Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2015 balandžio 12d. 16:00

Tobulėkime kartu. Merkurijaus padėtis Zodiako ženkluose: kaip mąstote ir bendraujate?

Zodiako ženklai
Fotolia nuotr. / Zodiako ženklai

Merkurijaus planeta valdo žmogaus mąstymo bei mokymosi procesą, kalbėjimą, rašymą, vairavimą, darbą su technika. Kaip gaunate bei į aplinką perduodate informaciją? Kokiais būdais sklandžiausiai vyksta jūsų mokymosi procesai? Kaip mąstote ir bendraujate? Atsakymus į šiuos klausimus pateikia Merkurijaus padėtis jūsų horoskope.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Astrologė Lana Kutkytė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Astrologė Lana Kutkytė

Ypač didžiulį poveikį ši planeta turi vaikystėje. Tad tėvams, kurie deda visas pastangas vystydami vaiko protą, intelektą bei teisingus įpročius, svarbu kruopščiai išstudijuoti Merkurijaus padėtį vaiko horoskope.

Tai leidžia ne tik sklandžiau susikalbėti su vaiku, tačiau gali padėti atrasti būtent jam efektyviausią mokymosi būdą – taip vaikas greičiau įsisavintų naujas žinias.

Scanpix/Panthermedia nuotr./Merkurijaus ženklas.
Scanpix/Panthermedia nuotr./Merkurijaus ženklas.

Taigi, suveskite savo arba savo artimųjų gimimo duomenis (NUORODA ČIA), pasižiūrėkite, kokiame Zodiako ženkle yra jūsų Merkurijus, ir skaitykite apibūdinimą.

O Merkurijaus ženklas atrodo taip, kaip matote paveikslėlyje dešinėje. 

Merkurijus Avine

Fotolia nuotr./Avinas
Fotolia nuotr./Avinas

Žmogus, kurio Merkurijus ugniniame Avino ženkle, drąsiai ir entuziastingai išsako savo nuomonę bei sugeba įkvėpti aplinkinius uždegančiomis kalbomis. Jis visuomet turi daug įvairių sumanymų, o vienu metu gali norėti įgyvendinti net keletą drąsių idėjų.

Per trumpą laiko tarpą geba susitvarkyti su milžinišku informacijos kiekiu, tačiau aistringai domisi kažkuo tol, kol užtenka kantrybės arba kol kažkas atrodo įdomu ir reikalinga.

Visada turi savo asmeninį požiūrį ir nėra linkęs ilgai tylėti. Kartais kalba garsiau nei reikėtų, o įsižeidęs gali gerokai perdėdamas išsakyti, ką galvoja apie kitą žmogų, ir vėliau gailėtis dėl savo impulsyvumo. Įsikarščiavęs turėtų išmokti ramiai apsvarstyti savo žodžius, prieš juos ištariant garsiai, ypač tais momentais, kai kažkas nesutinka su jo tiesa.

Merkurijus Jautyje

Fotolia nuotr./Jautis
Fotolia nuotr./Jautis

Toks žmogus lėčiau įsisavina naują informaciją, tačiau kuomet kažko išmoksta, įsimena ilgam ir sugeba naujas žinias panaudoti praktiškai. Efektyviausiai mokosi dirbdamas ir praktiškai atlikdamas veiksmus, užuot bandydamas įsikalti sau į galvą sausą teoriją. Lengviausiai bendrauja, mokosi, vairuoja ar rašo, kuomet jo niekas neskubina ir leidžia veikti jam patogiu ritmu.

Gali būti toks užsispyręs, kad priversti jį pakeisti savo mąstymą ar nuomonę apie kažką – bergždžias darbas. Didelė tikimybė, jog gebės puikiai skaičiuoti pinigus ir protingai juos paskirstyti. Retai domisi nepraktiška informacija. Mėgsta bendrauti paprastai, be jokių įmantrių frazių, o mėgstamiausios pokalbio temos – praktiški gyvenimo reikalai.

Merkurijus Dvyniuose

Fotolia nuotr./Dvyniai
Fotolia nuotr./Dvyniai

Merkurijus Dvyniuose reiškiasi stipriausiai, ryškiausiai ir būtent per šį Zodiako ženklą gali pademonstruoti tikrąją savo jėgą. Toks žmogus yra protingas, žavus, iškalbingas, šmaikštus ir geba nesunkiai prisitaikyti prie bet kurio pašnekovo.

Be intensyvaus bendravimo šiam žmogui būtų sunkiau nei kam kitam. Susirasti draugų jam nėra sudėtinga – juk jis gali rasti bendrą kalbą beveik su visais.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Ar žmogus gali pakeisti savo likimą?

Aplinkinius paperka savo jaunatviškumu, komunikabilumu bei charakterio lengvumu. Dažnai žino apie viską po truputį, tad su juo išties įdomu bendrauti. Vis dėlto toks energingas mąstymas turi ir trūkumų – tai nuoseklumo stoka. Dėl pernelyg didžiulio įvairių idėjų kiekio gali būti sunku pabaigti konkretų darbą iki galo.

Merkurijus Vėžyje

Fotolia nuotr./Vėžys
Fotolia nuotr./Vėžys

Bendraudamas su kitais nori aiškiai jausti tarpusavio emocinį ryšį, palaikymą bei saugumą, tad jam gana sunku prisitaikyti prie nesvetingos aplinkos. Lengviausiai atsiskleidžia savo namuose arba vietoje, kurioje jaučiasi taip, lyg būtų namuose.

Su žmogumi, turinčiu Merkurijų Vėžyje, ypač traukia bendrauti tuos, kuriems reikia užuojautos, švelnaus žodžio, globos. Juk jis nuoširdžiai stengiasi paguosti aplinkinius, padėti, išklausyti.

Įsižeidęs dažnai tiesiog užsisklendžia savyje, itin nenoriai išsikalba ir bando kitaip pademonstruoti savo jausmus, bandydamas priversti kitus savaime pajusti, ko jis nori ir ką mąsto. Kalboje gali pritrūkti konkretumo, tačiau dažnai savyje turi psichologo, poeto, kūrėjo talentą. Labiausiai domina informacija apie tradicinius dalykus, kurie gali padėti susikurti jaukesnę aplinką.

Merkurijus Liūte

Fotolia nuotr./Liūtas
Fotolia nuotr./Liūtas

Šiam žmogui svarbu yra turėti galimybę pasisakyti, papasakoti ką nors apie save, išsakyti savo požiūrį, sublizgėti per rašymą ar kalbą. Net ir visiškai neįdomią temą ar įvykį jis gali papasakoti taip, jog visi liks ne tik sudominti, bet ir sužavėti. Kadangi dažniausiai toks žmogus būna drąsus, energingas, charizmatiškas ir reprezentatyvus – jis tampa pavyzdžiu kitiems.

Norint užmegzti pokalbį su šiuo žmogumi, reikėtų rinktis jam malonias temas, suteikti galimybę pasigirti, papasakoti kažką įkvepiančio, romantiško bei pasistengti nepertraukti jo kalbos.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Mėnulio padėtis Zodiako ženkluose: sužinokite savo apibūdinimą

Toks žmogus gali būti linkęs arogantiškai ignoruoti kito nuomonę, o savąją iškelti kaip vienintelę teisingą. Noriai mokosi, jei tik žino, jog dėl to sulauks tinkamo įvertinimo, bus pastebėtas, turės progą kažko daugiau pasiekti.

Merkurijus Mergelėje

Fotolia nuotr./Mergelė
Fotolia nuotr./Mergelė

Ypač stipri Merkurijaus pozicija, kurios savininkas pasižymi aštriu protu, pastabumu, kruopštumu, gebėjimu analizuoti, rūšiuoti bei praktiškai pritaikyti net ir itin sudėtingas žinias. Galėtų būti puikus redaktorius, vaistininkas, bibliotekininkas, mokytojas, jei tik tam neprieštarauja kiti horoskopo duomenys.

Linkęs šaltakraujiškai kritikuoti aplinkinius, taisyti kitų klaidas, net jei to niekas neprašo.

Nemėgsta tuščiai plepėti, nes dažniau galvoja apie savo įsipareigojimus, darbus, analizuoja gautą informaciją, mokosi reikalingų darbui dalykų. Mokymasis, skaitymas, rašymas jam nėra problema – jis tam turi įgimtą talentą.

Kalba jis konkrečiai, aiškiai, dalykiškai, be pagražinimų ar gražbyliavymų, tačiau yra mandagus ir atidžiai klausosi kiekvieno pašnekovo žodžio. Linkęs šaltakraujiškai kritikuoti aplinkinius, taisyti kitų klaidas, net jei to niekas neprašo.

Merkurijus Svarstyklėse

Fotolia nuotr./Svarstyklės
Fotolia nuotr./Svarstyklės

Šio žmogaus bendravimo, rašymo, vairavimo stilius yra inteligentiškas, draugiškas, mandagus, kartais net aristokratiškas. Jis nelinkęs į konfrontaciją, vengia bendrauti su vulgariais, šiurkščiais bei pernelyg emocingais žmonėmis.

Visgi kad ir su kuo bendrautų, stengiasi prisitaikyti, surasti kompromisą. Geba lengvai užgesinti bet kokį konfliktą, diplomatiškai išsisukti iš nemalonios situacijos.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Zodiako ženklų suskirstymas į 4 stichijas ir 3 pradus

Puikiai įsisavina naujas žinias bei aiškiai ir lengvai perteikia jas į aplinką, mėgsta dalytis su kitais naujienomis, konsultuoti, patarti. Vis dėlto kartais, bandydamas išlaikyti savo susikurtą įvaizdį, gali bendrauti nenatūraliai, neleisti sau pasakyti savo tikrosios nuomonės.

Merkurijus Skorpione

Fotolia nuotr./Skorpionas
Fotolia nuotr./Skorpionas

Toks žmogus apdovanotas skvarbiu protu, tyrinėtojo mąstymu, įžvalga. Jį domina neatskleistos paslaptys, ezoteriniai mokymai, gyvenimas po mirties, kartais net kriminaliniai įvykiai ir panašūs dalykai. Mėgsta ieškoti, atrasti kažką, kas paslėpta, pamesta ar uždrausta, gilintis į neįprastas, nekasdienes situacijas. Dažniau nei kitus aplanko mintys apie intymumą, nevengia kalbėti apie seksualinį gyvenimą.

Visgi nepažįstamus žmones prisileidžia sunkiai, yra įtarus, nepasitiki aplinkiniais. Bendrauja atsargiai, neleidžia sau pernelyg atsiskleisti, visuomet turi kokių nors paslapčių. Sunkiai sutaria su tais, kurie bando jį auklėti, mokyti, kadangi nenoriai pripažįsta kitų autoritetą. Dėl to galimai nukenčia mokymosi procesai bei kyla problemų dėl kelių eismo taisyklų laikymosi.

Merkurijus Šaulyje

Fotolia nuotr./Šaulys
Fotolia nuotr./Šaulys

Žmogus, turintis Merkurijų Šaulio ženkle, kalba drąsiai, garsiai, valdingai, optimistiškai ar atvirai. Mėgsta išsakyti savo tiesą be jokių skrupulų, dažnai jo kalboje pritrūksta santūrumo, mandagumo. Kuomet atsipalaiduoja, bendravime dingsta elementarios etikos normos. Deja, kartais turi savyje per daug šiurkštumo, noro, kad jo „tiesa“, jo žodis būtų vienintelis, teisingas ir pats svarbiausias.

Jo mąstyme vyrauja didingi ateities planai, ambicingos idėjos bei poreikis užkariauti visą pasaulį. Nori pažinti svetimas kultūras, noriai bendrauja su užsieniečiais, mokosi užsienio kalbų. Mokslai tokiam žmogui apskritai yra svarbūs, tad jis gali mokytis tiek, kiek tik reikia, nė kiek negailėdamas savęs. Svarbiausia, kad tai praplėstų jo galimybes, pasaulėžiūrą, leistų žengti žingsnius į priekį.

Merkurijus Ožiaragyje

Fotolia nuotr./Ožiaragis
Fotolia nuotr./Ožiaragis

Mąstyme bei kalboje vyrauja šaltakraujiškumas, racionalumas, nuolatiniai, ilgalaikiai planai bei bandymai strategiškai numatyti kiekvieną žingsnį į priekį. Retai domisi nenaudinga, nepraktiška, nerimta informacija ar panašiais žmonėmis, jo nesudominsite romantiškomis, saldžiomis kalbomis. Jis tiesiog nori aiškiai žinoti, ką jūs jam galite pasiūlyti ir kada konkrečiai galite tai pateikti.

Nemėgsta tų, kurie nesilaiko duoto žodžio, kadangi pats atsakingai jo laikosi, netuščiažodžiauja, be jokių išsisukinėjimų vykdo savo įsipareigojimus. Jo koncentracija mokantis, bendraujant ar vairuojant yra išties pavydėtina. Tai palanki Merkurijaus pozicija programuotojams, valdininkams, vadovams. Tačiau juos dažniau nei kitus aplanko niūrios, depresinės mintys.

Merkurijus Vandenyje

Fotolia nuotr./Vandenis
Fotolia nuotr./Vandenis

Toks žmogus yra sunkiai nuspėjamas ne tik aplinkiniams, bet ir sau pačiam, nes niekada negali žinoti, koks „nušvitimas“ ar idėja jį aplankys. Domina jį išradimai, šiuolaikinių technologijų pasiekimai, įvairios keistenybės ir neįprasti reiškiniai. Toks žmogus visada turi ką įdomaus papasakoti, noriai dalijasi novatoriškomis idėjomis, kurių jam niekuomet nestinga.

Geriausiai atsiskleidžia grupėje, kolektyve, tarp draugų. Draugai ir bendraminčiai jam yra viena iš didžiausių gyvenimo vertybių. Jis intelektualus, greitai pagauna informaciją, mėgsta tyrinėti, mokytis naujų dalykų ir būtinai tuo pasidalyti su kitais. Visgi dažnokai aplinkiniams jis  atrodo tarsi keistuolis.

Merkurijus Žuvyse

Fotolia nuotr./Žuvys
Fotolia nuotr./Žuvys

Mėgsta taip giliai pasinerti į savo vidinį pasaulį, jog gali ilgai nepastebėti to, kas vyksta aplinkui. Tai svajotojas, mėgstantis ramybę, taiką, tad jam nebūdinga aršiai kovoti uš savo poziciją ar garsiai reikšti idėjas. Jis bendrauja subtiliai, ramiai ir dažniausiai kalba nekonkrečiai. Bendrauja intuityviai, tad žodžiai neapgalvotai tarsi plaukia iš jo vidaus. Tai labai jautrių nervų žmogus.

Dažnai kyla sunkumų, kuomet tenka ką nors logiškai suskaičiuoti, sustyguoti ar disciplinuotai mokytis. Toks žmogus turi kūrėjo gyslelę, tad pademonstruoti savo gebėjimus jam lengviausia tuomet, kai turi galimybę plaukti pasroviui, savo ritmu, tarsi laisvas menininkas. Dažniausiai sunkiai sutaria su kompiuteriais, išmaniąja technika bei pritrūksta dėmesingumo vairuojant.


Visgi skaitant reikėtų prisiminti, jog tai tik Merkurijaus padėtis Zodiako ženkle, todėl tai tik dalinė informacija. Horoskope yra dar daugybė kitų svarbių sudedamųjų, tad nežvelkime į šią informaciją fanatiškai, suabsoliutindami ją. Tai tik mažas žingsnis savęs bei savo artimųjų pažinimo link.


Jei norite astrologės paklausti apie savo gyvenimą, tam tikras situacijas, sužinoti poros suderinamumą ar tinkamą specialybę, registruokitės Lanos Kutkytės konsultacijai „Facebook“ paskyroje „Sadhana“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Gyvenimas

Kokios paslaptys slypi Tado Ivanausko sukurtame Obelynės parke?

Aktualu

Ar atšauktas D.Trumpo ir Kim Jong Uno susitikimas reikš naują tarptautinę krizę?

Pasaulis kišenėje

Kitokia Kuba. Havanos gatvių poetai

Sportas

Čempionų lygos finalo išvakarėse – J.Kloppo pokštai ir Z.Zidane'o atsakas kritikams

Interviu Aktualu

Garis Kasparovas: „Išpuolis prieš Sergejų Skripalį buvo didelė Kremliaus klaida“

Aktualu

Aiškinasi, ar į Lietuvą nepateko puviniu užkrėstų bulvių

Sportas

Lietuvos irkluotojus piktina treneris italas – blogesnės situacijos neatsimena

Šią pilį Prancūzijoje galima laimėti loterijoje už 11 eurų

Vardai

Keksiukų fėja Liucina Rimgailė – apie aistrą motociklams: „Jie padeda pabėgti nuo kasdienybės“

24sek

R.Kurtinaitis atsakė į sirgalių kritiką dėl „Žalgirio“ ir išteisino šventusį jaunimą

Naujasis atrakcionas leis pajusti „Formulė 1“ lenktynių greitį

Mokslas.IT

Lūžio taškas: ar greitai vestuves ir žurnalų viršelius fotografuosime telefonu?

Aktualu

V.Putinas neigia, kad Malaizijos lėktuvas buvo numuštas Rusijos raketa: „Kartoju, yra keletas versijų“

Deuce

Sugebėjo – teniso legenda I.Nastase suimtas dukart per 6 valandas

Vardai

Kensingtono rūmai pristatė naują Sasekso hercogienės Meghan herbą

Verslas

Top 100 darbdavių: vieniems darbuotojams – nė minimumo, o kitiems – dešimtys tūkstančių

Vardai

Šauktinių išlydėtuvių ceremonijoje – netikėtos sužadėtuvės

24sek

Kauno „Žalgiris“ žengė į LKL pusfinalį – nuginklavo „Nevėžį“

Aktualu

V.Putinas pareiškė neketinantis būti prezidentu daugiau nei dvi kadencijas iš eilės

Didžiosios kinų sienos maratonas – rungtis ištvermingiausiems

Naujienos

Gyvenimas

Kokios paslaptys slypi Tado Ivanausko sukurtame Obelynės parke?

Aktualu

Ar atšauktas D.Trumpo ir Kim Jong Uno susitikimas reikš naują tarptautinę krizę?

Pasaulis kišenėje

Kitokia Kuba. Havanos gatvių poetai

Sportas

Čempionų lygos finalo išvakarėse – J.Kloppo pokštai ir Z.Zidane'o atsakas kritikams

Interviu Aktualu

Garis Kasparovas: „Išpuolis prieš Sergejų Skripalį buvo didelė Kremliaus klaida“

Aktualu

Aiškinasi, ar į Lietuvą nepateko puviniu užkrėstų bulvių

Sportas

Lietuvos irkluotojus piktina treneris italas – blogesnės situacijos neatsimena

Šią pilį Prancūzijoje galima laimėti loterijoje už 11 eurų

Vardai

Keksiukų fėja Liucina Rimgailė – apie aistrą motociklams: „Jie padeda pabėgti nuo kasdienybės“

24sek

R.Kurtinaitis atsakė į sirgalių kritiką dėl „Žalgirio“ ir išteisino šventusį jaunimą

Naujasis atrakcionas leis pajusti „Formulė 1“ lenktynių greitį

Mokslas.IT

Lūžio taškas: ar greitai vestuves ir žurnalų viršelius fotografuosime telefonu?

Aktualu

V.Putinas neigia, kad Malaizijos lėktuvas buvo numuštas Rusijos raketa: „Kartoju, yra keletas versijų“

Deuce

Sugebėjo – teniso legenda I.Nastase suimtas dukart per 6 valandas

Vardai

Kensingtono rūmai pristatė naują Sasekso hercogienės Meghan herbą

Verslas

Top 100 darbdavių: vieniems darbuotojams – nė minimumo, o kitiems – dešimtys tūkstančių

Vardai

Šauktinių išlydėtuvių ceremonijoje – netikėtos sužadėtuvės

24sek

Kauno „Žalgiris“ žengė į LKL pusfinalį – nuginklavo „Nevėžį“

Aktualu

V.Putinas pareiškė neketinantis būti prezidentu daugiau nei dvi kadencijas iš eilės

Didžiosios kinų sienos maratonas – rungtis ištvermingiausiems

Vardai

Žinau, ką renkuosi

Atnaujinkime namus

Video

Metas rinktis

Maistas

Laikas griliui

Išlaikyk atostogų ritmą

Remontas be nervų

Sveikata

Automobilių švaros centras AINAVA

Ryškiems įvarčiams

Pasaulis kišenėje

Sulčių nauda

Naujas regėjimas

Unicef vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką