Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 rugsėjo 11d. 13:48

Šokis – menas, neturintis amžiaus apribojimų

Šokis – menas, neturintis amžiaus apribojimų
Partnerio nuotr. / Šokis – menas, neturintis amžiaus apribojimų
„Šokis – tai poema, o kiekvienas judesys yra tarsi jos žodis“, – įsitikinęs Ogmios mieste veikiančios šokių studijos „BE GOOD“ vadovas Mantas Svirskis. Anot jo, šis menas neturi amžiaus apribojimų, o kiekvienam, pasirinkusiam su tuo sieti savo gyvenimą, dovanoja itin daug. Apie tai, kodėl verta įsilieti į šokio kolektyvo gretas bei kaip tai padaryti, kalbamės su pačiu Mantu, besiruošiančiu naujajam studijos sezonui.

Šokių pasirodymai tėra maža kasdienybės dalis

Pasak pašnekovo, vaikai, ankstyvame amžiuje ėmę lankyti šokio treniruotes, išsiugdo ne tik savo fizinius gebėjimus, bet ir savarankiškumą, atsakingumą, punktualumą bei vieningumo pojūtį. „Dažnai matomos gražios nuotraukos iš šokių pasirodymų – tik pagautos akimirkos, kurios tėra ledkalnio viršūnė viso to, ko mūsų vaikai išmoksta varžybose. Jie patiria daug daugiau, išmoksta pasidalinti paskutiniu sumuštiniu, pamato kaip atrodo ne tik pergalės džiaugsmas, pažįsta nusivylimą, nerimą, baimę, skausmą ir patinusias komandos draugo kojas... Jie suvokia, jog draugiškas apkabinimas ar palaikymo žodis, pasakytas sunkiu momentu, kai atrodo nebėra jėgų, gali suteikti sparnus“, – tikina M.Svirskis.

Partnerio nuotr./Šokis – menas, neturintis amžiaus apribojimų
Partnerio nuotr./Šokis – menas, neturintis amžiaus apribojimų

Jo teigimu, šokis vienija visus, tad jam nėra taikomi jokie amžiaus apribojimai. „Mūsų šokių studijoje šoka netgi keturios kartos: vaikai, tėvai, seneliai ir anūkai. Šokis – tai saviraiškos laisvė, tarpusavio bendravimas ir komunikavimas. Mus vienija šokiai, kelionės ir bendravimas“, – pasakoja pašnekovas.

Krūvį atlaikyti gali tik labiausiai pasiryžę

Studijos įkūrėjas pabrėžia, jog „BE GOOD“ atstovauja dvi pagrindines kryptis – gatvės šokių (Hip hop, Break dance, House ir kt.) bei show dance (modernus, šiuolaikinis šokis, baletas, gimnastika) stilius. „Gatvės šokiams nei amžiaus, nei patirties ribų nėra, tačiau aistra šokiams degti tiesiog būtina! Таčiau show dance, modernaus šokio šokėjos turi turėti tam tikrus fizinius duomenis ir yra priimamos tik atrankų metu“, – pasakoja M.Svirskis.

Partnerio nuotr./Šokis – menas, neturintis amžiaus apribojimų
Partnerio nuotr./Šokis – menas, neturintis amžiaus apribojimų

Jo teigimu, įsilieti į kolektyvo gretas gali žmonės, sulaukę vos 4-5 metų amžiaus, o padaryti tai yra labai paprasta – tereikia užpildyti registracijos anketą, kurią rasite „BE GOOD“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje, ir laukti tolimesnės informacijos. Tačiau M. Svirskis pažymi, jog nors girtis iškovotomis pergalėmis nemėgsta, „BE GOOD“ yra šokių studija, kurios treniruočių, varžybų grafikus ir krūvius atlaiko ne kiekvienas, tad prieš keliaujant į užsiėmimus derėtų įvertinti savo pasiryžimą. „Jeigu jūsų vaikas labai nori šokti ir trokšta to labiau nei piešti, groti ar net žaisti futbolą bei yra pilnas ryžto daug treniruotis, o jūs – jį palaikyti – mes labai jūsų laukiame!“, – kviečia pašnekovas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką