Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 7d. 06:30

Savaitgalio horoskopas – sausio 7–8 d.

Nieko negirdžiu, nieko nematau, nieko nesakau.
123RF.com nuotr. / Nieko negirdžiu, nieko nematau, nieko nesakau.

„Viena pagrindinių šeštadienio temų – finansai. Dažnam teks susimastyti apie savo pajamas bei išlaidas, pagalvoti apie naujas uždarbio galimybes. Galite netikėtai suvokti, ką konkrečiai turite daryti, kad finansų sfera būtų harmonizuota. Sekmadienį skirkite praktiškiems reikalams, svarbiems santykiams, pasirūpinkite savimi. Puiki diena apsilankyti grožio salone“, – sako astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį turėsite labai konkrečių planų, pavyzdžiui, ką nors įsigyti. Šeštadienį savo norus pildysite, pasiremdami savo svajonėmis ar motyvais, kurie suprantami vien jums. Sekmadienį vertingos bus jūsų pastangos sukurti komfortą sau ir artimiesiems, net jei būsite linkę kiek perdozuoti to, kas malonu ar skanu.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį būdami savimi daug geriau viską atliksite, nei bandydami kam nors įtikti. Regis, be didelių pastangų atkreipsite jums reikalingų asmenų dėmesį, o šeštadienį taikliai išpildysite draugo norą. Sekmadienį pasijutę atsakingi už kitų gerą laiką, vykusiai atliksite savo misiją, pasiūlydami tai, kas patinka jums.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį rečiau kaišiokite nosį, kur jūsų nekviečia, o likę ten, kur esate, skirkite laiko poilsiui ir savo vidinei ramybei atstatyti. Šeštadienį prieš akis regėsite nesavanaudiškus tikslus, kuriems įgyvendinti gali būti daug noro, bet mažai ryžto. Sekmadienį pasirinkite užkulisinę veiklą, nerizikuokite tuo, ką turite.

TAIP PAT SKAITYKITE: Psichologė Eglė Šekštelienė: 9 streso įveikimo būdai

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį leisdami su draugais, jausitės esantys ten, kur turite būti. Šeštadienį savo grupės nariams dosniai dalinsite patarimus ar svajosite kartu su jais apie būsimas keliones bei jas planuosite. Sekmadienį jums labiau tiks pasyvus poilsis, o nepasiteisins rizikingi ar nauji komandiniai sumanymai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį ne kartą iš jūsų bus pareikalauta išeiti iš komforto zonos, tačiau norėdami pamaitinti savo ambicijas, netgi to neatsisakysite. Šeštadienį neatstumdami kitų žmonių ištiestos rankos, turėsite priežastį prisiartinti prie savo tikslų. Sekmadienį užsispyrimas bus tai, kas jums pelnys kitų žmonių pagarbą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį jūsų niekas nepajėgs išmušti iš jūsų pasirinktos krypties, lygiai kaip ir paskubinti jus. Šeštadienį kupini altruizmo ir turėdami tam reikalingų priemonių, pildysite savo artimo žmogaus svajones. Per sekmadienį keliaudami lėtai, ramiai ir savimi pasitikinčiai, pateksite ten, kur jums reikia.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį pasirūpinkite sąjungininkais, antraip prarasite dalį galimų dovanų ar kitų gėrybių. Šeštadienį praverstų pasitelkti jums pasiūlytą pagalbą ar paramą tam, kad efektyviai įvykdytumėte savo sumanymus buityje ar dėl geros savijautos. Sekmadienį verčiau pasitikėti tuo, kas tikra, o ne išgalvota.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sausio mėnesio horoskopas

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį raskite žmogų į kurį galite atsiremti, antraip jūsų laikas bus iššvaistytas vėjais. Šeštadienį visa širdimi kuo nors susižavėję, nedelsiant tuo užsiimkite. O jei kažkokią pramogą jums pasiūlys jūsų vaikai, ji įtrauks jus visus. Sekmadienį stiprinkite savo santykius, pasinaudodami partnerių pasiūlytomis gairėmis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį jums pateiktos buities užduotys jūsų netrikdys. Net jų negavę iš kitų, patys susirasite ir mielai tuo užsiimsite. Šeštadienį savo veiksmais sieksite užtikrinti savo šeimos laimę, todėl vos paprašyti, viską mesite tam, kad įvykdytumėte namiškių prašymus. Sekmadienį visa galva pasinersite į kasdienybę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalio laiką galėdami skirti tam, kas jus džiugina, ir tiems, ką mylite, pasijusite ant bangos. Šeštadienį noriai tikėsite tuo, kas išgalvota, o norėdami užmegzti smagių pažinčių ar gauti įkvepiančių žinių, lipkite į bendravimo traukinį. Sekmadienį paraginti rizikuoti ar išbandyti ką nors nauja, vėliau sau nepadėkosite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį labiausiai norėsite mėgautis namų ramybe, jaukumu ir sočiais patiekalais. Šeštadienį būsite dosnūs kaskart, kai galėsite išpildyti savo šeimos narių pageidavimus. Niekur neskubėdami pasieksite sekmadienį, kuriame jums reikės privatumo, saugumo, namų ramybės ir galimybės kuo daugiau laiko leisti su artimaisiais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį jus sustiprins trumpos išvykos, bendravimas ir patikimų ryšių kūrimas su šalia esančiais ar tais, su kuriais sutiksite. Šeštadienį leiskite savo mintis lietis, kad kiti sužinotų tai, ką įprastai esate linkę nuslėpti. Sekmadienį visur suspėsite judėdami jums įprastu tempu, todėl gavę pasiūlymų paskubėti, juos ignoruokite.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Video

01:30
04:43
06:31

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką