Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 19d. 23:00

Trečiadienio horoskopas – rugpjūčio 20 d.

Magiškas miškas
Fotolia nuotr. / Magiškas miškas

Labas rytas! Kalbamės su žvaigždėmis...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iki pietų turėsite ką kitiems papasakoti, o ir norinčių jus išklausyti bus pakankamai. Tiesa, per skubėjimą ir neapdairumą galite nuvykti ne į tą vietą, į kurią ketinote ar tiesiog pavėluoti. Atleidę už mažas klaideles sau, nebūsite teisiami ir kitų. Namuose popietę turėsite atlikti kelis jūsų įprastam gyvenimo ritmui prieštaraujančius žingsnius.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dienos pradžioje pasirūpinę savo saugumu – nesigailėsite. Įrodę sau ir kitiems, ko esate verti, vėliau atvirai pasikalbėkite su draugais ir giminaičiais apie tai, kaip jaučiatės. Jei ieškote šilto patarimo ar užuojautos, ji šiandien liesis upeliais ten, kur tik panorėsite: kieme, laiptinėje, elektroninio pašto dėžutėje ar socialiniame tinkle.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Skubėsite kitiems įrodyti, kuo esate žavūs ir nepakartojami, o čia jums nebus jokių kliūčių, išskyrus jūsų pačių neapdairumą. Sunkiausiai seksis tiems, kurie bandys nuveikti kažką naujo ar ką nors pradėti. Po skanių pietų įnikę į darbus nepamirškite, kad šalia jūsų yra žmonių, kuriems pradžiuginti vien materialių vertybių neužtenka. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei iki vidurdienio būsite išsiblaškę ir neiniciatyvūs – nieko tokio. Visus kaltinimus atremkite tyla ir pasinėrimu į savo vidinį pasaulį. Patausoję jėgas, popietę, kai Mėnulis pereis į jūsų  ženklą, galėsite imti vairą į rankas ir važiuoti ten, kur geidžiate. Tokiu būdu visi, kuriuos vešite ar pakeliui sutiksite, patikės, kad jais rūpinatės geriausiai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jūsų aktyvumą kiek ribos išorinės kliūtys, kurių iš anksto nepamatysite. Priežastys? Ryte turbūt plepėsite su draugais, ar aktyviai diskutuosite kokioje jums malonioje draugijoje. O dienai ritantis vakarop, jūsų norai kirsis su realybe: užuot gavę bent lašelį dėmesio, visą jį turėsite skirti kam nors kitam.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Iki pietų aplink jus sklandantis nerūpestingumas trukdys pastebėti reikšmingas smulkmenas, todėl nieko neprarasite, jei rizikingus ėjimus paliksite dienos popietei. Pasimėgavę žaismingu pirmuoju pusdieniu, geranoriškai dalinsitės savo gėrybėmis su draugais, trumpam pamiršę nuoskaudas ir visus ankstesnius nesusipratimus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors pirmoji dienos dalis bus lengvesnė nei antroji, didelių rezultatų tuo metu tikėtis neverta. Verčiau pastebėkite jums atsiveriančias galimybes ir jomis pasidžiaukite. Tai atvers duris, pro kurių slenkstį vidurdienį peržengę, pateksite į vietą, kurioje būsite geriausiai matomi, bet ir griežčiausiai vertinami. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kelios valandos iki pietų bus dviprasmiškos: per tuščias kalbas sunkiai išgirsite savo pačių mintis ir tiesos nepamatysite. Vėliau aplinkybės keisis jūsų naudai. Jums palankūs žmonės nuoširdžiai išreikš jums savo simpatijas. Ar čia atsiras vietos šiltiems jausmams? Turbūt, ne. Viskas pasibaigs gerais norais ir didelėmis svajonėmis.  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Judri ir nerūpestinga dienos pradžia lai jūsų nesuklaidina. Nerūpestingumo dėka privelsite klaidų ten, kur paprastai jų niekada nedarote. Todėl mažiau pasitikėkite savo jėgomis, o dažniau paklausykite kitų patarimo. Vėliau kažkas privers jus susitelkti ir įveikti sudėtingas užduotis, kurių dėka palypėsite vienu laipteliu tobulėjimo link.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Vos nubudę prižadėsite sau, kad nesiblaškysite, kad ir kas nutiktų. Ir tai jums pavyks, jei labiau vertinsite realias pareigas ir konkrečius darbus, nei tikėjimą, kad viskas išsispręs savaime. Jei kažkas bandys įtikinti, kad viskas paprasta – netikėkite. Popietę nedidelė priklausomybės dozė nuo antrosios pusės jus trikdys, bet giliai širdyje žinosite, kad jums to reikia. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pasimėgavę ryto malonumais ir leidę sau daugiau nei kitomis dienomis, su viltimi, kad viskas paprasta, įžengsite į popietę. Tačiau greitai suprasite, kad pramogos baigėsi ir prasidėjo rimti darbai. Jei nieko nelaukdami ir su niekuo nesiginčydami pasiraitosite rankoves  bei griebsitės darbo – rezultatai ims dygti kaip grybai po lietaus. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nesiverždami į pirmaujančiųjų gretas iki vidurdienio padarysite sau ir kitiems didelę paslaugą. Kalbėkite tik tada, kai mintyse sudėliosite taškus savo dar neištartų sakinių pabaigoje. Tokiu būdu padidinsite pasitikinčių jumis ratą, o gal net tapsite žmonių traukos centru. Nebūkite per griežti tiems, kurie norės patekti tarp tų, kuriais jūs rūpinatės. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką