Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gruodžio 14d. 19:00

Tikra istorija. „Buvo nulemta, kad žvaigždės spindės tik mums“

Kava
„Shuterstock“ nuotr. / Kava

Atrodo, net keista, kaip vienas žmogus gali įkvėpti tikrą audrą širdyje – tikrą, nesumeluotą ir tyrą meilę. Tuomet dėl jo, atrodo, galėtum padaryti absoliučiai viską ir atiduoti jam visą save. Siūlome paskaityti nuoširdžią portalo Ji24.lt skaitytojos istoriją.

Tikriausiai mūsų meilės istorija nedaug kuo skiriasi nuo kitų, kai žmonės susitinka, įsimyli, kartu išgeria kavos, bučiuojasi, glaustosi, bet Mums ši istorija ypatinga. Užteko vieno pokalbio prie kavos puodelio,  ir šypsena visam laikui liko žaisti veide. Bet apie viską – nuo pradžių...

Atostogos, tas metas, kai, atrodo, dvasia palieka kūną ir visus negatyvius dalykus, susikaupusius jame. Ir aš tikrai niekada nepagalvojau, kad, išvykusi į svečią šalį, ten sutiksiu Tave: vyrą, kurio troškau ne vienerius metus, apie kurį svajojau ne vieną naktį, apie kurį jau seniai žinojau ir kurio jau ilgai laukiau, bet Tu vis nepasirodydavai... O aš vis blaškiausi.

Gailai, kad išdalinau save tiems, kurie nebuvo verti mano atsidavimo ir begalinės meilės, kurios tiek daug turiu sukaupusi.

Tai buvo tik nekaltas pasivaikščiojimas, kuris baigėsi išsiskyrimu koridoriuje: aš į savo kambarį, tu – į savo... Tai buvo tik nedrąsi pradžia! Keliaudama į lėktuvą pagalvojau: 3 dienos, ir tu man parašysi! Juk mačiau Tavo žvilgsnį, kuriuo – išduosiu paslaptį – tikrai mėgavausi.

Po kelionės širdis daužėsi kaip pašėlusi, bet žinios iš Tavęs sulaukiau jau po vienos dienos.

Laukiau, labai laukiau. Juk pats sakai, kad man „reikia visko čia ir vakar“. Taip, man jau  reikėjo Tavęs. Kaip dabar pamenu mūsų pirmą pasisėdėjimą prie kavos puodelio. Aš be paliavos čiauškėjau, o Tu klauseis, klauseis, kaip tikras pasakų princas, kuriam gali viską išsipasakoti... Labiausiai įstrigo Tavo pasakytas sakinys: „Taip gera ir paprasta su tavimi bendrauti, su kitomis moterimis susitinki ir, atrodo, nėra apie ką kalbėtis.“ Jau tada buvo nulemta, kad žvaigždės spindės tik mums!

Taip pat skaitykite: Tikra istorija. „Liko jaukiausi prisiminimai, kuriuos kada nors papasakosiu savo dukrai“

Nepamenu antro susitikimo detalių, o gal trečias ten jau buvo... Žinau, žinau, per antrą susitikimą rožių stiebeliai dūrė man į pirštus, buvo išties netikėta. O trečias susitikimas buvo stulbinantis, supratau, kad priešais mane sėdi vyras, kokių pasaulyje reta, kuris gamina nerealius pasaulyje makaronus, kuris kvepia taip svaiginančiai, kad čia pat norėjosi nusimesti drabužius, visu kūnu priglusti prie jo ir pasisemti energijos...

Po susitikimų mano dienoraštyje atsirado  įrašas:

 „Dabar suprantu, kodėl pamėgau tą pačią suknelę apsirengti bent du kartus.

Tas jausmas, kuris apninka užuodus Jo kvepalus, yra nepaprastas: visą kūną užlieja ramybės būsena, prisiminimai susipina su dabarties norais ir išsiskleidžia, kaip bijūno žiedai...

Ta būsena tokia stipriai pulsuojanti, kad nejučiomis užmerkiu akis ir atsiduriu visiškoje euforijoje: imu glamonėti saulės nubučiuotus plaukus, atidengiu kaklą, mėgaujuos muzika ir netgi triukšmu už lango.

Ta būsena tokia gyva, kad kiekvienu išgyventu jausmu norisi pasidalyti su visu pasauliu. Ateina suvokimas, kad ne viskas yra juoda ir balta, yra ir kitų spalvų... Tau aš priskirčiau žalią pastelinę: gyvybės, ramybės, svaigulio, jaudulio akimirkoms iliustruoti.

Ir taip norisi dainuoti: „Aš dėl tavęs viską galiu“. 2014 06 20 M.“

Ji24.lt skaitytojos nuotr./Italijos vaizdai
Ji24.lt skaitytojos nuotr./Italijos vaizdai

Ir dainavau tol, kol galiausiai prisidainavau.

Susisuko galvelė kaip mažai mergaitei, kuri gavo skanų saldainiuką gražiam ir blizgiam popierėlyje. Tu, kaip ir ta vasara, ant sparnų nešei mane. Krūpčiojau nuo kiekvieno svaigaus Tavo bučinio, sustingdavau Tavo glėbyje, šypsodavausi darbe nuo kiekvienos žinutės.

Nebuvai Tu kažkoks gražbyliautojas, kuris švaistytųsi žodžiais. Galbūt tas nedrąsus kalbinimas ir žavėjo, neatrodė dirbtinas. Įsimylėjau! Skridau ant tokių rausvų meilės sparniukų, kad visa kita nublanko.

Taip pat skaitykite: Tikra istorija. „Mano emigracijos kaina – savo šeimą palikau dėl narkomano“

Turbūt viena įdomesnių šios istorijos detalių yra ta, kad po dviejų mėnesių pažinties mes atostogavome Italijoje. Kol neįsėdome į lėktuvą, negalėjau tuo patikėt ir vis kartojau: „Mažyti, o tu supranti, kad mes skrendam į Italiją, tu ir aš, pažįstami 2 mėnesius.“ Niekada nebūčiau leidusis į tokią avantiūrą, niekada... Bet, kaip sakoma, geriau taip ir nesakyti.

Aš tikiu likimu, nes būtent mano priešnaujametiniame sąraše ir buvo irašyta, kad iki 27-erių turiu aplankyti Italiją. Tame sąraše buvo ir daugiau norų, tokių gražių ir jaudinančių norų... O gal mano laikas jau atėjo?

Ji24.lt skaitytojos nuotr./Italijos vaizdai
Ji24.lt skaitytojos nuotr./Italijos vaizdai

Italija buvo pasakiška: jaudinanti vaizdais, kvapais, maistu, artumu, meile ir, žinoma, bučiniais. Aš negalėjau patikėti, kad čia esu su vyru, kuris svaigina kaip vynas. Ši vos savaitę trukusi kelionė dar labiau suartino mus. Kartu praleisdavome 24 valandas per parą, žinoma, buvo ir nuovargio, mažų nesklandumų, tačiau net tai neprivertė gailėtis, kad keliavome kartu, nors abu pripažinome, jog išvykstant abiem buvo kiek neramu.

Šiandien, praėjus bene pusei metų, mes vis dar kartu ir planuojame 45 metus būti kartu. Žiūrėdama į savo mielą Gyvenimo vyrą, aš suprantu, kad didžiausia mūsų gyvenimo laimė yra mylėti ir būti mylimam. 

Be proto gera matyti spindinčias akis, jausti šiltą delną, svajoti, palaikyti vienas kitą. Atrodo, ta laimė tokia trapi, kad norisi mylėti tyliai, nerėkti visam pasauliui, kaip gera mylėti. Mūsų meilė tarsi tas ramunės žiedelis, kuris vėjo genamas siūbuoja į šalis.

Ir aš vis dainuoju: „Dėl tavęs viską galiu...“.


Dėkojame istorijos autorei už atvertą širdį ir dovanojame jai Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro įsteigtą prizą – visos dienos apsilankymą Druskininkų vandens parke suaugusiam asmeniui (vertė – 104 Lt / 30,12 €).

Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA – viskas viename: poilsis, sveikatingumas, gydymas ir pramogos.

aquapark.lt nuotr./Vandens pramogos
aquapark.lt nuotr./Vandens pramogos

Viešbutyje AQUA ilsėkitės su šeima, Druskininkų gydykloje išbandykite natūralių sveikatos šaltinių – purvo ir mineralinio vandens – poveikį, Druskininkų vandens parke pasiduokite gerų emocijų bangai ir pasilepinkite nemokamomis pirčių programomis.

www.aquapark.lt

Išgyvenote (ne)laimingą meilę, atsidūrėte painiame meilės trikampyje, su visomis smulkmenomis prisimenate kūdikio gimimą, o galbūt norite išpasakoti savo patirtą gyvenimo tragediją? Gyvenimiškas istorijas ir pasakojimus siųskite mums elektroniniu paštu ji24.lt@zlg.lt, portale Ji24.lt publikuotų istorijų autoriai bus apdovanoti puikiais prizais.

P. S. LABAI PRAŠOME ISTORIJAS RAŠYTI TIK LIETUVIŠKOMIS RAIDĖMIS!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką