Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 24d. 23:00

Trečiadienio horoskopas – gruodžio 25 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai

Sužinokite, ką žvaigždės jums prognozuoja pirmajai šv. Kalėdų dienai...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šventinė nuotaika neapleis, jei įsiklausysite į gyvenimo draugo ar draugės poreikius, retkarčiais pamiršdami savuosius. Net ir tuo atveju, jei jausitės taip, lyg nuolat pralaimėtumėte nelygioje kovoje. Laimė, galiausiai suprasite, kad jums tai netrukdo mėgautis kiekviena šios dienos akimirka. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei ne viskas šios šventinės dienos grandinėje dėliosis tvarkingai, nepasiduokite niūrioms mintims. Mėgaukitės buvimu su jums brangiais žmonėmis ir galimybe jiems parodyti savo rūpestį ir dėmesį. Tiesa, nuo dienos šurmulio bandysite slapstytis, užsiimdami jums įprasta veikla. Ar ne geriau būtų tiesiog ilsėtis?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dienos džiaugsmus norėsite semti pačiupę didžiausią šaukštą. Būkite tikri – niekas jo iš jūsų neatims. Tačiau įvairiais būdais mėgaudamiesi žemiškomis ar nežemiškomis gėrybėmis, prisiminkite ir tuos, kurie jums brangūs. Dalykitės savo dėmesiu su visais, nesvarbu, ar jie šalia jūsų, ar kur nors toli. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Namai jums bus svarbiausia vieta, kurioje nestigs įvairiausių spalvų ir atspalvių. Kai jie prisipildys kvapų, klegesio ir juoko, neskubėkite tapti aktyviais šio veiksmo dalyviais. O jei viduje kils noras į viską žvelgti lyg iš šalies, taip ir padarykite. Beje, tai jums netrukdys dalytis savo šiluma savybėmis su artimaisiais. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nuolat būsite užsiėmę, o tai jus ir vargins, ir stiprins. Svarbu, ką būsite pasiruošę paaukoti šventinei nuotaikai sukurti. Jei jūsų aplinkoje ar viduje užsipliekstų netikėtos liepsnos, užgesinkite jas. Argi dabar, kai ore sklando šventinės dvasia, taip svarbu kokie nors principai, įsitikinimai ar nuomonių skirtumai?

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Patirsite įvairiausių jausmų, kurie dažniausiai bus susiję su bendravimu. Tačiau savo kailiu sužinosite, kad būti linksmiems, geranoriškiems ir nerūpestingiems ne visada yra paprasta, ypač šiandien. Vos nuspręsite, kad jau viskas einasi sklandžiai, kas nors primins jums apie būtinybę keisti kryptį. Nesutrikite. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Būtent jūs tapsite ne tik pagrindiniais šventės dalyviais, bet ir jos iniciatoriais. Nevengsite dėmesio, kuris padės artimiesiems atskleisti stipriąsias savo savybes. Kurdami aplink save harmoningą aplinką ir rasdami būdų diplomatiškai išvengti nemalonių situacijų, skleisite aplink save šventinę nuotaiką. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nenorėsite aktyviai dalyvauti šventinės nuotaikos kūrime. Leisite tai atlikti kitiems, o patys užsiimsite jums patogią ir ramią vietelę, iš kurios galėsite į viską žiūrėti lyg į įdomų filmą. Jame gali būti įvairiausių netikėtumų, diskusijų, santykių aiškinimosi. Jei privalėsite viename iš jų dalyvauti, apsiginkluokite gražiais žodžiais ir skanėstais. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Didžiosios metų šventės – argi tai ne rimta rimta priežastis pasidžiaugti? Tačiau darykite tai ne vieni. Ši diena tobulai tiks būti su artimaisiais, dalytis savo įspūdžiais ir pasakoti istorijas. Klausykitės ir būkite išklausyti. Skleiskite aplink kuo daugiau teigiamos energijos, net jei nedidelė trintis tarp artimųjų skatins atlikti ne angelo sargo, o gynėjo vaidmenį. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pamirškite darbą, pareigas, savo tikslus ir iš širdies pabūkite su tais, kurie yra šalia jūsų. Jūsų pastangos pabūti su artimaisiais nenueis perniek. Na ir kas, kad retkarčiais atrodys, jog veltui gaištate laiką tuščioms kalboms, pasistenkite nusišypsoti ir nebijoti įsitraukti į atvirą, nuoširdų pokalbį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tiek sau, tiek artimiesiems priminkite, kad geriausi vaistai nuo visų ligų yra optimizmas ir geri tarpusavio santykiai. Su tokia gaida toli nuvažiuosite: pereisite sudėtingą išbandymų lauką jo nė nepastebėję. Laikas, praleistas su artimaisiais, bus neįkainojamas, nes įtrauks netgi tuos, kurie paprastai linkę būti nuošalyje.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Negalvokite apie problemas, kurios gali nejučiomis atsėlinti ir pažiūrėti jums tiesiais į akis. Visi priešai, kuriuos šiandien sutiksite, bus tik jūsų vaizduotės vaisiai. Vietoj liūdesio pasikvieskite džiaugsmą. Užuot draugavę su nerimu, paskambinkite ramybei ir likite su ja kuo ilgiau. Tai tobulos jūsų šventės garantas. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

01:30
01:20
03:13

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką