Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – lapkričio 8–9 d.

Mėnulis
„Shuterstock“ nuotr. / Mėnulis
Šaltinis: 15min
0
A A

Skaitykite, ką šį rudenišką savaitgalį jums numačiusios žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį kažkur nuolat lėkdami pernelyg nepasitikėkite šeštuoju jausmu. O sekmadienį šildydamiesi prie meilės ir romantikos židinio pasistenkite nenudegti. Sekmadienį mąstymo ir bendravimo procesus valdanti planeta Merkurijus pereina į Skorpiono ženklą. Kas žino, gal būtent dabar prabus jumyse paslėptas detektyvo ar ekstrasenso talentas?

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį būsite patenkinti rezultatais, jei užuot klausęsi tuščių kalbų, pamatysite apčiuopiamus jų rezultatus. O keistomis draugų įžvalgomis neskubėkite susižavėti. Sekmadienį, Merkurijui perėjus į jums priešingą ženklą, vis dažniau būsite pakviesti pokalbio su tais, kurie nieko nevyniodami į vatą jums rėš tiesą į akis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį džiaugsitės pilnaverte diena, kurioje daug judėjimo, reikalingos informacijos, susitikimų ir reikšmingų pokalbių. Pasiūlymai svaigins, o kas po jais slepiasi – parodys laikas. Be to, dienai pasibaigus jūsų ženklą valdanti planeta pereis į Skorpiono ženklą, todėl sekmadienį prasidės kelių savaičių periodas, kurio metu jūsų mintys ir kalbos bus sutelktos į darbą ir sveikatą.

VėžysVėžys

(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį kalbų gausa jūsų nežavės, o ir skubėti nenorėsite. Rinksitės svajones apie vietas, kuriose dar nebuvote, tačiau dabar mažiausiai pasitikėkite žadančiais jus ten nuvežti. Kuo labiau savo apetitą tenkinsite sekmadienį, tuo alkanesni jausitės. Be to, pakitusi Merkurijaus padėtis skatins jūsų kūrybines galias ir pažadins jūsų galvoje romantiškas mintis. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį noriai bendrausite su tais, kuriuos pažįstate ir kurių ne. Tačiau prieš įtraukdami naujus pažįstamus į artimiausių draugų ar partnerių sąrašą, paskirkite jiems bandomąjį laikotarpį. Sekmadienį, kai informacijos srautus valdanti planeta pereis į gilųjį Skorpioną, įsitikinkite, kad jūsų nepasitikėjimas kitais ar jūsų kandžios pastabos negriauna šeimos pamato.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį svajosite apie pripažinimą, bet nežinia, kiek toli šiuo keliu nuvažiuosite. Tiesa ta, kad dažniau klupsite, jei visus savo kozirius parodysite savo partneriams. Sekmadienį įsijausite į angelo sargo vaidmenį ar visiems pasakosite, kad patys jį sutikote. O dėl Merkurijaus, savaitgalį sustiprinančio jūsų bendravimo sritį, jūs kelioms savaitėms atsidursite pačiame naujienų centre.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį kiek kilstelėkite savo tikslų kartelę, nes optimizmas praturtins šią dieną reikalingomis patirtimis ir praplės jūsų erdves. Žinoma, jei kojos nepakiš painiava buityje ar organizme. Jūsų norą turėti daugiau sustiprins sekmadienį pasikeitusi Merkurijaus padėtis. Užuot apie tai tauškę savaitgalį ir artimiausiu metu, puoselėkite vieną iš savo talentų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį energijos resursus naudokite tikslingai, bet nepereikvokite. Šeštadienį jus suklaidinti gali vaikai ar mylimas žmogus, žadėdami to, ko neketina įvykdyti. Na o sekmadienį Merkurijus įsikurs jūsų ženkle. Kokias paslaptis apie save atskleisite pasauliui? O kokių dar daugiau sugalvosite vien tam, kad visų klausiantys žvilgsniai atsigręžtų į jus?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį kažkas iš namiškių kurs pasakas, kuriomis jūs net nesusimąstydami tikėsite. Sekmadienį jūsų antroji pusė žinos, kaip jums pakelti ūpą ir... kaip jį sugadinti. Turbūt dėl to, kad norės žinoti tai, ką norėsite išlaikyti paslaptyje. Be to, Merkurijus pakeis ženklą ir jūs vis dažniau pastebėsite, kad jūsų žodžiai atsitrenkia į abejingumo ir nesusipratimų sieną.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį neapsirikite gavę neva patikimą informaciją. Viskas gali būti kitaip nei atrodo. Sekmadienį pamiršę, kad tai savaitgalis, sugalvosite sau kalną pareigų ir gal net pamiršite, kad plušate už du. Be to, Merkurijus, atvykęs į Skorpiono žvaigždyną, įtrauks jus į aktyvesnį bendravimą su draugais ir galbūt paskatins tapti organizacijos nariais. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalis jums pabers mažų džiaugsmų, kuriais jums ir tik jums reikės pasidžiaugti. Tik štai neturėkite vilčių, kad jūsų šeštadienio rizikingi sumanymai pasiteisins ar atneš jums naudos. Nuo sekmadienio Merkurijus Skorpiono žvaigždyne paskatins jus vis dažniau ir vis giliau nerti į profesinius vandenis, o ten būnant užmegzti daug naudingų ryšių.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kai savaitgalį jums prieš akis išdyks naminių rūpestėlių krūva, būsite tikri, kad viską įveiksite be aplinkinių pagalbos. Deja, demonstruodami savo nuojautas šeštadienį toli nenuvažiuosite – klysite arba nežinosite, kaip įtikinti saviškius. O sekmadienį, Merkurijui perėjus į vandens ženklą, jūsų mintys jus nuplukdys toli, atsiras priežasčių susisiekti su užsienyje gyvenančiais ar žinių įgyti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką