Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – liepos 30 d.

Karštis.
Shutterstock nuotr. / Karštis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Darbo savaitės vidurys – ką horoskopas pasakys?..

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dienos pradžioje bus smagu rūpintis namais ir mažais šeimos rūpesčiais. Viską atliksite kruopščiai, nestokodami kritiškumo nei sau, nei kitiems. Popietę veiksite neabejodami savo sugebėjimais ir nesivaržydami kitų paprašyti pagalbos, su malonumu atliksite nuobodžius kasdienius darbelius. Prasčiau seksis atlikti tai, kam būtina matyti tolimą perspektyvą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų žodžiai geba sušildyti, jei juos išsakysite tinkamu laiku ir, žinoma, tinkamiems žmonėms. Iš tiesų, kas jūsų pašnekovai jums ne mažiau svarbu nei pokalbio tema. Jei esate vieniši, nestabdykite savęs, kai atsiras galimybė susipažinti ir suspindėti tarp priešingos lyties atstovų. Tiesa, vakare į santykius imsite žiūrėti pernelyg rimtai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien darysite viską, kad jūsų šeimos nariai mėgautųsi jaukumu ir komfortu. Vakare nuoseklus ir kruopštus darbas, kurį patys susiversite ant savo pečių, negailėdami savęs, ar leisite, kad jį jums suverstų namiškiai, bus tikras išsigelbėjimas. Žinoma, jei nepersistengsite, o į leidžiančius kritikos strėles nekreipkite dėmesio.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Skleisite aplink save kerus, bet iš jų nebus naudos nei jums, nei kitiems, jei nesuderinsite savo žavesio su praktinėmis galimybėmis. Raskite, kaip paversti šią dieną džiugia, šilta ir įsimintina, užuot laukę, kol kas jums išbers visą krepšį komplimentų. Vakare, naudodami turimas priemones, pasirūpinkite savo atžalų laisvalaikiu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dienos pradžioje jūsų iniciatyvos, susijusios su finansiniais tikslais, nebus visiems suprantamos. O koks skirtumas jums? Svarbiausia, kad pavyksta turėti tai, ko norisi. Nebent ketintumėte pasipelnyti ne visiškai legaliais būdais. Bet apie tai žvaigždės nutyli, o štai praneša, kad bet kas, dėl ko liesite prakaitą vakare, bus naudinga ne tik jums, bet ir visai jūsų šeimai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jokių klystkelių, jokių abejonių, jokių neramumų, nes žinote, kurlink einate. O jei vis tiek dėmesio iš aplinkos nepakankamai – ir tai niekis. Svarbu, kad patys nekeltumėte pernelyg didelių reikalavimų kitiems ir netaisytumėte visų klaidų, kurias jie palieka, kalbėdami ar rašydami. Jų buvo ir bus, o jums svarbu išsaugoti gerus santykius – nepamirškite to.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Afišuotis nebūtina, bet reikia viską atlikti uoliai ir, be abejo, iš eilės. Kaip ką atlikti, jums padiktuos kažkas iš išorės autoritetingu balsu. O jūs patys turėsite nuspręsti, kiek pastangų ketinate į tai dėti šią vasaros dieną. Tiesa, iškeldami savo poreikių kartelę, nepersistenkite, nes jūsų rezultatai bus lygūs jūsų pastangoms ar net šiek tiek mažesni.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Itin vertinga šią dieną būtų pasikliauti viskuo, ką galima ne tik paliesti ar užuosti, bet ir sudėlioti iš smulkių detalių. Visa kita – nieko verta. Todėl nesvarbu, kas tai būtų – darbas, poilsis ar santykiai, siekite būti atidūs net menkiausioms smulkmenoms. Net jei jums tai rūpėtų mažiausiai, nusileiskite ant žemės, kad pasidžiaugtumėte vasariškais malonumais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte išsitraukite iš anksto sudarytą šios dienos veiksmų planą ir nė akimirką jo nekeiskite. Tiesą sakant, net ir priežasčių tam nebus jokių. Darbus tobulai atlikti padės pasinėrimas į bendrą veiklą ir pasitikėjimas tais, kurias pasikliauti šiandien išties nedrąsu. Veikite išvien, ir viskas bus gerai. Vakare ryškės rezultatai, bet jais puikuotis neskubėkite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Stipriau įleisdami savo šaknis į žemę, pamatysite tolimesnes perspektyvas nei skraidydami padebesiais. Užuot tikėję tuo, kas gali būti, darykite ta,i ką galite padaryti. Čia jums netrūks nuoširdžios paramos, šypsenų ir... kritikos. Į pastarąją žvelkite kaip į būtiną prieskonį, reikalingą jūsų tobulėjimo kelyje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Apsidairykite: jei šiandien esate ne vieni, viskas tvarkoje. Tuomet galite ryžtis bet kam, ko iš jūsų pareikalaus dienos įvykiai. Turbūt jų nebus daug, bet visi jie kreips jus taip, kad atliktumėte ką nors naudingo kitiems. Ir net atostogaudami įsitikinkite, ar nešate link kokio nors bendro katilo mažas gėrybes, šapelis po šapelio.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nežinodami, kaip pasielgti, įjungsite savo žavesio mygtuką ir lauksite, kol visi, ne tik priešingos lyties atstovai, pažvelgs į jus susižavėjimo kupinais žvilgsniais. Deja, šiandien ne ta diena, kai veltui žarstomi komplimentai, priešingai, daug paprasčiau sulaukti kritikos. Bet jums negresia niekas, nuo ko neišsisuksite, pasikliaudami racionaliu artimo žmogaus patarimu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką