Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2015 birželio 7d. 17:00

Tobulėkime kartu. Karjeros kelias: kokia profesija jums tinkamiausia

Karjera
„Fotolia“ nuotr. / Karjera

Dauguma jau yra pasidomėję kokiam Zodiako ženklui kokia profesija yra priskiriama. Žinoma, nesunku pastebėti, kad ne visi Jaučio ženklo atstovai dirba „jautiškus“ darbus ir ne visi, gimę po Avino ženklu, tampa verslininkais.

Ne viskas taip paprasta ir ne viskas nusprendžiama vien pagal Saulės padėtį horoskope. Karjeros kelią lemia žymiai daugiau astrologinių parametrų.

Profesijos pasirinkimas – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pasirinkimų gyvenime. Juk nuo to priklauso, kaip žmogui pavyks realizuotis socialiniame gyvenime, užsidirbti pinigų, įsitvirtinti pasaulyje.

Kaip žinoti, koks karjeros kelias bei jos siekimo būdas tinkamiausias? Kokia profesija yra perspektyviausia?

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Astrologinių būstų sistema jūsų horoskope

Kuomet žvelgiame į žmogaus asmeninį horoskopą, suvokiame, kad prieš tvirtai tą išsiaiškinant, reikėtų atsižvelgti į daugybę faktorių: 10, 6, 2, 1 būstus, juos valdančiųjų planetų išsidėstymą, tarpusavio aspektus ir t.t.

Taigi, norint kuo sklandžiau ir greičiau atrasti sielai mielą ir perspektyvią veiklą bei padaryti tą be jokių iliuzijų, vienas iš kelių – kreiptis į astrologus kosultacijos.

Visgi galima pamėginti bent iš dalies panagrinėti klausimą, ar teisingą karjeros kelią pasirinkote bei kokia dar veikla galite pasidomėti. Tam reikia pažvelgti į savo 10 astrologinio būsto padėtį asmeniniame horoskope.

Suveskite savo gimimo duomenis (NUORODA ČIA; suvedę spauskite Continue, paskui – Click here to show the chart).

Turėkite omenyje, jog tam, kad galėtumėte pamatyti 10 būsto pradžią, deja, reikia žinoti savo gimimo laiką bei vietą, o ne vien tik datą. Įsižiūrėkite atidžiau ir tiek 10, tiek ir kitus būstus rasite nesunkiai, jie pažymėti skaičiukais nuo 1 iki 12 vidinėje rato dalyje.

Tam, kad nors šiek tiek pasipraktikuotumėte, įsiveskite į aukščiau pateiktą nuorodą kaip pavyzdį duomenis 1997 05 09, gimimo laikas 10.02 val., Kaunas (būstų sistema Placidus).

Įsižiūrėkite: turite pamatyti, kad MC kuspidas arba, kitaip sakant, 10 astrologinio būsto pradžia yra Žuvyse. Taigi, žmogaus kilimas karjeroje skleisis per Žuvų ženklą.

Žinoma, kad tai dar nenusako visko, nes juk matome daugybę kitų niuansų: 10 būsto valdovas Neptūnas yra Ožiaragio ženkle, retrogradinis, 7 būste, aspektuotas, o ir 10 būste yra planetų ir t. t. Tačiau susilaikykime ir dar nebriskime gilyn, o tik ženkime vieną žingsnį – tai yra 10 būsto pradžią, kuri pasufleruos apie perspektyviausią karjeros kryptį.

Taigi, o jei dabar jau susivedėte savo gimimo duomenis, pažiūrėkite, kokiame Zodiako ženkle 10 būstas, ir skaitykite jums skirtą apibūdinimą.

10 būstas Avino ženkle

„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Avinas
„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Avinas

Geriausia būtų pasirinkti tokią profesiją, kuri leidžia dirbti savarankiškai, būti nepriklausomam nuo kitų, suteikia progą vadovauti, būti lyderiu, pavyzdžiu kitiems.

Taip pat skaitykite: Astrologės Lanos Kutkytės 2015 metų karjeros horoskopas

Tiktų verslininko, sportininko, gaisrininko, policininko, karininko, politiko, administratoriaus darbas. Taip pat tinka tikslieji mokslai (fizika, matematika), rizikinga veikla, fizinis darbas, o svarbiausia, kad profesija būtų nemonotoniška.

10 būstas Jaučio ženkle

„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Jautis
„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Jautis

Tai finansai, ekonomika, buhalterija, nekilnojamasis turtas, žemdirbystė, menai, vokalas, statybos, grožio salonai, konditerija, restoranų verslas, darbas su gyvūnais, gamta, komfortu. 

Ypač tinka darbai, kurie puoselėja fizinį kūną, padėda jį pamilti, tobulinti įvairiais pratimais ar tinkamu maistu. Profesijos turi būti praktiškos, o teikiamos paslaugos reikalingos daugumai.

10 būstas Dvynių ženkle

„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Dvyniai
„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Dvyniai

Dažnai šiems žmonėms tenka dirbti per du darbus arba dirbti tos pačios krypties darbą, tačiau tarsi suskaldytą į dvi dalis, pavyzdžiui, per dvi įmones ar per du miestus ir panašiai.

Darbai, kuriuose reikia nuolat judėti bei skubėti, šiems žmonėms tinka. Tai sėkmė prekyboje, pašte, žurnalistikoje, literatūroje, mokymuose, komunikacijoje, tarpininkavime, logistikoje, reklamoje, aktorystėje ar darbe su paaugliais.

10 būstas Vėžio ženkle

„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Vėžys
„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Vėžys

Puiku užsiimti tokia veikla, kuri yra susijusi su šeimomis, motinyste, kūdikiais, moteriškumu, namais, skysčiais. Pavyzdžiui, šeimos gydytojo, ginekologo, moterų ar šeimos konsultanto, psichologo profesijos, darbas šeimos krizių centre, grožio salonuose.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Mėnulio padėtis Zodiako ženkluose: sužinokite savo apibūdinimą

Apskritai tinka tos profesijos, kurios suteikia progą pasirūpinti kitais, globoti, užjausti, pamaitinti. Taip pat tinka istorija, archeologija, nekilnojamasis turtas, prekyba drabužiais.

10 būstas Liūto ženkle

„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Liūtas
„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Liūtas

Šiems žmonėms ypač svarbu didžiuotis savo profesija, jaustis įtakingais, turėti galimybę būti dėmesio centre, vadovauti kitiems.

Tinkama veikla, susijusi su verslu, renginių organizavimu, pramogomis, vestuvėmis, sportu, teatru, vaikais, prabangaus grožio sfera, administracija, fotografija, dizainu, politika.

Gali tapti sėkmingais aktoriais, renginių vedėjais, cirko darbuotojais, direktoriais, vadybininkais, verslininkais.

10 būstas Mergelės ženkle

„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Mergelė
„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Mergelė

Puikiai geba apskaičiuoti, kuri veikla gali atnešti apčiuopiamos naudos, o kurios net nevertėtų pradėti.

Tinka profesijos, reikalaujančios kruopštumo, atidumo smulkmenoms, analitinių gebėjimų. Tai gali būti medicina, farmacija, veterinarija, dietologija, ekologija, masažai, apskaita, rašymas, redagavimas, bibliotekininkystė, pedagogika, žiniasklaida, paštas, prekyba, užsienio kalbos.

10 būstas Svarstyklių ženkle

„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Svarstyklės
„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Svarstyklės

Aukštas socialinis statusas šiems žmonėms yra itin svarbus. Dažniau sunku būna apsispręsti dėl profesinės krypties, tad šiuos žmones retkarčiais gali kankinti abejonės dėl savo karjeros.

Tam, kad save realizuotų maksimaliai, jiems būtina bendradarbiauti bei gyventi aktyvų socialinį gyvenimą. Tinkamiausios profesijos, susijusios su teise, psichologija, konsultavimu, derybomis, politika, etika, grožiu, dizainu, su inteligentiškais renginiais, parodomis.

10 būstas Skorpiono ženkle

„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Skorpionas
„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Skorpionas

Dėl savo karjeros tikslų šie žmonės kartais gali padaryti beveik viską, dažnai turi nemažai didelių ambicijų bei poreikio vadovauti.

Jiems tinka rizikingas darbas, kur tenka atlaikyti didžiulį stresą, spaudimą. Taip pat darbas jėgos struktūrose,  investicijos, draudimas, veikla, susijusi su mirtimi (lavoninė, laidojimo paslaugos).

Tiktų gydytojo, psichologo, seksologo, prodiuserio, menininko, detektyvo, sportininko darbas, ypač kovos menų sferoje.

10 būstas Šaulio ženkle

„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Šaulys
„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Šaulys

Aukštasis išsilavinimas čia išties reikalingas. Taip pat svarbu kuo daugiau bendrauti su užsieniečiais, keliauti, nevengti dirbti ar mokytis svetur.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Astrologinių būstų sistema jūsų horoskope

Tiktų užsiimti tokia veikla, kuri susijusi su užsieniu, dėstymu, filosofija, geografija, turizmu, religija, sportu, didelių renginių organizavimu, švietimu, leidyba, politika. Svarbu, kad pasirinkta profesija leistų nuolat plėstis, kilti vis aukštyn.

10 būstas Ožiaragio ženkle

„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Ožiaragis
„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Ožiaragis

Svarbu nesitikėti greitos karjeros ir turėti kantrybės, nes kilimas karjeros laiptais vyks palaipsniui, iš lėto. Sėkmė laukia vyresnio amžiaus ir ypač tuo atveju, jei koncentruotai laikomasi pasirinktos krypties.

Tinka politiko, valdininko, ortodonto, konstruktoriaus, verslininko, direktoriaus, alpinisto, programuotojo profesijos. Taip pat tokios veiklos, kuriose reikia strateginio mąstymo, šaltakraujiškumo, analitiškumo.

10 būstas Vandenio ženkle

„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Vandenis
„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Vandenis

Vertėtų dirbti su kolektyvu, draugais, bendraminčių grupėje, bet tuo pačiu gebėti mąstyti savarankiškai, originaliai, nebijoti skleisti novatoriškų idėjų. Profesijos gali būti nestandartinės, net keistos.

Geriausia būtų rinktis karjerą, susijusią su visuomenine ar partine veikla, su naujovėmis, įvairiomis technologijomis, išradimais, prekyba (ypač internetu), žiniasklaida, televizija, moksliniais tyrimais bei su tiksliaisiais mokslais.

10 būstas Žuvų ženkle

„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Žuvys
„Fotolia“ nuotr./Zodiako ženklai: Žuvys

Tai perspektyviausias profesinis kelias, susijęs su subtilumu, kūryba, jautrumu, užuojauta, grožiu, pagalba kitiems.

Tinkamos profesijos: muzika, tapyba, šokis, aktorystė, poezija. Šiems žmonėms tinka vaizduotės ir intuicijos reikalaujantis darbas, taip pat tinka dizainas, chemija, slauga, darbas globos namuose, prieglauduose.

Gali būti puikūs psichologai, socialiniai darbuotojai, padėdami kitiems geriau pasijusti, gali sparčiau kilti karjeros laiptais.

Įdomu yra tai, kad nagrinėjant jau suaugusių žmonių horoskopus, paprastai paaiškėja, jog jie dirba tose sferose, kurios ir yra nurodytos jų horoskopuose. Visgi retas išnaudoja visas savo turimas galimybes maksimaliai, nes dažnai net nenumano, jog jas turi.


Jei norite astrologės paklausti apie savo gyvenimą, tam tikras situacijas, sužinoti poros suderinamumą ar tinkamą specialybę, registruokitės Lanos Kutkytės konsultacijai „Facebook“ paskyroje „Sadhana“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Tragedija Eidintuose: Tauragės rajone vyras nušovė nekenčiamus kaimynus ir nusižudė pats

Vardai

„Modus Dance“ su „X Faktoriaus“ nugalėtojų grupe „120“ triukšmingai uždarė šokių sezoną

Sportas

Pasaulio taurės varžybose Sofijoje J.Kinderiui kiek geriau sekėsi tik fechtavime

Sportas

C.Ronaldo per treniruotę Kijeve sužalojo žiniasklaidos atstovą

Šilta savaitgalio diena prie Elektrėnų marių

Aktualu

Paulius Jurkevičius: Maisto menestreliai dainuoja sveiką majonezą

Vardai

Šeštą mėnesį nėščia Greta Lebedeva atrodo stulbinamai: kaip jai pavyko išsaugoti tokią figūrą?

Sportas

J.Wilshere'o žinutė apie Čempionų lygos finalą papiktino „Arsenal“ sirgalius

Pasaulis kišenėje

Puikiai išsilaikiusios senosios Joniškio žydų kapinės: akmuo, medis ir sustojęs laikas

15min recenzija Kultūra

Knygos recenzija. Sauliaus Paukščio „Pustoniai ir atspalviai“ – bohema amerikiečio akimis

Panevėžyje sučiuptas neblaivus ir teisių neturintis vairuotojas

24sek

„Lakers“ treniruotėse A.Kulboką keičiantis LiAngelo Ballas: „Galiu žaisti ir kitur, bet...“

Deuce

Paaiškėjo R.Berankio ir A.Zverevo „Roland Garros“ turnyre akistatos laikas

24sek

ČL finalo prognozės: dauguma žalgiriečių laukia „Real“ pergalės, bet ne Š.Jasikevičius 

Maistas

„100 tortų Lietuvai“: kulinarinio tinklaraščio ir knygų autorės Signes Meiranes vaikystės medaus tortas

Verslas

Verslininkų namai Vilniuje: elegancija ir pasakiški senamiesčio vaizdai

Gazas

„Formulės 1“ Monako GP kvalifikacija: Danielis Ricciardo aplenkė „Ferrari“ ir „Mercedes“ lyderius!

Pasaulis kišenėje

Džakarta: didžiausia, pergalinga ir klestinti. Apsižioplinimas oro uoste

Aktualu

Socialdemokratai kandidatus į merus kels visose savivaldybėse

Vardai

Vardinių kvepalų reklamai – visiškai nuogos Kim Kardashian nuotrauka

Naujienos

Aktualu

Tragedija Eidintuose: Tauragės rajone vyras nušovė nekenčiamus kaimynus ir nusižudė pats

Sportas

Skaudžios traumos, „Liverpool“ vartininko kuriozai ir fantastiškasis G.Bale'as: „Real“ triumfavo Čempionų lygoje

Gyvenimas

Savo atradimais medikus šokiruojantis P.Claytonas: trys maistinės medžiagos gali mus išgelbėti nuo daugelio ligų ir senėjimo

Kultūra

Viena diena vienoje gatvėje: Kauno V.Putvinskio gatvė tapo traukos centru

Aktualu

D.Trumpo advokatas ir Rusijos oligarchas susitiko prieš pat prezidento inauguraciją: aptarinėjo Rusijos ir JAV santykius

Vardai

Šeštajame „Lietuvos balso“ sezone Džordaną Butkutę keičia Justinas Jarutis

Pasaulio savaitės įvykiai – įspūdingiausiuose kadruose (2018 gegužės 20 – 26 d.)

Kultūra

G.Urbonas apie Lietuvos paviljoną Venecijos architektūros bienalėje: kad išliktume kaip rūšis, turime keisti mąstymo įpročius

„Atsarginiai“: į kampą įvaryti čempionai, Ch.Paulo netektis ir L.Jameso dominavimas geriausių lygos penketų istorijoje

Gazas

„Mercedes-Benz“ gerbėjų vasaros sezono atidaryme – beveik 150 ypatingų automobilių

Kultūra

Ką verta skaityti vasarą: penkios Billo Gateso rekomenduojamos knygos

Gyvenimas

Kas nutinka su poromis ilgalaikiuose santykiuose? 5 moksliniai faktai

Verslas

Palanga pradeda vasaros sezoną: svečiai akylai stebi patiekalų kainas

Vardai

Trakuose – Evelinos Sašenko vestuvės: „Prie šios bažnyčios įvyko pirmas mūsų pasimatymas“

Aktualu

Gaisras Vilniaus dangoraižyje galėjo baigtis tragedija kaip Londone: šiurpinantys sutapimai

Vardai

Panevėžyje ištekėjo pirmojo „X Faktoriaus“ nugalėtoja Giedrė Vokietytė

Gyvenimas

„Dydis nesvarbu“ pataria: stilingas plius dydžio bikinis. Kaip išdrįsti jį apsivilkti?

Vardai

„Modus Dance“ su „X Faktoriaus“ nugalėtojų grupe „120“ triukšmingai uždarė šokių sezoną

Sportas

Pasaulio taurės varžybose Sofijoje J.Kinderiui kiek geriau sekėsi tik fechtavime

Sportas

C.Ronaldo per treniruotę Kijeve sužalojo žiniasklaidos atstovą

Vardai

Žinau, ką renkuosi

Atnaujinkime namus

Video

Metas rinktis

Maistas

Laikas griliui

Išlaikyk atostogų ritmą

Remontas be nervų

Sveikata

Automobilių švaros centras AINAVA

Ryškiems įvarčiams

Pasaulis kišenėje

Sulčių nauda

Naujas regėjimas

Unicef vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką