiau nuoširdaus dėmesio ir visko, ką turite savyje geriausio. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei per giliai nepanirsite į apmąstymus ir jūsų norų nesutapimo su realybe analizę, tarpušvenčio savaitgalis iš tiesų bus džiugus. Dabar turite visas galimybes, kuriomis reikia tik pasinaudoti. Apsiginkluokite iškalba ir smarkiai įtempkite ausis – visa tai jums pravers leidžiantis į savaitgalio nuotykius. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šį savaitgalį mažai kam rūpės, kaip jaučiatės. Turbūt intuityviai jausite, kad taip yra, todėl niekam neprisipažinsite, kokios bėdos jus neramina ar kokie džiaugsmai jus aplanko. O jei kas nors bandys įžengti į jūsų teritoriją ir pasėti joje abejonių, apsitverkite kuo aukštesne tvora. Visa kita bus geriau, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei suderinsite draugų pasiūlymus su savo norais, savaitgalis pralėks dideliais šuoliais ir atneš jums ne vieną pasitenkinimo savimi akimirką. Net atsidūrę keblioje situacijoje, dėl skvarbaus savo proto ir asmeninio žavesio greitai iš visko išsipainiosite. Pasistenkite, kad jūsų asmenybės šviesa nenustelbtų ir nesumenkintų kitų. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Norėsite to, ko negalėsite gauti. Ir neturėsite, jei manysite, kad užtenka tik svajoti ar kitiems pavydėti. Nuoširdžios pastangos bus didžioji jūsų šio savaitgalio sėkmės priežastis. O jei jus apniko tarpušvenčio tingulys, nuleiskite žemiau savo norų ir pageidavimų  kartelę. Gal tai leis jums išvysti tikrąjį šio savaitgalio grožį? 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Stebėsitės, kad per dažnai dega žalia šviesa? Ką gi, faktai kalba patys už save. O jums lieka eiti savo keliu, naudojantis visu gėriu, kuris jums siunčiamas. Jei į jūsų mintis imtų skverbtis abejonės, ar visa tai yra tikra, stumkite jas kuo toliau nuo savęs. Nesvarstydami leiskitės keliu, kuriame jums žadami pasakiški malonumai ir neregėtos galimybės. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:09
05:12
30:48

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką