Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 sausio 2d. 06:30

Savaitgalio horoskopas – sausio 2–3 d.

Židinys.
Shutterstock nuotr. / Židinys.
Kai spaudžia šaltukas, bene maloniausia yra susisupti į pledą, pasiimti gerą knygą ir panirti į rašytojo sukurtą pasaulį. O gal astrologai rekomenduoja visai kitą veiklą?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį mažiau galvokite apie save, o daugiau apie kitus. Tiesa, įtikti kitiems bus sunku, o ir jūs patys neišsiteksite savam kailyje. Negana to, jūsų planeta valdovė įeis į Skorpiono žvaigždyną, paversdama jus įtariais, bet nenuilstančiais. Merkurijus metus pradės Vandenio žvaigždyne, sužadindamas jūsų poreikį bendrauti su draugais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį sieksite susitvarkyti savo buitį ir atstatyti per šventes prarastą sveikatą, nors galų gale viskas taip įgris, kad norėsite pabėgti į pasaulio karštą. Be to, Merkurijus Vandenio ženkle, todėl bendrausite originaliai, vis grįždami prie temų apie darbą. O Marsas ims siautėti jūsų draugų ir komandinės veiklos srityje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį būsite kupini džiaugsmo, leisdami laiką su jums brangiais žmonėmis. Deja, tokia idilė greitai išnyks dėl draugų įtakų ar išaiškėjusių paslapčių. Be to, nuo šiol Merkurijus padės jums gilinti žinias, daugiau jų gauti užsienio kalba ar kitus išmokyti. Marsas Skorpiono ženkle jums padės įvykdyti sveikuoliškus Naujųjų pažadus.

Taip pat skaitykite: Astrologės Lanos Kutkytės sausio horoskopas

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį su malonumu kurstysite namų židinį, tačiau jūsų šeiminę laimę drums išorinio pasaulio netikėtumai ar antrosios pusės nepasitikėjimas jumis. Be to, Merkurijus ir Marsas pakeis žvaigždynus, abu ragindami jus peržengti kažkokius savo tabu. Tam reikės mąstyti nestandartiškai,  o savo energiją panaudoti kūrybai ar mylimiesiems.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį jūsų nereikės raginti judėti, susitikti ar pabendrauti – bus svarbu būti nuolatiniame judesyje ar naujienų sūkuryje. Jūsų entuziazmą prislopins nebent kitų žmonių nepasitikėjimas ar prieštaringos nuomonės. Dėl planetų vietos pokyčių, dažniau pasiklausykite savo antrosios pusės, o namuose įvykdykite tai, kam vis nekilo rankos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį mielai užsiimsite tuo, kas leidžia jums jaustis tvirtai ir saugiai. Ir tegul jūsų pastangų nepanaikina iškilę nesusipratimai ir abejonės tais, kuriais iki šiol pasitikėjote. Be to, Merkurijus Vandenio ženkle padės rasti originalių priemonių sveikatai pagerinti, o Marsas Skorpione pavers jus įtaigiais ir aktyviais pašnekovas.

Taip pat skaitykite: Geriausia kiekvieno Zodiako ženklo savybė

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį pradėsite su šypsena lūpose, turėdami daug sumanymų, tačiau jūsų gerus norus gesins keisti antrosios pusės ar nemalonūs namiškių poelgiai. Laimei, jūsų ženklą palikęs Marsas padės jums daugiau uždirbti ir geriau atsiskleisti, o Merkurijus Vandenio ženkle, žadins jūsų kūrybiškumą ir norą bendrauti su vaikais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį turėsite veiklos, apie kurią mažai kam prasitarsite. O ką nors gero darydami dėl kitų, galiausiai vietoj padėkos gausite didelę dozę naujų užduočių ir dar didesnę nepasitikėjimo porciją.

Tiesa, Merkurijus jau bus oro ženkle, skatindamas su daugiau bendrauti su šeima, o Marsas jūsų ženkle pavers jus aktyviais ir tikslo siekiančiais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį būsite geru bičiuliu, žinančiu, kaip praturtinti draugų gyvenimą. Deja, kažkokius nesusipratimus dėl pinigų ar vaikų išdaigas bus sunku ignoruoti. Merkurijus Vandenio ženkle padės jums mokytis naujų dalykų, o Marsas Skorpiono ženkle pakvies jus susitikti su vidiniais priešais ir galų gale su jais susitaikyti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį rūpinsitės savo geru vardu ir niekaip nuo savo tikslų akių neatitrauksite. Tačiau tam sėkmingai trukdys namiškiai ir jūsų nenoras prisitaikyti prie esamų aplinkybių. Dėl Merkurijaus vis daugės minčių apie materialias vertybes, kurias pagausinsite originaliu būdu, o Marsas Skorpiono ženkle įtrauks į komandines veiklas.

Taip pat skaitykite: Sausio mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį jūsų nuomonė bus išgirsta, o jausmai suprasti. Tiesa, pasiruoškite ir aršioms diskusijoms, kuriose, regis, nebus laimėtojų. Jūsų ženklą pasiekęs Merkurijus, paragins jus daugiau kalbėti apie save, nes suprasite, jog jūsų klausosi. Na, o Marsas Skorpiono ženkle neleis jūsų tinginiauti – atėjo metas pakovoti už savo karjerą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį teks peržengti keistus barjerus, turbūt susijusius su jūsų ir kitų žmonių turtu, ir įminti draugų užmintas mįsles, kad ir kokie nemalonūs būtų atsakymai į jas. O dar bendravimo ir mąstymo planeta gretimame ženkle, kai verta prikąsti liežuvį ir svajoti, svajoti... Na, o Marsas vandens stichijoje bus geras pagalbininkas kovojant už tas svajones.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

01:12
15:32
08:09

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką