Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tikra istorija. „Idilišką gyvenimą sudrumstė grįžusi pirmoji meilė“

Širdis
„Shuterstock“ nuotr. / Širdis
Šaltinis: 15min
0
A A

Laiminga šeima, mylintis vyras, sutvarkytas gyvenimas... Atrodytų, viskas tobula, deja, kartais ateina laikas, kai reikia priimti labai svarbius sprendimus. Tai rodo ir mūsų skaitytojos istorija.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Jis buvo mano pirmoji meilė… Supažindino mus bendri draugai. Iš karto vienas kitam pajutome simpatiją. Vis dažniau ėmėme bėgti nuo draugų, kad tik pabūtume vieni. Jaučiausi su juo labai laiminga, nerūpėjo, kad jis mėgsta stikliuką, neturi darbo ir yra išlaikomas mamos ir močiutės... Rodos, pamiršo draugus, stikliuką ir visas atsidavė man... Bet tai truko neilgai, kol sužinojome, kad turėsime kūdikį.

Tuo metu kątik buvau įstojusi  į aukštesniąją ir artėjo mokslų pradžia, nutariau mokytis, kad ir besilaukdama. Kibau į mokslus, o jis vis rečiau beatvažiuodavo. Grįžo pas draugus, vėl susidraugavo su  alkoholiu ir visiškai mane pamiršo. Buvau 21-erių mergina, turėjau jau vieną išsilavinimą, galėjau vaiku pasirūpinti pati, tad nepuoliau jo ieškoti, nes žmogus, kuris nerodo noro rūpintis manim ir vaiku, man buvo nereikalingas... Kažkaip lengvai išgyvenau tą išsiskyrimą, tuo metu net maniau, kad jis man nieko nebereiškia, nes mano mintyse buvo tik mažas kūdikėlis.

Gyvenau su tėvais, mokslai sekėsi puikiai, gaudavau didelę stipendiją, vaiko pinigus, jų ir netrūko, kad galėčiau tinkamai pasirūpinti sūnumi, todėl nesiteisiau pinigų ir vaiko išlaikymui. Baigiau mokslus. Kaip geriausia studentė – iškart gavau pakvietimą dirbti gerose pareigose ir už gerą atlyginimą.

Po ketverių metų į mano gyvenimą pasibeldė nauja meilė – dabartinis mano vyras. Jis mylėjo mano sūnų, su juo susilaukiau dar vieno sūnaus ir dukrytės. Pakilau karjeros laiptais, susitvarkiau buitį... Buvau labai labai laiminga, kol...

Mano pamiršta pirmoji meilė nesudrumstė mano ramybės. Po dvylikos metų jis susirado mane per „Facebook'ą“. Kadangi dabartinis mano gyvenimas buvo puikus, nejaučiau jam jokios pagiežos, nekaltinau jo, tad ėmiau su juo retkarčiais susirašinėti. Iš pradžių jis ėmė klausinėti apie sūnų, apie mano dabartinį gyvenimą, papasakojo apie savo.

Jis pradėjo man teisintis, kad paliko dėl to, jog labai išsigando, nes buvo jaunas, savimi nepasitikintis, negalėjo nieko mums pasiūlyti ir kad labai gailisi. Dabar dirba Londone, yra materialiai apsirūpinęs ir galėtų pasirūpinti manimi ir dabar jau trimis mano vaikais... Prisipažino, kad mane vis dar myli ir niekada negalės pamiršti, kad turi draugę, bet jos neveda, nes vis dar tiki, kad likimas suves mus atgal...

Jis sudrumstė mano idilišką gyvenimą, pabudino meilę, kurios maniau, kad nėra. Ėmiau kasdien apie jį galvoti. Jei vieną dieną neparašo, jau imu nerimauti. Ir dabar laukiu, kada parašys. Gerai, kad jis yra užsienyje ir mes negalime susitikti, kitaip nežinau, ką daryčiau, galbūt ieškočiau jo...

Nenoriu išduoti savo vyro, manau, kad myliu jį, prisiekiau prieš Dievą būti ištikima ir stengiuosi tokia būti... Negi aš myliu du vyrus, o gal paprasčiausiai pirmoji meilė nepasiekiama ir aš jos trokštu? O gal jau mane kamuoja rutina su savo gyvenimo vyru? Bet aš nesu iš tų, kurioms rūpi vienadieniai santykiai ir nuotykiai, man šeima svarbiausia... Juk daug yra santuokų, kai baigiasi meilė, bet žmonės lieka kartu dėl pagarbos, prisirišimo, dėl vaikų.

Po mėnesio jis grįžta trumpam į Lietuvą ir nori susitikti... Bet aš bijau, nes nežinau, ar galėsiu ištesėti priesaiką, duotą savo teisėtam vyrui, bet kartu ir noriu susitikti, kad, būdama šalia, suprasčiau, ką aš jam jaučiu.

Tuo metu kaip tik atostogausime su vyru. Galbūt išvyksime su šeima kažkur, ir man nepavyks su juo susitikti. Bet tuo pačiu aš noriu, kad jis įrodytų, kad tikrai gali kažką dėl manęs padaryti ir susirasti mane, kad ir kur aš bebūčiau... O jei nesistengs, tikiuosi , nusivilsiu juo ir vėl galėsiu ramiai džiaugtis savo šeima!

Tavo Princesė


Dėkojame istorijos autorei už atvertą širdį ir dovanojame „Cascada“ (www.trind.lt) įsteigtą prizą – „Trind“ nagų priežiūros rinkinį su keratinu.

„Cascada“ nuotr./„Trind“ nagų priežiūros rinkinys su keratinu
„Cascada“ nuotr./„Trind“ nagų priežiūros rinkinys su keratinu

Rinkinį sudaro: atstatomasis nagų balzamas su keratinu, apsauginis nagų lakas su keratinu ir odelių balzamas. Rinkinio vertė – 108 Lt.

Dėmesio! Kaip atsiimti prizą, rašykite el. paštu ji24.lt@zlg.lt.

Išgyvenote (ne)laimingą meilę, atsidūrėte painiame meilės trikampyje, su visomis smulkmenomis prisimenate kūdikio gimimą? Gyvenimiškas istorijas ir pasakojimus siųskite mums elektroniniu paštu ji24.lt@zlg.lt, portale publikuotų istorijų autoriai bus apdovanoti prizais.

P. S. LABAI PRAŠOME ISTORIJAS RAŠYTI TIK LIETUVIŠKOMIS RAIDĖMIS!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką