Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 20d. 00:00

Šokių pamokos viruso nežinomybėje: nauji planai ir lūkestis, kad pavyks juos įgyvendinti

Neringos Kirklienės šokių studija
Partnerio nuotr. / Neringos Kirklienės šokių studija

Vis didėjant koronaviruso atvejų skaičiui Lietuvoje ir specialistams kalbant apie antrąją jo bangą, šias žinias imliausiai priima tie, kurių veikla nuotoliniu būdu gerokai sunkesnė – šokių kolektyvai, mokyklos ir būreliai. Ogmios mieste įsikūrusios Neringos Kirklienės šokių mokyklos „LINEDANCE“ steigėja ir vadovė Neringa Kirklienė tikina – praėjęs pusmetis buvo itin sunkus ir privertė griebtis neeilinių priemonių, norint išsaugoti veiklą, o to pasekmės jaučiamos ir dabar. Kaip šiandien gyvena šokių mokyklos, kokius pokyčius joms pavyko įgyvendinti ir ką žada ateitis?

Nuotolinis mokymas gali tapti kasdienybe ir nesant viruso protrūkiui

Pasak N.Kirklienės, prieš pusmetį paskelbtas karantinas sujaukė visų metų veiklas. Teko atšaukti užsiėmimus, tarptautinius renginius, o nacionalinius – koreguoti, prisitaikyti prie apribojimų. „Veikla buvo pilnai sustojusi pustrečio mėnesio, tad šį laiką vos išgyvenome. Mums reikėjo laiko tam, kad susivoktume situacijoje ir suprastume, ką turime daryti“, – pasakoja pašnekovė ir priduria, jog ilgainiui buvo pasirinktas vienintelis įmanomas kelias – nemokamos linijinių solo šokių pamokos nuotoliniu būdu visiems norintiems. „Negalėjome gyventi be šokių, tad nors gyvo bendravimo kompiuteris niekuomet nepakeis, toje situacijoje tai buvo geriau, nei nieko. Smagu, kad sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų ir prašymų tęsti šokių mokymą nuotoliniu būdu karantinui pasibaigus, todėl atšalus orams ir padidėjus peršalimo susirgimų skaičiui, planuojame šias pamokas atnaujinti ir derinti kartu su įprastomis, vykstančiomis šokių salėje“, – tikina moteris.

Partnerio nuotr./Neringos Kirklienės šokių studija
Partnerio nuotr./Neringos Kirklienės šokių studija

Ji pažymi, jog mokyklai nuo rugsėjo mėnesio įėjus į įprastą ritmą, suaugusieji su entuziazmu grįžta šokti į linijinių solo šokių, baleto grupes, mat yra itin išsiilgę gyvo kontakto su treneriais ir kolektyvu, o štai mažesnio amžiaus vaikus tėvai išleisti dar bijo.

Metai, gausūs naujų šokio stilių treniruočių

Šiais metais, kaip visuomet, šokių mokykla „LINEDANCE“ naujokus ir senbuvius pasitinka su naujais užsiėmimais ir didele skirtingų stilių treniruočių gausa. „Be įprastų baleto ir šiuolaikinio šokio bei linijinių solo šokių pamokų vaikams, jaunimui, suaugusiems ir senjorams, šiemet kviečiame jaunimą ir suaugusiuosius į ZUMBA fitness ir ZUMBA GOLD (senjorams) treniruotes. Taip pat, po pertraukos atnaujinome West coast swing porinius užsiėmimus. Neteko girdėti, kad kas nors kitas Lietuvoje kryptingai ir nuosekliai mokytų šio šokio stiliaus, tad labai tikimės, kad pamokos bus populiarios ir laukiamos“, – tikina N.Kirklienė.

Partnerio nuotr./Neringos Kirklienės šokių studija
Partnerio nuotr./Neringos Kirklienės šokių studija

Šokių mokyklos vadovės teigimu, neilgai trukus bus pradedamos rengti ir sveikatingumo mankštos, kurias ves perspektyvi kineziterapeutė, tad norintys skirti dėmesio savo kūnui, jo sveikatinimui, bet nenorintys lankyti šokių treniruočių, galės ateiti sportuoti itin lengvu krūviu.

Pradėti lankyti treniruotes galima ne tik mokslo metų pradžioje

Į vaikų ir paauglių baleto, šiuolaikinio šokio bei linijinių solo šokių grupes, esant laisvų vietų, galima prisijungti visus metus, taip pat ir į ZUMBA Fitness bei baleto suaugusiems užsiėmimus. O suaugusiųjų ir senjorų linijinių solo šokių pradedančiųjų grupės yra formuojamos rugsėjo-spalio ir sausio-vasario mėnesiais.

Partnerio nuotr./Neringos Kirklienės šokių studija
Partnerio nuotr./Neringos Kirklienės šokių studija

N.Kirklienė pažymi, jog mokykloje palaipsniui atsirandant daug įvairių žanrų šokių pamokų, šiemet yra įvedama naujiena – neriboto lankymo abonementas tiems, kurie nori ateiti į treniruotes dažniau, nei du kartus per savaitę.

Norintiems šokti tereikia užpildyti registracijos formą svetainėje www.sokiumokykla.eu arba parašyti laišką el. paštu nksokiumokykla@gmail.com.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką