Dabar populiaru
Publikuota: 2016 gruodžio 21d. 17:08

Šventiniame žurnalo „Ji“ numeryje – didysis 2017 metų horoskopas!

Žurnalas „Ji“ (51 nr.)
Redakcijos archyvo nuotr. / Žurnalas „Ji“ (51 nr.)

Jūsų pageidavimu, tradiciškai dovanojame jums, mieli skaitytojai, ateinančių metų astrologines prognozes. Kokių staigmenų pažers 2017-ieji, teiraujamės astrologų, numerologės ir akmenų žinovės.

Astrologė Daiva Kristina Markauskienė sako, kad 2017-ieji – Raudonojo gaidžio metai visai neblogi. Jie išties primena gaidį: ryškios plunksnos, orumas, gebėjimas išlaikyti įvaizdį bus ypač svarbūs. Didžiąją metų dalį sėkmė gerokai priklausys nuo to, kaip mokate bendrauti, bendradarbiauti, kurti ir puoselėti santykius. Bus vertinamos ir pastebimos geros manieros, taktiškumas, stilingumas, asmeninis žavesys.

Jei smalsu, sužinoti, kas jūsų laukia, kokie mėnesiai bus sėkmingiausi karjerai ir meilei, kokie jums bus ateinantys metai pagal kinų horoskopą, koks Kūčių, Kalėdų ir Naujųjų metų akmuo neš sėkmę, atsiverskite numerio temą „Ką žada Raudonojo gaidžio metai“.

Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (51 nr.)
Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (51 nr.)

Kaip visada, jūsų laukia ir virtuali pažintis su įdomiais pašnekovais. Šįkart kalbiname ką tik išleistos knygos „Kai atgimsta viltis. Sėkmės istorijos ir patarimai, kaip įveikti nevaisingumą ir susilaukti vaikų“ autorę, komunikacijos specialistę Gintarę Jankauskienę.

„Deja, vis dar vyrauja stereotipinis požiūris, kad moteris negali pastoti, nes praeityje turėjo abortų arba vartojo hormoninius kontraceptikus. Norėjau paneigti šiuos mitus“, – sako pašnekovė. Plačiau apie tai skaitykite interviu „Nevaisingumas Lietuvoje – lyg už kokios širmos“.

Artėja didžiosios metų pabaigos šventės, per kurias du trečdaliai iš mūsų jausis beviltiškai persivalgę ir apsunkę, pusei sustos skrandis, trečdaliui užkietės viduriai, o dešimtadalį dėl apsinuodijimo alkoholiu nemaloniai pykins... Išeitis? Taip, spėjate teisingai – vaišintis saikingai. Patarimų rasite straipsnyje „Atsargiai – šventinis stalas!“.

Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (51 nr.)
Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (51 nr.)

Ruošdamiesi didžiosioms metų šventėms kartais taip įsisukame į darbų sūkurį, kad nebespėjame pasidžiaugti gražiomis akimirkomis. Kokios tikrosios žiemos švenčių tradicijos ir prasmė? Etnologai bei dvasininkai teigia, kad ir šiais laikais galime susikurti ypatingą, sakralinę nuotaiką. Kaip? Apie tai skaitykite straipsnyje „Kokia tikroji švenčių prasmė?“.

Spalvingos saldainių ir sausainių pakuotės, prekybos vietose dažnai išdėliotos matomiausiose lentynose, vilioja vaikus kaip medus bites. Tėveliams rekomenduojama atidžiai studijuoti perkamų saldumynų sudėtį ir įvertinti, ar verta atžalas lepinti šiais produktais. Plačiau apie tai skaitykite straipsnyje „Saldžios pagundos“.

Nuo sausio pirmosios – jokių bandelių. Naujųjų išvakarėse surūkysiu paskutinę cigaretę. Šiais metais tikrai pradėsiu sportuoti, daugiau laiko skirsiu šeimai ir dažniau šypsosiuosi. Baigiantis metams dažnas pažadame keistis. Iš tiesų, šis laikas – puiki proga tai padaryti! Kaip, sužinosite straipsnyje „Nuo rytojaus – viskas kitaip!“.

Augalų mėgėjams siūlome temą apie sukulentus. Po švenčių, kai viskas aprimsta ir atsiranda daugiau laiko, širdyje daugelis jaučia tuštumą. Ją užpildyti galėsite rūpindamiesi žaliaisiais augintiniais.

Ko gero, ne vienas sukulentų gerbėjas patvirtins, jog pakanka namo parsinešti šį mielą augaliuką ir kaipmat įsigeidi antro, trečio… Paskui pradedi kurti ištisas jų kompozicijas. Nė nepajunti, kaip apima sukulentų manija. Plačiau apie tai – straipsnyje „Apie sukulentinių augalų priežiūrą“.

Švenčių visada laukiame. Dėl gerų emocijų, šilumos, dėmesio, dailiai išpuoštų namų, ypatingai padengto stalo ir, žinoma, gardaus maisto. Taigi skaitytojų pageidavimu – populiariausi ir mėgstamiausi valgiai, kurių tikisi paskanauti jūsų svečiai. Mėgaukitės maloniomis akimirkomis drauge ir būkite laimingi! O receptų ieškokite straipsnyje „5 mėgstamiausi patiekalai“.

Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (51 nr.)
Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (51 nr.)

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!

Žurnalas „JI“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Šiuolaikiškos studijos

Video

03:02
11:55
26:29

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką