Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tikra istorija. „Kokia meilės iliuzijų ir svajonių kaina?“

Pora
„Shutterstock“ nuotr. / Pora
Šaltinis: 15min
0
A A

Meilė užklumpa staiga ir netikėtai, ji užlieja širdį svaiginančiu jausmu, o mintis nudažo rožine spalva... Tačiau ką daryti ir kaip ištverti, kai visa ši romantika virsta nuobodžia rutina? Apie tai savo atsiųstame laiške svarsto portalo Ji24.lt skaitytoja. Dėkojame autorei už mintis!

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Mendelsono maršas... Jam skambant sujungiamos dvi širdys. Dvi mylinčios, laimingos, svajojančios apie bendrą ateitį širdys. Prabėgus tam tikram laikui, viskas virsta kasdienybe. Prisilietimai, apkabinimai, žvilgsnis vienas į kitą nebesukelia šiurpuliukų ir jaudulio. Namai, vaikai, darbas viskas tampa rutina. Toks jausmas, kad kiekviena diena tokia pati, lyg ją išgyveni iš naujo. Kartais sustoji ir susimąstai pažiūrėjus į tą žmogų, kur viskas dingo, kur ta romantika, komplimentai? Dabar mes tarsi draugai, gyvenantys po vienu stogu, kuriuos jungia prisirišimas ir vaikai.

Po kažkiek laiko supranti, kaip pasiilgai viso to. Kad pasiilgai to jausmo širdyje, švelnumo, apkabinimų... Taip pradedama ieškoti naujų nuotykių, kitų žmonių. Prasideda nesutarimai, barniai, vienas kito žeminimai. Dingsta svarbiausias dalykas – jausmas. Kai jo nebelieka, nebelieka nieko. Nebėra dėl ko stengtis, kovoti, kova lieka tik už vaikus, nes nenorime skaudinti jų. Bet mūsų atžalos matydamos tėvų abejingumą, atšalimą, girdėdami barnius ir regėdami pykčius, kenčia labiausiai. Tėvai arba nustoja kreipti dėmesį į vaikus visai, arba stengiasi tai kompensuoti viską jiems leisdami. Vaikai pradeda gyventi savo atskirą gyvenimą. Vis rečiau grįžta ir būna namuose, vis tolsta nuo savo tėvų, nes stengiasi bėgti nuo namuose jaučiamos įtampos, skausmo ir pagiežos.

Pirma ir tikriausiai greičiausia išeitis – skyrybos. Bet ar verta? Kodėl negalime pasikalbėti?

Tik užgriuvus nesutarimams, pykčiams visi darome skubotas išvadas ir sprendimus, o tik paskui pagalvojome, kad paskubėjome. Visiems reikia kalbėtis. Šeimos pamatas ir yra bendravimas. Jaučiame pyktį, apmaudą, kenčiame, bet girdime ir matome tik save. Santuoka nėra vieno žmogaus, santuoką sudaro du žmonės. Reikia kovoti už šeimą, meilę ir vaikus, o nenuleisti rankų. Gyvenimas nėra lengvas, visi klystame, pridarome klaidų. Reikia nepamiršti, kad ir patys nesame idealūs, tai gal reikėtų suprasti, kad klysta visi?

Pirmiausia reikia ne išrėkti kitam žmogui, kaip tu jautiesi, o galbūt pabandyti išklausyti ir suprasti kitą? Jau nutarus pasikalbėti, tai yra žingsnis pirmyn. Dažnai pasikalbėjus išaiškėja kiekvieno žmogaus problemos. Ko kam trūksta, reikia, kaip jaučiasi ir ko nori. Ir dažniausiai tai būna ne materialūs dalykai, o vidiniai, kurie šiuo metu yra dažnai pamirštami. Dažnai pamirštame tokius svarbius dalykus, kaip: meilė, pagarba, pasitikėjimas, palaikymas, bendravimas – tai tvirtos šeimos pamatas. Visada prieš kažką darant ar sakant, reikėtų sustoti ir pamąstyti: ar norėčiau, kad taip elgtųsi su manimi, kaip aš elgiuosi su tuo žmogumi? Reikalaujame iš kito žmogaus dėmesio, tolerancijos, bet ar patys tai suteikiame tam žmogui? – apie tai pamirštame pagalvoti.

Visi esame žmonės, visi klystame. Atsiradęs naujas susižavėjimas, aistra priverčia pridaryti klaidų, bet laikui bėgant viskas dingsta ir tampa rutina.  Tai ar verta dėl to išardyti santuoką?

Gyvenimas yra kova ir reikia kovoti. Reikia kovoti už savo šeimą, laime, meilę. Nereikia nuleisti rankų ir leisti būti užvaldomiems neapykantos. Meilė yra tokia, kaip laužas, jei jos nerusensi, ji užges. Laikui bėgant žmonės tolsta, atsitraukia, užmiršta vienas kitą – tam reikalingas bendravimas. Tik bendraudami galime išgirsti kitą ir suprasti, kad dėl tokių jo poelgių esame kalti ir patys.

Karai, uraganai įvairios stichijos sugriauna miestus, bet pamažu mes juos atstatome. Taigi žmonės, kurie sugeba susėsti kartu ir pasikalbėti, gali po truputį atstatyti savo santykius. Tik bendraujantys ir kovojantys žmonės, gali būti amžinai kartu ir turėti tvirtą santuoką.


Dėkojame istorijos autorei už atvertą širdį ir dovanojame „Cascada“ (www.trind.lt) įsteigtą prizą – „Trind“ nagų priežiūros rinkinį su keratinu.

„Cascada“ nuotr./„Trind“ nagų priežiūros rinkinys su keratinu
„Cascada“ nuotr./„Trind“ nagų priežiūros rinkinys su keratinu

Rinkinį sudaro: atstatomasis nagų balzamas su keratinu, apsauginis nagų lakas su keratinu ir odelių balzamas. Rinkinio vertė – 108 Lt.

Dėmesio! Kaip atsiimti prizą, rašykite el. paštu ji24.lt@zlg.lt.

P. S. LABAI PRAŠOME ISTORIJAS RAŠYTI TIK LIETUVIŠKOMIS RAIDĖMIS!

Išgyvenote (ne)laimingą meilę, atsidūrėte painiame meilės trikampyje, su visomis smulkmenomis prisimenate kūdikio gimimą? Gyvenimiškas istorijas ir pasakojimus siųskite mums elektroniniu paštu ji24.lt@zlg.lt, portale publikuotų istorijų autoriai bus apdovanoti prizais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką