Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 09 12, 07:00

Savaitgalio horoskopas – rugsėjo 12–13 d.

„Ruduo – tai antrasis pavasaris, kai kiekvienas lapas – gėlė“ (Albertas Camus).
Kompozicija.
Kompozicija. / Fotolia nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dėl Mergelės ženkle vyksiančio užtemimo darbo, sveikatos ar buities srityse galite pakreipti įvykius jums tinkama linkme, jei nelauksite kol kas nors kitas visą darbą atliks už jus. Šeštadienį užbaikite kas pradėta, o sekmadienį duokite valią fantazijai, kuri išlaisvins jumyse darbštumą ir paslaugumą bei padės apsispręsti, kas jums padeda jaustis sveikesniems. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį Saulės užtemimas jums padės konkrečiomis priemonėmis įprasminti savo kūrybines galias ir pažadins jumyse rūpestingą tėtį ar mamą. Šeštadienį pravartu sudėlioti kai kuriuos praleistus akcentus šiose srityse tam, kad sekmadienį prieš akis pamatytumėte, kas jus tinka. Beje, praminga viskas, ką įmanoma įgyvendinti praktiškomis priemonėmis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį dėl Saulės užtemimo patirdami tam tikras įtampas, susijęs su namais ir šeima, neužsisukite užburtame įprastų naminių rūpesčių rate. Šeštadienį ne pro šalį kruopščiai ir rūpestingai namučius apsikuopti, atsikratant nereikalingos mantos. O sekmadienį apsispręskite, kas jums padėtų kurti tokius namus ir tokią šeimos aplinką, kokios jums ir namiškiams reikia.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį dėl Saulės užtemimo jūsų bendravimo srityje jūsų žodžiai gali tapti lemtingu posūkiu, todėl jų vėjais nebarstykite. Be to, kai ką svarbaus gali tekti išspręsti su artimiausiais giminaičiais ar arti gyvenančiais asmenimis ir, jei galite, išklausykite juos šeštadienį. O sekmadienį daugiau laiko skirkite planams, kurie padėtų jums pagerinti bendravimą. 

Taip pat skaitykite: Kokios moterys gąsdina vyrus?

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką