Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 rugsėjo 16d. 06:00

Trečiadienio horoskopas – rugsėjo 16 d.

Rudeniniai lapai
„Fotolia“ nuotr. / Rudeniniai lapai
Kokia diena jūsų laukia? Sužinoti padės ir patars žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien patys pasirinkę savo kelią, nuolat kažko stokosite, nesuprasite ir nesugebėsite įsilieti į dienos veiklas. O išklausę savo partnerių rekomendacijas, sutaupę nemažai jėgų ir laiko, turėsite turiningą ir sklandžią dieną. Tačiau nesileiskite jų sugundomi imtis jums visiems neįprastos veiklos – tai iki vakaro nepasiteisins.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Užsiėmę mielais darbais, būkite tikri, kad nekaišiojate nosies ten, kur dar yra jūsų nebandytos sritys ar užsiėmimai. Tai darydami išeisite iš žaidimo it musę kandę. Verčiau pasirūpinkite, kad visi su jumis dirbantys, būtų gerai nusiteikę. Sukūrę ar išsaugoję gerą atmosferą kolektyve, vakare galite pajusti šalia tvirtą užnugarį.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų žvilgsnis šiandien kryps į tai, kas jus džiugina ir padeda jums save išreikšti. Susikoncentravę ties įvairiomis žemiškomis gėrybėmis ir smagumais, raskite ir tai, ką galite suteikti kitiems. Atlikę tik imančiojo vaidmenį, tik pusę skonio pajausite. Dosniai iš širdies dalydamiesi džiaugsmais, vakare turėsite gerų pagalbininkų buityje.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ši diena jums žada ne išorinę sėkmę, o gilesnę pažintį su savimi ir su pačiais artimiausiais. Subjektyviu žvilgsniu žvelgdami į dienos įvykius, save apsaugosite, o pasirūpinę santykiais su savo šeimos nariais – sukursite jaukesnę namų aplinką. Vakare tie, kuriuos mylite, prašys dar daugiau meilės ir dėmesio, ir, jei norėsite, galėsite tai jiems suteikti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būdami smalsūs, judrūs ir bendraujantys, nuo pat ryto kursite tobulą dieną. Žinoma, jei pernelyg neskubėsite ir nekaišiosite nosies į jums nepažintas vietas. Dienos metu pasikalbėję kuo nuoširdžiausiai su aplink jus zujančias žmonėmis ir šį tą įdomaus sužinoję, vakarą praleiskite uždarame šeimos rate.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų pastangos įtikti kitiems šiandien nebus altruistiškos. Sieksite palenkti kitų simpatijas savo pusėn tik tam, kad gautumėte tai, kas jums priklauso. Na, čia nepersistenkite ir būkite atidūs, nes net ir neįveikiami dalykai jums gali atrodyti vieni niekai. Todėl liaukitės skubėję, stabtelkite, ir įsiklausę į savo poreikius, išgirskite ir kitus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien apsiginklavę geriausiomis savo savybėmis, tokiomis kaip diplomatiškumas, tolerancija ir teisingumo jausmas, nei patys klysite, nei kitų nesuklaidinsite. Tiesa, paklydimai įmanomi dėl išsiblaškymo, naujų iniciatyvų ar bandymų kištis ne į savo reikalus. Vakare nepralošite ko nors nereikalingo atsikratę.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Raskite priemonių, kurios šiandien stiprintų ir turtintų jūsų vidinį pasaulį. O nusprendę ko nors pasiekti išoriniame, atmeskite visas drastiškas priemones ir savo tikslų siekite ne tik gražiai ir subtiliai, bet išlikdami anonimiškais. Vakare pajutę dėmesio ar jėgų antplūdį, galėsite nemažai gero duoti ir kitiems.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šią dieną pernelyg nesiverždami patirti naujų įspūdžių ar pradėti naujų projektų, kurkite harmoningus santykius kolektyve ir atstatykite nutrūkusius ryšius su draugais. Beje, tarp jūsų nuolat klajos viltis, kad mažus nesklandumus rudens vėjai nupūs, ir tai bus dalis tiesos, kuria jūs lengvai kitus įtikinsite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Turėsite darbo ir su tuo susijusių tikslų, tikėdami, kad jūsų triūsas nenueis vėjais. O dėl to dar labiau stengsitės. Bet įnikę į sau mielas pareigas, kartkartėmis pasiklausykite, ką kalba kolegos, kaip jie jaučiasi ir ko jiems iš jūsų reikia. Sudalyvavę visai nereikšmingame pokalbyje ar dėl kurio nors pasistengę, arčiau savo tikslų pasistūmėsite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jums už viską svarbiau bus tai, kad visiems būtų gera ir jūs žinosite, kaip to pasiekti. Deja, kartais kiek savo jėgas pervertinsite ar nepamatysite kokių nors reikšmingų smulkmenų, nes jums bus svarbiau tikslas nei priemonės. Optimistinės nuotaikos gali jus vilioti iki šio to ekstremalaus, bet visai be reikalo.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien priešai lengvai taps jūsų sąjungininkais, jei viską tepsite medumi, o visus prieštaraujančius maitinsite saldėsiais ir nepamiršite kuo dažniau nusišypsoti, pritarti. Tačiau to neužteks sėkmingai dienai. Nuoširdžiai bendradarbiaudami ir būdami atidūs šalia esantiems, dar užsiimkite ir tuo, ką puikiai išmanote.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

02:04
31:41
24:11

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką