Dabar populiaru
Publikuota: 2016 liepos 23d. 21:00

Su amžiumi prarandate draugus? 4 priežastys, kodėl taip nutinka

Draugai
Vida Press nuotr. / Draugai

„Prarasti draugus“ – ar jums tai blogai skamba? Ar pastebėjote, kad jūsų draugų ratas mažėja? Pats laikas nustoti nerimauti ir suvokti, kad greičiausiai tai tik į gera!

Ryšio palaikymas su draugais, kurie ne visai mus supranta arba nesidomi tais pačiais dalykais, su amžiumi tampa vis dažnesnis reiškinys, tačiau laiką leisti renkamės su tais, su kuriais sieja tikras ryšys. Ištikimus ir nuoširdžius draugus sunku surasti. Laikui bėgant mes mokomės atpažinti tuos, kurie turėtų likti mūsų gyvenime ir kurie – ne.

Portalas thespiritscience.net išskiria kelis dalykus, kuriuos galbūt patiriate laikui bėgant. O keičiantis jūsų suvokimui apie draugystę, jie padės jums suprasti, kad „draugystės“ išnykimas yra visiškai natūralus ir normalus procesas.

Daugiau nebetoleruojate nenuoširdumo

Su amžiumi tampame išmintingesni ir nebeignoruojame kažkokių mus supančių žmonių trūkumų ir nesuderinamumų, tad netenkame kantrybės su nenuoširdžiais bei apsimetinėjančiais draugais. Mes suvokiame, kad draugystei taip pat galioja posakis „Geriau kokybė nei kiekybė“.

Mieliau leidžiate laiką nuoširdžiai ir atvirai bendraudami su tikru draugu, nei su paviršutiniškais žmonėmis, šalia kurių visada reikia užsidėti vienokią ar kitokią kaukę.

Nebeturite tiek daug laiko

Metams bėgant daugėja atsakomybių ir mažėja laiko, tad bendravimas dažniausiai tampa nebe toks svarbus. Kai taip nutinka, pradedame vertinti laisvą laiką ir suvokti, kad neverta jo leisti su žmonėmis, kurių kompanija mums yra ne itin maloni.

Daug svarbiau ir maloniau mums tampa leisti labai ribotą laisvą laiką su žmonėmis, kurių draugija mums patinka ir kurie mums yra iš tiesų svarbūs.

Laikui bėgant draugystės pagilėjo

Jūsų gyvenime išliko tie draugai, kurie buvo šalia ne tik tada, kai jums buvo gerai, bet ir tada, kai buvo blogai. Laikui bėgant, tie „gerų laikų draugai“ dingsta. Išlieka gilesni ryšiai, ir mes nieko daugiau nebeieškome, kadangi matome, kas tikrieji mūsų draugai. Ir tie ryšiai tik stiprėja!

Turite daugiau patirties

Kiekvienam kartais reikia palaikančio draugo, o laikui bėgant pamatote, kuo galite pasikliauti. Tai padeda suprasti, su kuo verta bendrauti, o su kuo ne, ir, greičiausiai, sąrašas tų, kuriais galite pasitikėti, nėra labai ilgas.

Tik gyvenimiška patirtis gali išmokyti vertinti santykius.

Temos: 2 draugas Draugystė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką