Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2014 sausio 18d. 17:00

Tarologė Lina Balsė pataria (sausio 19 d.)

Taro kortos
Fotolia nuotr. / Taro kortos

Atsakymai į skaitytojų klausimus pagal taro kortas.

► Klausimas

Santuokoje išgyvenau 16 metų, gimė 3 vaikai. Dabar jau 7 metai gyvenu su kitu, turime bendrą vaikelį. Gyvenom keistai... Kažkas atsitiko, nes pastaraisiais metais viskas vertėsi manyje. Paskui mirė mama. Keitėsi gyvenimo vertybės. Šlijo santykiai su draugu. Vaikai jau didoki ir nori išeiti iš tų namų. Aplinkiniai nusisuko, nes pas mus namuose labai bloga aura. Jaučiamės suvaržyti, sekami, lyginami. Jausmams neliko vietos. Dabar turiu planų pakeisti darbą, gyvenamąją vietą, išsivaduoti nuo psichologinio spaudimo, išskaičiavimo. Noriu gyventi dėl vaikų ir dėl savęs. Turiu tik techninių kliūčių. Ar pavyks viską įgyvendinti per šiuos metus?

Atsakymas

Išdėliojusi jūsų kortas matau, kad siekiate pabėgti nuo savo namų, nuo savo aplinkos žmonių, savo kasdienybės – tiesiog nuo įprasto savo gyvenimo, atsiriboti, apsisaugoti. Tačiau kas sukūrė tokią namų aurą, kas sukūrė tokius santykius su aplinkiniais, kas gyvena ir kuria jūsų gyvenimą? Ar galite pabėgti ir atsiriboti pati nuo savęs?

Nesu tikra, ar užsibrėžtas tikslas išspręs tikras problemas. Didelė tikimybė, kad, jei spręsite tas „technines kliūtis“, dirbsite ir tvarkysite materialines sąlygas, jūs tuos tikslus įgyvendinsite ir kurį laiką tuo džiaugsitės. Tačiau ilgainiui vėl pritrauksite į savo gyvenimą, sukursite ir apsupsite save tokiais dalykais, nuo kurių norėsis atsiriboti. Gal vertėtų ne bėgti nuo gyvenimo realybės, o su pozityvesne nuostata pačiai kurti gerą aurą apie save ir savo namuose, keisti savo elgesį santykiuose, kad pasikeistų santykiai ir supantys žmonės. Apkaltinti aplinkinius ir bėgti nuo jų lengviau nei imtis išties rimto ir sunkaus darbo su savimi, tačiau tik pastaruoju atveju galimi ilgalaikiai esminiai pokyčiai.


► Klausimas

Laba diena, ar rasiu darbą, kad būčiau patenkinta finansiniu stabilumu.

Atsakymas

Sveika, Ramute. Matau, kad gauti darbą nebus lengva, teks tarsi sporto varžybose dėl jo pakovoti. Bet metų viduryje yra tikimybė rasti tokią veiklą, kuri jums patiktų. Kortų išdėstymą užbaigia laimingos pabaigos korta, tad jei nesudėsite rankų, ieškosite ir stengsitės tiek ilgai, kiek reikės, metų pabaigoje galėsite pasakyti, kad jūsų pastangas vainikavo sėkmė ir radote ne tik reguliariai algą į namus leidžiantį parnešti, bet ir jūsų polinkius bei poreikius atitinkantį darbą, jums geriausiai tinkantį užsiėmimą ar darbo sąlygas.


► Klausimas

Laba diena,

Noriu žvilgtelėti į ateitį ir bent kažkiek apie ją daugiau sužinoti. Studijuoju Baltijos regiono kultūras. Studijos patinka, kol kas sekasi gerai, bet ar ateityje rasiu darbą, susijusį su kultūra, turizmu, švietimu (dėstytojavimu) ar pan.? Ar teks ieškotis darbo tam, kad TIK pragyvenčiau ir neįsitvirtinsiu finansine prasme, ko labai noriu ir reikia...
Tai pat turiu vaikiną, su kuriuo esame jau šiek tiek daugiau nei pusę metų. Po pirmos nenusisekusios draugystės jis yra tarsi gardus tyro oro gurkšnis. Su juo esu labai laiminga ir noriu, kad jis būtų būtent tas žmogus, su kuriuo ir nugyvensiu likusį savo gyvenimą. Bet ar tos svajonės nėra bergždžios?

MiMa

Atsakymas

Pasirinkote jums ne tik patinkančią, bet ir tinkamą studijų kryptį, todėl jūsų perspektyvos šioje srityje puikios. Ne todėl, kad jums jau būtų nulemtas jūsų lūkesčius atitinkantis darbas ir ta ateitis iškalta akmenyje, bet tiesiog todėl, kad jums tinka ir patinka tai, ko mokotės, turite aiškų tikslą ir esate pozityviai nusiteikusi. Pridėkite prie to nuoširdžias pastangas ir susikursite tokį profesinį gyvenimą ir ekonominę situaciją, kokios tikitės. Kortos neatsako, ar pavyks rasti tokį darbą, kokį dabar planuojate per metus nuo mokslų baigimo, tiesiog šios informacija kol kas nėra. Tačiau, praėjus metams po mokslų baigimo, jūsų situacija ir materialinė padėtis jus tenkins, jausitės saugi ir laiminga. Taigi mokykitės, tikėkite savo sėkme, negailėdama pastangų kurkite sau pačią šviesiausią ateitį. Einant tokiu keliu, tikrai nereikės TIK pragyventi.

Dėl vaikino niekas negali garantuoti, ar kartu praleisite visą gyvenimą ar tik pusę jo, nes esate laisvą valią turintys žmonės. Įvertinti galima jūsų tinkamumą vienas kitam, pasirengimą rimtiems įsipareigojimams, artimiausias perspektyvas ir santykių potencialą. Šia prasme vaikinas atrodo turi rimtų ketinimų, jus myli ir tikisi drauge kurti gyvenimą. Nerimą kelia jūsų pačios korta. Iš jos atrodo, kad šiuo gyvenimo etapu jums tinka viskas ir esate laiminga, tačiau tik tol, kol judviem „pakeliui“. Gali būti, kad su laiku, keičiantis jums pačiai ir gyvenimo aplinkybėms, keisis ir jūsų jausmai bei ketinimai, galbūt kitas vyras pasirodys tinkamesnis to vienintelio vaidmeniui. Šiuo ir artimiausiu metu viskas tarp jūsų su draugu atrodo nuostabiai, tad gyvenkite, puoselėkite santykius, kad jie kuo ilgiau išliktų tokie gražūs. O dėl viso gyvenimo nesirūpinkite, kai / jei ateis laikas pokyčiams, jums abiem to reikės, kad toliau eitumėte kiekvienas savo gyvenimo keliu ir būtumėte laimingi.


► Klausimas

1,5 metų nesutinku tinkamo žmogaus. Man jau beveik 30 metų. Noriu šeimos, dievinu vaikus! Sulaukiu labai daug vyrų dėmesio, tačiau nesutinku tokio, dėl kurio norėčiau stengtis. Norėčiau sužinoti, ar netolimoje ateityje sutiksiu tokį žmogų, su kuriuo būtų abipusiai jausmai vienas kitam.

Medis

Atsakymas

Jūsų situacijoje esmė yra ne rasti tinkamą žmogų, o tapti tinkamu žmogumi, subręsti rimtiems įsipareigojimams. Turite gražią šeimos viziją, tikriausiai jums įskiepytos tvirtos ir tradicinės šeimos vertybės, tačiau pati esate laisva siela. Rašote, kad norite šeimos ir vaikų, tačiau ar iš tiesų norite ir esate pasirengusi pastoviems santykiams su vyru, nuolatiniam, niekada nesibaigiančiam darbui puoselėti santykius? Iš kortų atrodo, kad pati save sulaikote nuo to, ko norite. Galite tiesiog išsirinkti jūsų vertybes atitinkantį žmogų, su kuriuo bus smagu ir gera eiti per gyvenimą, su kuriuo abu vienas kitam galėsite suteikti nemažai laisvės ir mokėsite būti vienas kitam lygiaverčiai partneriai ir kurkite santykius. Tikriausiai pas jus viskas turi būti truputį nestandartiškai: pirmiausia reikia išsirinkti žmogų, o tuomet galėsite leisti sau atsakyti į jo jausmus. Nelaukite, kol kažkokie svaiginantys jausmai jumyse įkvėps norą stengtis dėl santykių. Sąžiningai pripažinkite pati sau, kad turite tokį trūkumą, kad nelabai norite stengtis dėl vyro ir santykių, trokštate, kad viskas pavyktų tarsi atsitiktinai, spontaniškai. Bet be pastangų geri dalykai negimsta, juos reikia užsidirbti. Artimiausiu metu nematyti, kad atsiras žmogus, su kuriuo sies abipusiai jausmai ir be pastangų susiklostys santykiai, galintys virsti laiminga šeima. Reikalingas objektyvesnis žvilgsnis į save, suvokimas, kokia esate pati ir koks žmogus geriausiai jums tiks į gyvenimo partnerius bei apsisprendimas pradėti stengtis dėl to, apie ką svajojate.


► Klausimas

Laba diena. Esu laimingai ištekėjusi, tačiau labai norime vaikelio, ar yra tikimybė artimiausiu metu sūpuoti vaikutį ne tik ant rankų, bet ir nuosavame būste? Ar yra galimybė jį įsigyti?

Atsakymas

Artimiausiu metu, jei norite susilaukti vaikelio savame būste, kortose to nesimato. Panašu, kad iki nuosavo būsto yra ilgesnis kelias, kad teks kažkur vykti, gal ir į užsienį padirbėti ar apskritai ten gyventi ir kurti namus. Todėl vaikučių klausimą, greičiausiai, atidėsite. Jei nuspręsite, kad esate laiminga turėdama tai, ką turite, tai bus visai geros sąlygos susilaukti vaikelio kur kas anksčiau. O ir dėkingumas bei gebėjimas išsiversti su tuo, kas yra, leis gyventi jaučiant didesnę laimę, nei rizikingas jums svarbių dalykų atidėjimas neribotam laikui, kol įsigysite nuosavą būstą. Per ilgesnį laiką būstą įsigysite ir vaiką galėtumėte pagimdyti jau ten. Tačiau tuomet teks ilgiau laukti ir, bėgant laikui, vis didės su pastojimu ir nėštumu susijusių  kliūčių.


​► Klausimas

Laba diena, labai norėčiau sužinoti, kokia ateitis manęs laukia su naujai sutiktu žmogumi mano gyvenime.

Atsakymas

Kortos jūsų draugą vaizduoja tarsi princą ant balto žirgo. Tikriausiai jis yra geros širdies, linksmas, laimės ir meilės ieškantis žmogus. Artimiausiu metu matau dideles pastangas, kas santykiams visuomet yra geras ženklas. Tačiau jūsų vaidmens korta Teisingumas keistai sako, kad šiuose santykiuose gausite nei daugiau, nei mažiau, t. y. tai, ko nusipelnėte. Jums pačiai teks įvertinti, ar tai palanku, ar nepalanku šių santykių atžvilgiu. Viską matyti turėtumėte gana objektyviai ir realistiškai – tiek jūsų tinkamumą vienas kitam, tiek vaikino jausmus ir elgesį jūsų atžvilgiu. Susidaro įspūdis, kad jo laimė gali būti kažkur kitur, jam skirta moteris yra kita ir ji jau yra kažkur šalia, tikriausiai bent vienas iš jūsų turėtumėte ją pažinoti. Greta krinta ir nusivylimo bei pabaigos ir meilės bei laimės kortos. Galimas daiktas, kad jums paskirtas išbandymas, ar garbingai ir teisingai pasielgsite, kai teks paleisti jį į tikrąją jo laimę. Ir tik tuomet, jei būsite priėmusi teisingą sprendimą, galėsite rasti tikrąją savo antrąją pusę.


DĖMESIO!

Turite kokių nors dominančių klausimų apie savo gyvenimą, likimą, karjerą, santykius ir pan.? Tarologė Lina mielai pakonsultuos. Atsakymai bus publikuojami JI24.lt portale. Asmeniškai į paštą atsakymų nesiųsime.

Kadangi tarologė į kiekvieną klausimą nori atsakyti išsamiai, o klausimų atkeliauja labai daug, natūralu, kad į visus atsakyti neįmanoma fiziškai. Taigi kiekvienai savaitei klausimus, į kuriuos Lina atsakys, trauksime burtų keliu.

Kad į jus dominantį klausimą tarologė atsakytų kuo tiksliau, BŪTINI šie duomenys:

  • Vardas (būtų gerai ir pavardė) bei gimimo data.
  • Jei žinote, galite nurodyti ir savo gimimo vietą bei tikslų laiką.
  • Jei jūsų klausimas susijęs su santykiais su kitu žmogumi, reikia ir to žmogaus vardo, pavardės bei gimimo datos.
  • Užduokite tik vieną jums ypač aktualų klausimą.

Dėmesio! Asmeniniai jūsų duomenys portale nebus skelbiami. Jei norite lengviau atskirti jums adresuotą atsakymą, pasirašykite slapyvardžiu.

Klausimus siųskite el. paštu ji24.lt@zlg.lt.

P. S. LABAI PRAŠOME KLAUSIMUS RAŠYTI TIK LIETUVIŠKOMIS RAIDĖMIS!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Vardai

Už smurtą gatvėje teisiama boksininkė K.Kazarian: „Liudytojas meluoja, nes nesutikau būti jo meiluže“

Aktualu

Paskutinė senatoriaus Johno McCaino kova

24sek

Eurolygą laimėjusio „Lietuvos ryto“ nepilnamečiai lyderiai įkliuvo vartoję alkoholį

Aktualu

Rusų kultūros šventę Vilniuje oficialiai globos sostinės savivaldybė

„Ginčas“: Šaro ateitis Kaune ir „Žalgirio“ bėgimas nuo praeities košmaro

Gyvenimas

Indoneziją pamilęs Edgaras – apie pilotę žmoną, priimtą islamą, vietos mafiją ir nusipirktus vaikus

15min recenzija Kultūra

Knygos recenzija. „Be penkių pasaulio pradžia“ – ciniškas M.P.E.Martynenko žvilgsnis į pasaulį

Menininkas Italijoje kuria „Fiat 500“ skulptūrą iš marmuro

Aktualu

Donaldas Trumpas: susitikimas su Kim Jong Unu gali būti atidėtas

Vardai

Princas Harry ir Meghan Markle pirmą kartą renginyje dalyvavo jau kaip vyras ir žmona

Kultūra

Rašytoja ir vertėja Dalia Staponkutė: „Lietuvių literatūra graikams aktuali“

24sek

Nervų karą Šiauliuose laimėjęs „Lietkabelis“ įšoko į LKL pusfinalį

Aktualu

Lietuvės kliente Čikagoje tapo ir Dalia Grybauskaitė

Aktualu

Teisininkai apie Eligijaus Masiulio „paskolos“ legalizavimą: „Tai dar nieko nereiškia“

24sek

„Neptūnas“ ketvirtfinalio seriją galingai baigė Pasvalyje, bet prarado T.Delininkaitį

Verslas

Palangos verslininkai skundžiasi dar neprasidėjus sezonui: neranda darbuotojų

Gyvenimas

Kunigas E.Jurgelevičius liko be parapijos: gyveno su partnere, susilaukė trijų vaikų

Vardai

Pirmagimio besilaukianti Greta Lebedeva: „Svajojam apie du ar tris vaikučius, kaip Dievas duos“

Aktualu

Ukraina išbandė iš JAV įsigytas prieštankines raketas

Verslas

Škotijoje siūlo įsigyti namą, pro kurį rieda „Hogwarts Express“ traukinys

Naujienos

Vardai

Už smurtą gatvėje teisiama boksininkė K.Kazarian: „Liudytojas meluoja, nes nesutikau būti jo meiluže“

Aktualu

Paskutinė senatoriaus Johno McCaino kova

24sek

Eurolygą laimėjusio „Lietuvos ryto“ nepilnamečiai lyderiai įkliuvo vartoję alkoholį

Aktualu

Rusų kultūros šventę Vilniuje oficialiai globos sostinės savivaldybė

„Ginčas“: Šaro ateitis Kaune ir „Žalgirio“ bėgimas nuo praeities košmaro

Gyvenimas

Indoneziją pamilęs Edgaras – apie pilotę žmoną, priimtą islamą, vietos mafiją ir nusipirktus vaikus

15min recenzija Kultūra

Knygos recenzija. „Be penkių pasaulio pradžia“ – ciniškas M.P.E.Martynenko žvilgsnis į pasaulį

Menininkas Italijoje kuria „Fiat 500“ skulptūrą iš marmuro

Aktualu

Donaldas Trumpas: susitikimas su Kim Jong Unu gali būti atidėtas

Vardai

Princas Harry ir Meghan Markle pirmą kartą renginyje dalyvavo jau kaip vyras ir žmona

Kultūra

Rašytoja ir vertėja Dalia Staponkutė: „Lietuvių literatūra graikams aktuali“

24sek

Nervų karą Šiauliuose laimėjęs „Lietkabelis“ įšoko į LKL pusfinalį

Aktualu

Lietuvės kliente Čikagoje tapo ir Dalia Grybauskaitė

Aktualu

Teisininkai apie Eligijaus Masiulio „paskolos“ legalizavimą: „Tai dar nieko nereiškia“

24sek

„Neptūnas“ ketvirtfinalio seriją galingai baigė Pasvalyje, bet prarado T.Delininkaitį

Verslas

Palangos verslininkai skundžiasi dar neprasidėjus sezonui: neranda darbuotojų

Gyvenimas

Kunigas E.Jurgelevičius liko be parapijos: gyveno su partnere, susilaukė trijų vaikų

Vardai

Pirmagimio besilaukianti Greta Lebedeva: „Svajojam apie du ar tris vaikučius, kaip Dievas duos“

Aktualu

Ukraina išbandė iš JAV įsigytas prieštankines raketas

Verslas

Škotijoje siūlo įsigyti namą, pro kurį rieda „Hogwarts Express“ traukinys

Metas rinktis

Maistas

Laikas griliui

Išlaikyk atostogų ritmą

Melga

Sveikata

Automobilių švaros centras AINAVA

Ryškiems įvarčiams

Pasaulis kišenėje

Sulčių nauda

Daugiau skonio

Unicef vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką