Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – rugpjūčio 27 d.

Kavos puodelis.
123rf.com / Kavos puodelis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaip dieną nugyvensite šiandien, priklauso tik nuo jūsų pačių. O gal kai kuriems iš jūsų padės nusiteikti dienos astrologinės prognozės?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei ryte atsibudę jau turėjote galvoje detalų dienos planą, tai ženklas, kad ši diena nepraeis veltui. Įvykdykite kiekvieną plano punktą atidžiai, viską atlikdami nuo pradžios iki pabaigos. Susitelkę į kasdienes pareigas ir sveikatos stiprinimo būdus, vakare galėsite sau ir kitiems pasakyti, kad jums skirto laiko neiššvaistėte veltui.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nors jums paskirtą vežimą vešite manydami, kad jis ir lengvas, ir patogus, ir netgi mielas, kažkam viskas atrodys kitaip. Nesiveldami į ginčus, noriai atliksite tai, kas jums paskirta. Iš tiesų net iš pažiūros varginanti veikla jums teiks malonią atgaivą. Lengvai rasite paprastų, bet veiksmingų priemonių praskaidrinti dieną sau ir kitiems.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Namai jums šiandien taps vieta, kurioje galite tinkamai save išreikšti. Jei, žinoma, pasistengsite būti atidūs kiekvienam iš pirmo žvilgsnio nereikšmingam dalykui. Tačiau kai mažos šeimos problemos ar nauji iššūkiai vilios jus, bandydami pasiglemžti visas jūsų jėgas, neikite tuo takeliu. Apsisukę grįžkite prie įprastos veiklos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien privalėsite nemažai energijos iššvaistyti kelionėms ir pokalbiams, bet tai netrukdys jums žygiuoti per dieną su šypsena veide. Sėkmingai dailinsite aštrius dienos kampus, pasitelkdami savo stipriąsias savybes, tokias kaip paslaugumas ir dėmesingumas. Sutrikusius paskatinsite ir jiems tinkamą kryptį parodysite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien galite pasinaudoti savo jėgų šaltiniu, kuris, deja, ne labai paprastai atveriamas. Kad tai jums nesukeltų sunkumų, pasirūpinkite tuo, kas iki šiol įgyta ir niekam neprieštaraudami atlikite kelias jums patikėtas užduotis. Tokiu būdu pelnę aplinkinių pagarbą, gausite raktus nuo savo lobių skrynios.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien galėsite elgtis savaip, jei nevengiate patraukti aplinkinių žvilgsnių. Tiesa ta, kad ne kiekvienas jums pritars, bet kiekvienas jaus pareigą gerbti jūsų sprendimus ir netgi lygiuotis į jus. Tačiau užuot nerūpestingai mėgavęsi dėmesiu, patys savo noru užsiversite ant pečių nelengvą atsakomybės naštą ir kantriai ją nešite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nusivilsite, jei darysite viską, kad jūsų pastangos būtų įvertintos, o darbo vaisiai pastebėti ir paragauti. Deja, jie nesirps taip greitai, kaip norėsite, o jūsų begalinės pastangos nepadės jums šviesti minioje. Supratę, kad labiau norite atsiriboti nuo viso pasaulio nei kovoti už išlikimą, mikliai paspruksite į savo išsvajotą pasaulį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Džiaugsmo teiks ne savanaudiška veikla, o tokia, kuria užsiimsite tam, kad greta esantiems būtų gera. Tokiu būdu pasijutę tvirti, suskubsite pasiimti patį didžiausią šaukštą ir kabinsite juo jums skirtas gėrybes. Tačiau atminkite: pirmiausia turite tinkamai pasidarbuoti, nes pasyvieji ir tingieji atsidurs šiandien atstumtųjų gretose.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šį rytą tikrai galite nusivilti supratę, kad nemalonių ir trikdančių pareigų prieš akis didžiulė krūva, o pramogų – tik keli niekingi trupiniai. Tačiau bandydami pasisotinti vien jais, nei lašelio džiaugsmo nepatirsite. Viskas labai paprasta – greit suprasite, kad smagiai jaustis šiandien jums padeda tik nuolatinės pastangos ir nuoširdus darbas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galėsite daug, net daugiau už kitus, bet apie tai suprasite tik būdami atidūs ne tik dideliems, bet ir mažiams dalykams. Šiandien reikšminga viskas, ką galima įžiūrėti pro didinamąjį stiklą. O jei dar pasitelksite į pagalbą savo sugebėjimą nenukrypti nuo pasirinkto tikslo, prie jo priartėsite taip arti, kaip jums reikia.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nors vieniems šiandien bus nelengva, kitais pasitikėti bus dar sunkiau. Tačiau turite sau pripažinti: kaip įveisite šitą slenkstį, tokie bus ir šios dienos jūsų rezultatai. Net jei jums akis badys įtrūkimai kitų sienose, raskite už ką jiems būti dėkingi ir užuot kritikavę – pagirkite ir padėkite jiems. Greit suprasite: šios viršukalnės – bendros.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ignoruosite detales, manydami, kad jos atitraukia jus nuo to, kas svarbiausia. O būtent į jas šiandien turite sutelkti visą savo dėmesį. O jei dar pavyktų prisikrauti pilną pintinę patarimų, kurių jums negaili nei antroji pusė, nei partneriai darbe, atsidurtumėte ten, kur turite būti. Tačiau kaip peržengsite per didelį ir ambicingą savo ego?

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką