Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tikra istorija. „Noriu kuo greičiau pamiršti nuodėmingą praeitį“

Mergina
„Fotolia“ nuotr. / Mergina
Šaltinis: 15min
0
A A

Šios istorijos autorei, atrodo, nieko netrūko – turėjo ji mylintį žmogų šalia, pradėjo studijuoti, planuoti vestuves... Viskas vyko sava vaga ir lygia kryptimi, deja, likimas lėmė, kad iš šio kelio jai teko išklysti...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Keistas tas gyvenimas... Dar visai neseniai turėjau viską, apie ką kada nors svajojau. Turėjau mylintį ir mylimą vaikiną, pas kurį visai neseniai buvau atsikrausčiusi po daugiau kaip dvejų metų draugystės.

Dėl jo išvažiavau iš mažo miestelio, apsigyvenau didmiestyje už daugiau kaip 150 kilometrų nuo namų ir užpildžiau prašymą studijuoti viename geriausių Lietuvos universitetų.

Taip pat skaitykite: Tikra istorija. „Galėjau bent perpus mylėti save taip, kaip mylėjau jį“

Mano rankas puošė jo dovanoti žiedai, o iš veido retai pradingdavo šypsena. Sužinojau, kad esu priimta studijuoti. Pradėjome svarstyti galimybę susižadėti ir vasarą kelti vestuves. Jis lepino mane kasdien, jaučiausi kaip princesė, bet... Buvau uždaryta į auksinį narvelį.

Nežinau, kada tiksliai viskas pasikeitė, bet tai įvyko neplanuotai ir visiškai netikėtai. Tiesiog vieną rytą atsikėlusi suvokiau, kad esu ne ten, kur norėčiau būti.

Supratau, kad nebejaučiu vaikinui meilės, kad neliko nei prisirišimo jausmo, nei noro stengtis dėl tolimesnių santykių. Visų pirma, stengiausi kuo labiau nutolti nuo jo: pradėjau mažiau bendrauti ir vis dažniau atstumti, laisvalaikį leidau viena arba su draugėmis.

Elgiausi taip tiesiog todėl, kad jis pats pradėtų manęs neapkęsti. Norėjau, kad jis nustotų mane mylėti, kad nutrauktų mūsų santykius... Man tai padaryti buvo per sunku.

Galiausiai atėjo ruduo. Nieko jam nepranešusi susitvarkiau dokumentus ir išsikrausčiau į universiteto bendrabutį. Taip ir palikau jį, nieko iki galo nepaaiškinusi. Pasakiau tik tiek, kad viskas baigta, kartu daugiau būti jau nebenoriu.

Buvo ganėtinai sunku žvelgti jam į akis, nes – prisipažinsiu – paskutines mūsų draugystės savaites gyvenau dvigubą gyvenimą. Žinau, jis nebuvo vertas išdavystės...

Atsipeikėjau tik tada, kai vieną šestadienio vakarą atsikėlusi supratau, jog esu lovoje su visiškai nepažįstamu vaikinu...

Gyvendama bendrabutyje kiekvieną savaitgalį praleisdavau baruose arba klubuose su vis kitais vaikinais bei dideliu kiekiu alkoholio. Vėliau atsirado ir narkotinės medžiagos, o klubus pakeitė kiekvieną kartą vis kitas išnuomotas namas...

Taip pat skaitykite: Tikra istorija. „Padėkos žodis, kurio jis jau nebeišgirs“

Trūko pinigų todėl teko parduoti buvusiojo dovanotus papuošalus, tarp jų ir žiedus. Dėl paskaitų nelankymo ir neatsiskaitymų mane išmetė iš universiteto. Praradau beveik visus draugus, nes jie nesuprato naujojo mano gyvenimo, o toks jis buvo maždaug pusę metų...

Atsipeikėjau tik tada, kai vieną šeštadienio vakarą atsikėlusi supratau, jog esu lovoje su visiškai nepažįstamu vaikinu. Draugo, su kuriuo ten atvažiavau, jau seniai nebuvo, o aš buvau beveik už 30 kilometrų nuo namų.  Autobusai jau nevažinėjo, o pinigų išsikviesti taksi neturėjau.

Skyrybos su buvusiu vaikinu mane visiškai pakeitė, tapau visiškai kitokiu žmogumi. Tiesą sakant, tuo metu net pati savęs nepažinau. Nesuprantu, kodėl taip nutiko, tai juk buvo mano pasirinkimas, kurį jis dar bandė pakeisti...

Žinau tik tiek, kad išbraukiau jį iš savo gyvenimo, kad nebenoriu nė prisiminti jo veido, nors giliai širdyje manau, kad vis dar jį myliu...

Nuo šiol atsiribosiu nuo daugelio žmonių, pakeisiu gyvenamąją vietą bei telefono numerį, susirasiu vaikiną, kuris mane mylės ir apie mano praeitį žinos kiek įmanoma mažiau.

Laikas atversti naują gyvenimo lapą.


Dėkojame istorijos autorei už atvertą širdį ir dovanojame jai visos dienos apsilankymą Druskininkų vandens parke suaugusiam asmeniui (vertė – 30 €/103,59 Lt).

Archyvo nuotr./Druskininkų vandens parkas
Archyvo nuotr./Druskininkų vandens parkas

Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA – viskas viename: poilsis, sveikatingumas, gydymas ir pramogos. Viešbutyje AQUA ilsėkitės su šeima, Druskininkų gydykloje išbandykite natūralių sveikatos šaltinių – purvo ir mineralinio vandens – poveikį, Druskininkų vandens parke pasiduokite gerų emocijų bangai ir pasilepinkite nemokamomis pirčių programomis.

www.aquapark.lt


Norite papasakoti, kaip lemtingas įvykis privertė kardinaliai pakeisti savo gyvenimą ir perkainoti vertybes? O gal sutikote žmogų, kuris įkvėpė kokiam nors žingsniui: darbo pakeitimui, knygos parašymui ar tiesiog norite pasidalinti savo meilės patirtimis?

Gyvenimiškas istorijas ir pasakojimus siųskite mums elektroniniu paštu konkursai@ji24.lt, portale Ji24.lt publikuotų istorijų autoriai bus apdovanoti puikiais prizais.

Norėtume paprašyti, kad siųsdami savo istoriją būtinai nurodytumėte savo vardą bei pavardę, taip pat miestą, kuriame gyvenate, kitaip istorijos publikuojamos nebus. Anonimiškumą garantuojame ir šių duomenų neskelbsime.

P. S. LABAI PRAŠOME ISTORIJAS RAŠYTI TIK LIETUVIŠKOMIS RAIDĖMIS!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką