Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 rugsėjo 16d. 06:00

Trečiadienio horoskopas – rugsėjo 16 d.

Kokia diena jūsų laukia? Sužinoti padės ir patars žvaigždės.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būdami smalsūs, judrūs ir bendraujantys, nuo pat ryto kursite tobulą dieną. Žinoma, jei pernelyg neskubėsite ir nekaišiosite nosies į jums nepažintas vietas. Dienos metu pasikalbėję kuo nuoširdžiausiai su aplink jus zujančias žmonėmis ir šį tą įdomaus sužinoję, vakarą praleiskite uždarame šeimos rate.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų pastangos įtikti kitiems šiandien nebus altruistiškos. Sieksite palenkti kitų simpatijas savo pusėn tik tam, kad gautumėte tai, kas jums priklauso. Na, čia nepersistenkite ir būkite atidūs, nes net ir neįveikiami dalykai jums gali atrodyti vieni niekai. Todėl liaukitės skubėję, stabtelkite, ir įsiklausę į savo poreikius, išgirskite ir kitus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien apsiginklavę geriausiomis savo savybėmis, tokiomis kaip diplomatiškumas, tolerancija ir teisingumo jausmas, nei patys klysite, nei kitų nesuklaidinsite. Tiesa, paklydimai įmanomi dėl išsiblaškymo, naujų iniciatyvų ar bandymų kištis ne į savo reikalus. Vakare nepralošite ko nors nereikalingo atsikratę.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Raskite priemonių, kurios šiandien stiprintų ir turtintų jūsų vidinį pasaulį. O nusprendę ko nors pasiekti išoriniame, atmeskite visas drastiškas priemones ir savo tikslų siekite ne tik gražiai ir subtiliai, bet išlikdami anonimiškais. Vakare pajutę dėmesio ar jėgų antplūdį, galėsite nemažai gero duoti ir kitiems.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

01:00
16:32
19:43

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką