Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 16d. 13:00

Tavo gėlė ir charakteris pagal gimimo dieną

Pavasario gėlių puokštė
Fotolia nuotr. / Pavasario gėlių puokštė

Gamta dovanoja neapsakomai teigiamą energiją, kuri mūsų sielą užlieja ramybe ir saulėtomis emocijomis.

Ne išimtis ir gėlės. Kiekvienas greičiausiai turite savo mėgstamiausią augalą, todėl verta žinoti, kad jie ne tik dailūs pažiūrėti, bet ir teigiamai veikia mūsų savijautą. Kai kur rašoma, kad gėlės gali atlikti ir talismanų funkciją: apsaugoti, pritraukti sėkmę, laimę, turtus, meilę... Pasidomėkime, kuri gėlė pati tinkamiausia pagal gimimo dieną. 

Gimėte 1, 10, 19, 28 d.: jūsų gyvenimo gėlė ir talismanas – saulėgrąža

Šie žmonės garbinami ir mylimi dėl savo charakterio ypatybių, kadangi jie tikri autoritetai, gamtos apdovanoti oratoriaus iškalba, puikiai ir greitai reaguoja kritinėse situacijoje, sugeba priimti reikiamus sprendimus. Tų, kurių gėlė saulėgrąža, būdas išsiskiria daugialypiškumu, geriausiai jie save realizuoja jau vyresniame amžiuje, įgiję patirties, nustoję blaškytis ir vienu metu daryti daugybę darbų. Jie nemoka gudrauti, o jų gyvenimas laimingas ir kupinas džiugesio todėl, kad jie į pasaulį žvelgia atsipalaidavę.

Gimėte 2, 11, 20, 29 d.: gyvenimo gėlė – bijūnas

Esate ištikimi, atviri, pastovūs, mokate gauti tai, ko norite, o jūsų žavesys tiesiog neišmatuojamas. Šie žmonės mėgsta suktis namuose, kurie jiems – tvirtovė. Didelę įtaką jūsų gyvenimo keliui turi šalia esantys palydovai – šeima, mylimas žmogus. Norėdami pasiekti sėkmės, daugiau klausykite savo širdies balso ir intuicijos, tobulinkite psichologines žinias, pasistenkite suprasti aplinkinius tam, kad labiau tikėtumėte ir pasitikėtumėte savimi.

Gimėte  3, 12, 21, 30 d.: jūsų gyvenimo gėlė – kvapusis pelėžirnis

Šie žmonės mėgsta bendrauti, trokšta kuo daugiau sužinoti, yra aktyvūs, patrauklūs ir kupini veiklos džiaugsmo. Todėl jiems labai nesmagu kažkam paklusti ir vykdyti nurodymus, kurie ne prie širdies. Gimusieji tomis dienomis lengvai suranda bendrą kalbą su aplinkiniais, juos valdo pozityvumas, tačiau kaip trūkumą galima įvardyti tai, jog jie, bet ką darydami, dažnai tiesiog prabėga paviršiumi. Todėl trokšdami laimės ir sėkmės turėtų nusimesti kaukes ir pasistengti giliau pažvelgti į reikalo esmę, kontroliuoti azartą, lavinti loginį mąstymą ir taikyti jį kasdienėse gyvenimo situacijose.

Gimėte 4, 13, 22, 31 d.: jūsų gyvenimo gėlė – rugiagėlė

Nuostabioji rugiagėlė atskleidžia, kad esate viltingi, tiesūs, ištikimi žmonės, vertinantys meilę, šeimą ir draugystę. Gudrumas ir klasta jums svetima sąvoka, todėl kitais, teisingais būdais stengiatės sukurti gerą gyvenimą tiek sau, tiek savo artimiesiems. Norėdami pasiekti sėkmės turėtumėte atsipalaiduoti, per daug neįsitempti, veikti kūrybiškai, o ne pagal nurodytas taisykles. Rimtuose darbuose neskubėkite priimti radikalių sprendimų, verčiau leiskite sau pamąstyti, kas būtų geriausia.

Gimėte 5, 14, 23 d.: jūsų gyvenimo gėlė – lelija

Ši gėlė atskleidžia, kad esate subtilūs, romantiški, taktiški žmonės, tačiau jums prie širdies ir aštresnis gyvenimo būdas! Nuotykiai – tai gyvenimo aistra, tačiau jie turi būti labai stilingi... Kartais bijote rizikuoti, ilgai mindžikuojate vienoje vietoje, laikote nuoskaudas savyje, todėl turėtumėte į viską žvelgti kiek paprasčiau. Taigi leiskite sau atsiskleisti, atleiskite jus įžeidusiems žmonėms, būkite kiek ramesnio temperamento ir į atliekamus darbus nežiūrėkite pro pirštus.

Gimėte 6, 15, 24 d.: jūsų gyvenimo gėlė – raudonoji aguona

Jautriai reaguojate į aplinkinių jausmus ir mintis, labai dažnai perdėtai gerai galvojate apie kitus žmones, pamiršdami save. Tačiau jūs puikūs psichologai, savo gėriu dalijatės su visu pasauliu, todėl nieko keisto, kad esate vadinami ne tik puikiais draugais, bet ir tokiais žmonėmis, kuriais galima pasitikėti. Norėdami gyventi ramiai, verčiau nekreipkite dėmesio į apkalbas ir puoselėkite vidinę ramybę.

Gimėte 7, 16, 25 d.: jūsų gyvenimo gėlė – orchidėja

Esate labai jausmingi, rafinuoti, elegantiški, linkite visiems gero, vertinate grožį, siekiate išorinės ir dvasinės harmonijos. Dievinate keliones po pasaulį, nuotykius, istoriją, kultūrą, meną ir viską, ką palankiai įvertina jūsų protas. Jūs – šeimos žmogus, todėl šeimos židinį kūrenate su didžiausiu malonumu. Išsaugokite savo optimizmą ir požiūrio į gyvenimą lengvumą, tuomet viskas eisis kaip sviestu patepta.

Gimėte 8, 17, 26 d.: jūsų gyvenimo gėlė – saulutė

Jums būdingas nekantrumas, o laukimas išvis žudo. Esate kuklūs, tačiau teisingi, tvirti, sekate savo idėjomis, vertinate atsakingumą, o darbdaviai jums turėtų groti ditirambus – nepakeičiamų darbuotojų nebūna, tačiau jūsų keisti tikrai nesinori. Saulutėms reikia žinoti, kad jų materialinė gerovė tvirta ir visuomet užbaigti pradėtus darbus. Išlaikykite sąžiningumą tam, kad jūsų ir toliau neapleistų sėkmė.

Gimėte 9, 18, 27 d.: jūsų gyvenimo gėlė – rožė

Jūs esate romantikai, vertinantys dėkingumą, o savo gyvenime siekiantys tobulumo. Jums svarbu sulaukti dėmesio, pagarbos, gyventi viešą gyvenimą ir įgyvendinti pačius nerealiausius tikslus, t. y. galite pereiti kalnus ir upes tam, kad rankose turėtumėte savo svajonių vaisius. Esate stiprios asmenybės, tačiau gyvenime turite būti kiek kantresni ir suvokti tai, kad ne visada laimėjimas – tai pergalė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką