Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tikra istorija. „Stebuklinga pažintis, atnešusi man rožinį gyvenimą“

Kelionė
„Shuterstock“ nuotr. / Kelionė
Šaltinis: 15min
0
A A

„Mano meilės istorija prasidėjo labai netikėtai, galvojau, kad man vaidenasi, bet... esu dėkinga Jam...“, – savo istoriją pradeda Ji24.lt skaitytoja.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Traukinys Vilnius–Vokietija išvyksta už dešimties minučių“, – braudamasi pro žmonių minią išgirdau jauno vyriškio balsą per garsiakalbį... Sėdžiu traukinyje. Pagaliau. Svajonių darbas, namas ir miestas... Ech, kaip gera. Staiga mano svajones nutraukė kažkur girdėtas balsas: „Panele, prašome parodyti bilietą.“

Viskas nuo to ir prasidėjo. Aukštas, lieknas, tamsiaplaukis vyriškis atėmė man žadą. Parodžiusi savo bilietą, sunkiai atsidusau. Nužvelgęs mane savo rudomis akimis, jis man tarė: „Tavo gyvenimas bus rožinis“, ir staiga dingo. Ilgai apie tai galvojusi sumišau. Turbūt man pasivaideno...

Po ilgos kelionės išlipau netoli Vokietijos sostinės, ieškojau, kaip nuvykti į reikiamą vietą. Staiga prie manęs sustojo raudonas, senas taksi automobilis. Iš jo išlipo Jis... Truputį išsigandau. „Gal pavežti?“ – atkakliai tarė jis. Neatsisakiau. Buvo naktis, taigi labai abejojau, ar tokiu metu taip lengvai susirasiu kitą transportą.

Kai pasiekėme Berlyną, jis man vėl gąsdinamai tarė: „Po metų tu atšoksi vestuves, būsi puiki dvynukų mama.“ Mane vėl ištiko šokas. Jis atsisveikino, paspaudė man ranką ir nuvažiavo.

123rf.com nuotr./Meilė
123rf.com nuotr./Meilė

Praėjo dvi savaitės, ir aš įsitaisiau naujame darbe. Firma man suteikė apgyvendinimą nuostabiame name. Jame gyveno jaunas vyriškis. Jis dirbo toje pačioje įmonėje, todėl mums teko susipažinti, nes gyvenome ir dirbome kartu. Po pusės metų jis man pasiūlė draugauti. Dar po metų - susituokėme. 

„Sveikinu, jūs busite mama“, – šiltai pasveikino mano gydytojas.

Ir štai, koks netikėtumas! Po aštuonių su puse mėnesio gimė dvynukai! To vyro pranašystė išsipildė. Apie tai savo vyrui bijojau pasakoti, maniau, kad mane palaikys išprotėjusia.

Kai grįžome su dvynukais namo iš ligoninės, vyras ruošdamas vakarienę, man papasakojo, kad prieš porą metų jam vienas vyriškis eidamas keliu pasakė, jog po metų jis ves ir taps dvynukų tėvu. Aš buvau šokiruota ir lygiai tą patį prisipažinau vyrui.

Po keletos dienų per televiziją sužinojome naujieną apie tragišką jauno vyro mirtį. Iš nuotraukos atpažinome, jog tai Jis. Tas pats žmogus, kuris mums padovanojo rožinį gyvenimą. Kiekvieną sekmadienį lankau jo kapą ir dėkoju dievui, kad jį pažinojau, nors ir keletą minučių, nes šis vyras atnešė į mano namus laimę.

Dar ir dabar svarstau, ar ta pranašystė buvo tikrovė, ar tik mano pasąmonės vaisius...


Dėkojame istorijos autorei už atvertą širdį ir dovanojame „Cascada“ (www.trind.lt) įsteigtą prizą – „Trind“ nagų priežiūros rinkinį su keratinu.

„Cascada“ nuotr./„Trind“ nagų priežiūros rinkinys su keratinu
„Cascada“ nuotr./„Trind“ nagų priežiūros rinkinys su keratinu

Rinkinį sudaro: atstatomasis nagų balzamas su keratinu, apsauginis nagų lakas su keratinu ir odelių balzamas. Rinkinio vertė – 108 Lt.

Dėmesio! Kaip atsiimti prizą, rašykite el. paštu ji24.lt@zlg.lt.

Išgyvenote (ne)laimingą meilę, atsidūrėte painiame meilės trikampyje, su visomis smulkmenomis prisimenate kūdikio gimimą? Gyvenimiškas istorijas ir pasakojimus siųskite mums elektroniniu paštu ji24.lt@zlg.lt, portale publikuotų istorijų autoriai bus apdovanoti prizais.

P. S. LABAI PRAŠOME ISTORIJAS RAŠYTI TIK LIETUVIŠKOMIS RAIDĖMIS!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką