TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Tobulėkime kartu. Poros suderinamumas: kaip astrologija gali padėti išsirinkti tinkamą partnerį

Pora.
Fotolia nuotr. / Pora.
Šaltinis: 15min
0
A A

Meilė neabejotinai yra vienas iš varomųjų gyvenimo variklių, juk būtent dėl jos žmonės stengiasi tobulėti, keistis į gerąją pusę. Meilė tarp motinos ir vaiko atrodo tarsi savaime suprantama, tačiau meilė tarp vyro ir moters – subtilus dalykas. Ne visada pavyksta įvardyti, kodėl mylime būtent šį žmogų, o ne kitą, ir kodėl kartais tas, kuris iš pradžių atrodė tobulas, ilgainiui sukelia vien neigiamas emocijas. Atsakymus į panašius klausimus padėda atrasti astrologijos mokslas.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Astrologė Lana Kutkytė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Astrologė Lana Kutkytė

Astrologijoje žmonių tarpusavio santykius, suderinamumą nagrinėja astrologijos kryptis, kuri vadinama sinastrija. Nagrinėjant, tarkime, vyro ir moters santykių potencialą, dviejų žmonių asmeniniai gimimo horoskopai yra sudedami kartu, ir taip gaunamas bendras poros suderinamumo horoskopas, arba sinastrija.

Jame matomas fizinis, emocinis, mentalinis, dvasinis suderinamumas, pagal kurį ir galima spręsti, koks bus santykių fonas, kokie džiaugsmai bei vargai nusimato, kodėl šie žmonės nori būti kartu, kokie tarp jų panašumai ir skirtumai, kuriose gyvenimo sferose jie vienas kitą papildytų, o kuriuose – tik stabdytų ir t. t.

Pažinti savo Tikrąji Aš

Šie suvokimai ne tik padės nepamesti savo tikrojo kelio, kuomet meilės jausmas apsuks galvą, bet ir atneš žinojimą, kokio partnerio jums iš tikrųjų reikia.

Nuo ko reikėtų pradėti, sprendžiant santykių suderinamumo klausimą ar ieškant sau tinkamo partnerio? Pradėti reikėtų nuo savęs. Taigi, iš pradžių reikėtų išnagrinėti savo paties horoskopą ir taip pažinti savo Tikrąjį Aš, o tik vėliau gilintis į kitą žmogų. Turite suvokti, kas esate ir kokie pagrindiniai jūsų šio gyvenimo uždaviniai, kokias savybes turite savyje ugdyti, o kokių atsikratyti. Kokios svarbiausios jūsų vertybės ir be ko neįsivaizduojate prasmingo gyvenimo? 

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu: planetų įtaka jūsų likimui. Aiškina astrologė Lana Kutkytė (I dalis) 

Tobulėkime kartu: planetų įtaka jūsų likimui. Aiškina astrologė Lana Kutkytė (2 dalis)

Šie suvokimai ne tik padės nepamesti savo tikrojo kelio, kuomet meilės jausmas apsuks galvą, bet ir atneš žinojimą, kokio partnerio jums iš tikrųjų reikia, bei leis atpažinti tas reikalingas pamokas, kurias jūsų antroji pusė atneš į jūsų gyvenimą.

Sąmoningas astrologas pirmiau išnagrinėja abiejų partnerių horoskopus atskirai, o tik po to pradėda žiūrėti jų sinastriją. Pora – tai dvi atskiros asmenybės ir dvi atskiros sielos, turinčios savo paskirtį, savo asmeninius uždavinius, karminį bagažą, vidinius poreikius ir pasaulėžiūrą. Abiejų gyvenimai yra svarbūs, į abiejų poreikius, jausmus bei pasaulėžiūrą turėtų būti atsižvelgiama santykiuose, o partneriai neturėtų trukdyti vienas kitam siekti svarbiausių šio gyvenimo tikslų. Taip turėtų būti, bet juk taip nebūtinai yra, nes, deja, idealaus suderinamumo nebūna, tad poroje visada bus „kažkas ne taip, kaip reikia“.

Nagrinėjant savo santykius, itin svarbu pirmiai atidžiai atsakyti sau į klausimą: ko jūs norite iš santykių ir koks jūsų tikslas juose? Tuomet bus aišku, ar su šiuo konkrečiu partneriu galėsite tų tikslų siekti, o galbūt reikėtų negaišti laiko ir energijos...

Kas iš to, jog santykiai ilgalaikiai ir teikia materialios gerovės, jei vienas iš jų bus apgaudinėjamas, žeminamas ir nelaimingas, o jo brangiausios vertybės ignoruojamos. 

Pavyzdžiui, jums svarbu turėti tradicinę šeimą, namus, porą vaikų ir ramią kasdienybę. Tuomet, savaime suprantama, jog tam reikia tokio žmogaus, kuris nori ir gali tai suteikti. Teko ne kartą matyti panašių situacijų, kuomet pora sutaria intymiuose santykiuose, gražiai bendrauja, turi bendrų pomėgių, tačiau po metų ar dvejų vienas iš jų suvokia, jog santykiai į priekį jau nebejudės, šeimos nebus, nes skiriasi tikslai santykiuose. Tuomet jau tampa nesvarbu, jog sutampa pomėgiai, patinka partnerio išvaizda, jog sieja puikus seksualinis suderinamumas, nes tas pats svarbiausias poreikis negali būti patenkintas.

Jeigu žmogui svarbi ištikimybė, o jo partneriui tai nėra vertybė, tuomet jau nėra svarbu, kad sinastrijos horoskopas nurodo, jog santykiai gali būti ilgalaikiai ir suteikti finansinio stabilumo. Kas iš to, jog santykiai ilgalaikiai ir teikia materialios gerovės, jei vienas iš jų bus apgaudinėjamas, žeminamas ir nelaimingas, o jo brangiausios vertybės ignoruojamos.

Taigi, svarbu suvokti, kokiose gyvenimo sferose, kokiose situacijose jums būtina susiderinti su kitu žmogumi, ir tuomet spręsti, ar judviem pakeliui, ar gebėsite prisitaikyti vienas prie kito.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką