Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 12, 10:14

Socialinė iniciatyva „Skirtingos spalvos“ kviečia Vilniaus miesto širdį nudažyti balta spalva

Gegužės 15 d. nuo 14 val. VšĮ „Skirtingos Spalvos“ kviečia į neįgalumo temai skirtą renginį Vilniaus miesto rotušėje. Atvykusiųjų lauks pokalbiai, informaciniai pranešimai, šurmuliuos sveikatingumo mugė. Renginį vainikuos pokalbis apie aklumą su Irma Jokštyte bei akustinis dainininkės Gabrielės Vilkickytės koncertas.
Renginys
Renginys / Nerijaus Paulucko nuotr.

Pačioje Vilniaus miesto širdyje vyksiantis renginys 14 valandą prasidės sveikatingumo muge. Jos metu neįgalumo temą vienijančios organizacijos – sąjungos, draugijos, bendrijos – pristatys savo veiklą, supažindins su neįgaliųjų kasdienybės aspektais, atsakys į rūpimus klausimus. Mugėje taip pat bus galima sužinoti apie neįgaliųjų studijų bei įsidarbinimo galimybes Lietuvoje.

Nuo 14:30 val. renginio svečius kvies teminiai pokalbiai bei informaciniai pranešimai. Jų metu bus aptartos svarbios, ne tik žmonėms su negalia, bet ir visai visuomenei aktualios temos: šiuolaikinių technologijų vaidmuo neįgaliojo gyvenime, emocinė neįgaliojo sveikata bei integracija, meno vaidmuo ir pajautimas. Renginio kulminacija taps iniciatyvos „Skirtingos Spalvos“ įkūrėjo Daliaus Stankevičiaus moderuojamas pokalbis su radijo laidų vedėja, žurnaliste, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos komunikacijos vadove Irma Jokštyte, gyvenančia su regos negalia. Baltos spalvos renginį vainikuos akustinis dainininkės Gabrielės Vilkickytės koncertas.

Nerijaus Paulucko nuotr./Programa
Nerijaus Paulucko nuotr./Programa

Organizatoriai informuoja, kad visi renginio pokalbiai bus verčiami į gestų kalbą, o Vilniaus rotušės patalpos yra pritaikytos negalią turintiems žmonėms. Svečiai raginami į renginį atvykti vilkėdami baltos spalvos drabužius, nes ši spalva simbolizuoja palaikymą gyvenantiems su regos negalia. Renginio įėjimas – savanoriška auka, kurios dėka iniciatyva galės ir toliau siekti tikslų bei kurti socialines kampanijas.

Nerijaus Paulucko nuotr./Programa
Nerijaus Paulucko nuotr./Programa

Socialinė iniciatyva „Skirtingos Spalvos“ primena, kad daugiau informacijos apie renginius, laidas ir labdaringas kampanijas galite sužinoti skirtingosspalvos.lt. Prisidėti prie šios iniciatyvos veiklos taip pat galite įsigydami rankų darbo marškinėlius, įkvėptus sergančiųjų bendruomenei priklausančių herojų istorijomis.

Visą informaciją apie renginį galite rasti renginio nuorodoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką