Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 rugpjūčio 15d. 23:00

Savaitgalio horoskopas – rugpjūčio 16–17 d.

Horoskopas
„Shutterstock“ nuotr. / Horoskopas

Kokį savaitgalį šįkart atneš žvaigždės, skaitykite prognozėse.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šį savaitgalį norėsite džiaugtis ir šiuo džiaugsmu dalintis, mylėti ir savo jausmus atskleisti, švęsti ir į šventę kviesti tuos, kurie jums brangūs, kurti ir visam pasauliui rodyti savo kūrinius. Todėl, jei nutiko taip, kad vis nesiryžtate reikšmingam žingsniui romantikos fronte – pasinaudokite džiugiomis šių dienų energijomis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei šį savaitgalį į jūsų namus sugužės nekviesti svečiai – pradžiuginkite juos dėmesiu, šypsenomis, gardžiu maistu ir gaiviais gėrimais. Būkite dosnūs, nes jie jus pradžiugins šimteriopai. Na, o jei laiką leisite tik su savo šeimos nariais, džiaugsitės ne ką mažiau. Atminkite, kad visi indai, kuriuos dabar užpildysite, ilgainiui bus užpildyti dar gausiau.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tobulas savaitgalio scenarijus, kuris jums leistų dar tobuliau atsiskleisti – tai išvyka ar šventė su artimais giminaičiais. Mėgausitės dėmesiu, pokalbio temomis ir galimybe pasirodyti, kokie puikūs oratoriai esate. Tokiu būdu ne tik atskleisite stipriąsias savo savybes, parodysite save, bet ir užmegsite jums reikalingus kontaktus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Panašu, kad savaitgalį dėl laimingo atsitiktinumo užpildysite tuščią spragą savo materialiniame pasaulyje. Ar tai atliksite kažką įsigydami, ar, priešingai, gaudami papildomų pajamų, dovaną ar premiją, priklausys nuo jūsų ankstesnių pastangų ir, be abejo, prioritetų. Tiesa, suvaldyti savo augantį apetitą bus sunku, bet kam tai rūpi?

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį nekreipsite dėmesio į nieką, tik į tai, kaip atrodote ir kokį įspūdį kitiems darote. O kad jis – tas įspūdis – pats geriausias, niekam abejonių nekils. Užuot dvi dienas staipęsi prieš veidrodį, pagalvokite, kokiems kilniems tikslams galite panaudoti savo charizmą ir sėkmę, kurią, be jokių abejonių, šiuo metu semiate kibirais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jei kažką savaitgalį paaukosite, nemanykite, kad praradote. Iš tiesų, tai laikas, kai galite dalintis negailėdami nieko, nes kiekvieno duodančio ranka pilnės ir jam visko grįš atgalios su kaupu. Tačiau vienintelis jūsų ženklo skirtumas nuo kitų zodiako atstovų – jūsų gerumo, dosnumo ir kitų gerųjų savybių šiuo metu niekas gali nepastebėti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį džiuginsite draugus ir patys džiaugsitės būdami kartu su jais. Todėl nieko nesvarstydami, surenkite mažutę šventę, kuri netrukus pavirs į didžiules iškilmes. Turėkite galvoje, kad viskas, prie ko prisilies jūsų draugai, dabar jums taps auksu. Ir atvirkščiai. O jei kažkas pakvies jus įstoti į klubą ir partiją – dvejoti ilgai neverta.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Visas jūsų sukauptas potencialas šiuo metu gali būti viešai atskleistas ir įvertintas tų žmonių, kurie jums svarbūs. Reikšmingi profesiniai pokyčiai gali apie save jums priminti netgi savaitgalį. Tačiau, jei snausite nepajudindami nė piršto, o vien kelsite reikalavimus kitiems, nepaisant palankios planetų padėties, ir toliau liksite prie savo sudužusios geldos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dosnūs pažadai jūsų link atplasnojantys iš toli jums turbūt ne naujiena, bet šį savaitgalį apie tai vėl turbūt prisiminsite. Susitikimas su iš užjūrių grįžusiais giminaičiais ar draugais, pasiūlymai dirbti ar mokytis užsienyje, gali praskaidrinti šį vasaros savaitgalį. Tačiau tai ne rimtų sprendimų laikas, todėl, užuot rimta mina diskutavę, pakvieskite visus į šventę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų sėkmės puodas savaitgalį pildysis tuomet, kai pasiryšite dalintis tiek dvasinėmis, tiek materialinėmis vertybėmis. Išdrįsę dalintis tuo, ką turite brangiausio, įgysite visko, ko trokšta jūsų mažos širdelės. O jei senokai patyrėte tikrąjį intymumo džiaugsmą – šis savaitgalis jums kaip tik. Bet vėl gi – pjausite tai, ką pasėjote.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šį savaitgalį jums uždrausta būti vieniems, nes partnerystė jums neš mažas ir dideles dovanas. Todėl atverkite duris visiems, kurie atskubės jomis nešini. O jei dairotės ištikimo gyvenimo draugo ar patikimo verslo partnerio - sudalyvaukite įdomiame renginyje. Gal jį ten sutiksite? Ir argi reikia jums priminti, kad esate visuomeniškos būtybės?

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Gera savijauta ir harmonija aplink jus savaitgalį bus kur kas svarbiau už kitus malonumus. Todėl negailėdami savo jėgų rūpinsitės tuo, kad ne tik jūs, bet ir tie, kurie yra šalia jūsų, jaustųsi patogiai, būtų skaniai pamaitinti ir gautų visą reikalingą dėmesį. O jei dar turite gydančių galių, šiomis dienomis jos sustiprės dar labiau.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

13:00
05:27
13:56

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką