Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 08 13, 21:00

Suderinamumas pagal Zodiaką: 12 geriausiai vienas kitą papildančių porų

Jei domitės astrologija, tikriausiai dažnai save pagaunate, kad naujai sutiktą žmogų skubate vertinti pagal jo Zodiako ženklą. Ypač kalbant apie santykius. Juk įdomu panagrinėti, ar šis žmogus jums labiau tiktų į draugus, į mylimuosius, ar veikiau – į priešus.
Pora
Pora / „Fotolia“ nuotr.

Ir nors aklai tuo vadovautis galbūt ir nederėtų, tačiau pasidomėti tikrai verta. Portalas self.com atskleidžia geriausiai pagal Zodiaką derančias ženklų poras ir aprašo savybes, kurios šiuos du ženklus labiausiai ir traukia vieną prie kito.

Pirmas apibūdinimas esate jūs, o antras – kokio partnerio reikėtų harmoningam ryšiui.

Avinas ir Vandenis

Santykiai tarp Avino ir Vandenio niekada nebus nuobodūs, veikiau priešingai – juose netrūks nei nuotykių, nei ekstremalių patirčių. Abu ženklai yra ganėtinai ištroškę naujovių, o jas išbandydami jie iš širdies stengiasi gerai praleisti laiką, tad kartu jie – gan smagus derinys, puikūs, vienas kitą papildantys ženklai. Galbūt tai, kad vienas kitam jie niekad neatsibosta, ir daro šį duetą puikia pora.

Jautis ir Vėžys

Šie ženklai puikiai vienas kitą supranta, nes juos sieja itin tvirtas emocinis ir fizinis ryšys, o tai vystantis santykiams leidžia jiems tapti tvirta komanda. Maža to, šie ženklai itin vertina vienas kitą ir tai, ką vienas kitam jie gali pasiūlyti. Tai galinga pora, puikiai žinanti, kaip vienas kitą papildyti, ir dėl to jų meilė gali būti tvirta ir aistringa.

Dvyniai ir Vandenis

Tarp jų yra beprotiškas protinis ir emocinis ryšys – vienas kitą jie supranta be žodžių ir kartais net atrodo lyg būtų pažįstami metų metus, net jei iš tiesų susipažino tik vakar. Abu ženklai yra ypač kūrybingi, tad ir nuoboduliu jų santykiuose niekad nekvepės, o ir atsibosti jie vienas kitam tikrai neturėtų.

Vėžys ir Žuvys

Vandens stichijai priklausančios Žuvys ir Vandenis turi instinktyvų, kosminį ryšį – jie puikiai sutaria, puikiai vienas kitą supranta ir didžiuojasi šia draugyste. Maža to, jie abu turi puikiai derančias vidines savybes – Žuvims labai svarbus ryšys su žmonėmis, o Vandeniui svarbu pasirūpinti aplinkiniais. Tai pora, kuri gali sukurti tvirtą ir gilų ryšį, kuris tęsis metų metus.

Liūtas ir Šaulys

Tai ženklai, vienas kitam jaučiantys didžiulę aistrą – abu jie mėgaujasi gyvenimu ir tais, kurie daro tą patį. Jie su užsidegimu siekia savo tikslų ir su dideliu noru padeda tai padaryti kitiems. Liūtas ir Šaulys – išties smagus duetas, aistra, kurią šie abu ženklai jaučia vienas kitam ir gyvenimui, tiesiog užburia ir traukia visus aplinkinius.

Mergelė ir Jautis

Abu Žemės ženklai – Mergelė ir Jautis – pasižymi dideliu praktiškumu kasdieniame gyvenime, tad ir santykiai jų ramūs bei tvarūs. Po šiais ženklais gimę žmonės yra atviri ir nuoširdūs, tad ilgalaikiai santykiai yra jų abiejų siekiamybė. Nerasite kitų dviejų ženklų Zodiake, kurie būtų taip stipriai vienas kitam atsidavę kaip Mergelė ir Jautis – jie dalijasi tomis pačiomis vertybėmis, charakterio savybėmis ir požiūriu į pasaulį.

Svarstyklės ir Dvyniai

Abiem ženklams santykiuose svarbiausia stiprus intelektualinis ryšys. Intelektas jiems yra pati įdomiausia ir seksualiausia partnerio savybė, kurią visuomet norisi kuo daugiau pažinti. Svarstyklės ir Dvyniai puikiai vienas kitą supranta, tai pora, kuriai santykiuose svarbiausia draugystė, žinios bei supratimas.

Skorpionas ir Vėžys

Kartais santykiai, kuomet abu partneriai turi be galo aistringą požiūrį į gyvenimą, gali ir nesuveikti, tačiau jei kalba eina apie Skorpioną ir Vėžį – tai tiesiog tobulas duetas. Abu ženklai yra valdomi savo emocijų, tačiau dėl to jie tik dar labiau suderinami. Skorpionas ir Vėžys maitinasi vienas kito juntama aistra ir vienas kitam jie gali būti nepaprastai atsidavę bei supratingi. Abu jie pasižymi tomis pačiomis moralinėmis vertybėmis ir visuomet stengiasi padėti savo aplinkos žmonėms.

Šaulys ir Avinas

Iš šių dviejų ugnies ženklų galima laukti išties įspūdingų aistros ir meilės kibirkščių. Į santykius jie abu įneša didžiules energijos pajėgas, kuri, jiems vystantis, prasiskleidžia didžiausiais žiedais. Šaulys ir Avinas nepaprastai vertina vienas kito laukinį entuziazmą ir savo savybėmis yra ganėtinai panašūs. Tai pora, kurios niekuomet neišgąsdins gyvenimo sunkumai, nes visus juos jie pasitiks tvirtai susikibę už rankų.

Ožiaragis ir Jautis

Yra priežastis, kodėl sakoma, kad tarp šių ženklų yra pati didžiausia cheminė trauka visame Zodiake. Ožiaragis ir Jautis dalijasi savybe, apie kurią daugelis gali tik pasvajoti – sugebėjimu giliai ir nuoširdžiai mylėti. Šie du meilės balandėliai kartu būtų amžinai, o pabaigoje pasakytų, kad vienas kitą myli taip pat, kaip pirmąją dieną. Priežastis, kodėl jų ryšys yra toks tvirtas, labai paprasta – vienas kitam jie jaučia didelę pagarbą ir meilę, kurią galėtų suprasti tik dvi viena kitai artimos sielos.

Vandenis ir Dvyniai

Tarp šių ženklų yra nepaprastai gilus, netgi mistinis, psichologinis ryšys – vienas kitą jie mato visapusiškai, sugeba užbaigti vienas kito sakinius ir yra be galo atsidavę. Ir nors abiem ženklams individualumas yra labai svarbus, tai ne tik kad nekenkia jų santykiams, bet dar juos ir sutvirtina. Vis tik gyvenimo keliu galiausiai šie ženklai nusprendžia eiti susikibę už rankų, nes bėgant laikui jie supranta, kad būti kartu geriau nei po vieną.

Žuvys ir Skorpionas

Kita intuityvi Zodiako pora yra Žuvys ir Skorpionas. Jie taip gerai supranta vienas kito mintis ir elgesį, kaip ir patys save. Abu ženklai pasižymi dideliu noru suprasti vienas kito kūną ir sielą bei iki galo ir giliai vienas kitą pažinti. Aistra tarp šių ženklų veikiausiai pasiektų padanges – ir jie niekada to nesigėdytų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką