Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

TESTAS. Geometrinė figūra: ką ji atskleidžia apie tavo charakterį?

Geometrinės figūros
Fotolia nuotr. / Geometrinės figūros
Šaltinis: 15min
0
A A

Psichologų nuomone, spalvos, formos ir aplinka, kurią kuriame aplink save, atskleidžia mūsų esybę. Tarkime, dievinate raudoną spalvą? Greičiausiai jūsų gyvenime netrūksta aistros, šėlsmo ir emocijų. Na, o jeigu neišlendate iš pilkos spalvos, gali būti, kad trūksta saugumo, išgyvenate liūdesį, norite pasislėpti... Tas pats ir su geometrinėmis formomis. Juk kvadratą ir apskritimą pasirinks visiškai skirtingi žmonės, ar ne?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Taigi, analizuojame! Išsirinkite vieną figūrą iš pavaizduotų paveikslėlyje ir pirmyn! 

Geometrinės figūros
Geometrinės figūros

Kvadratas

Jeigu išsirinkote kvadratą, greičiausiai pasižymite kantrybe, užsispyrimu, esate sėslūs ir ramūs. Tačiau karjeros reikaluose stengiatės neatsilikti ir niekuomet nemosikuojate rankomis, kad vieno ar kito darbelio tai jau tikrai nedarysite. Netgi atvirkščiai – jūs pamažėle sieksite savo tikslo tol, kol galiausiai jis bus įgyvendintas. Tačiau stagnacija ne visuomet yra geriausias pasirinkimas, nors „kvadratams“ ir labai patinka žygiuoti jau nubrėžta linija ir žinoti, kad viskas vyksta pagal planą. Jokių improvizacijų, jokių ekspromtų, jokių siurprizų, jokių permainų! Stabilumo puoselėtojais jie išlieka visose gyvenimo srityse

Stačiakampis

Ar gali būti, kad šiuo metu jūs nesate patenkintas savo gyvenimu? Psichologų nuomone, šią figūrą renkasi tie žmonės, kuriems norisi gyvenimą pakeisti į geresnę pusę ir sulaukti sėkmės bei laimės. Todėl be pastangų – nė iš vietos.  Taip pat stačiakampį pasirinkusiems žmonėms būdingas ir smalsumas, noras kapstyti giliau, drąsa, naujovių analizė. Jie nestovi vietoje ir dega aistra permainoms, sugerdami gyvenimo spalvas lyg kempinė.  Tačiau stačiakampis traktuojama tik kaip laikina stotelė, kadangi žmonės pasiėmę tai, ko troško, galiausiai save susieja su visai kita geometrine forma.

Trikampis

Kupini energijos, apdovanoti lyderio savybėmis, pragmatiški, kovojantys už tiesą ir teisingumą. Jeigu pasirinkote trikampio figūrą, greičiausiai jums netrūksta ambicijų, mokėjimo planuoti ir pasiimti tai, ko trokštate. Jūs visada turite planą A, kaip pasiekti savo tikslą, o jeigu jis nepavyktų, esate iš anksto pasiruošę B, C ir visas kitas raides. Darbe moka vadovauti, įtikinti ir tuo pačiu išlikti nepriklausomais. Tačiau reikia suvokti, kad ne viskas, ką darote, yra teisinga kitų žmonių atžvilgiu. Turite liautis galvoti, kad tik jūsų nuomonė vertinga. Ir nors jūs vadinami stipriomis asmenybėmis ir pavojingais konkurentais, tai nereiškia, kad visas gyvenimas – tai nesibaigianti dvikova. Leiskite sau atsipalaiduoti!

Apskritimas

Žmonės, kurie renkasi šią figūrą, kaip niekas kitas moka užjausti ir įlįsti į kito žmogaus kailį. Jie spinduliuoja gerumu, yra visada pasiruošę padėti ne tik savo šeimai ir giminaičiams, bet ir draugams bei visiškai nepažįstamiems žmonėms. „Apskritimai“ nemėgsta pyktis ir visomis išgalėmis stengiasi išvengti konfliktų, bandymi rizikingas situacijas išspręsti taikiais kompromisais. Taigi, kadangi jie itin vertina savo sielos ramybę, labai dažnai nusileidžia, net jeigu ir yra teisūs.

Zigzagas

Tai labai kūrybingos, originalios ir meniškos asmenybės, visada turinčios ką pasakyti aplinkiniams. Jie nemėgsta stereotipinio mąstymo, todėl ne tik sau, bet ir kitiems neklijuoja jokių etikečių, o stengiasi pasaulį ir žmones pažinti per savo suvokimo prizmę. Labai dažnai „zigzagai“ aplinkinius pavergia savo charizmatiškumu ir gebėjimu bendrauti. Tačiau didžiausias charakterio trūkumas – permainingumas. Nuotaikos kaitos išsekina ir patį žmogų, ir aplinkinius, kurie ne visada supranta, kaip reaguoti. Reikėtų pabrėžti, kad esate puikūs oratoriai ir mėgstate dalytis savo idėjomis su visais, kurie tuo metu būna šalia.

Temos Asmenybė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką