Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 31d. 23:00

Trečiadienio horoskopas – sausio 1 d.

2014-ieji metai
Fotolia nuotr. / 2014-ieji metai

Sužinokite, ką žvaigždės jums prognozuoja pirmajai 2014-ųjų metų dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Naujieji metai prasidės Mėnulio jaunatimi Ožiaragio ženkle, kuri turės poveikį jūsų karjerai ir socialinei padėčiai. Jei tikitės profesinės sėkmės ateityje, pagalvokite, kokie veiksmai pagerintų jūsų darbo kokybę. Gal turite įpročių, kurių verta atsisakyti, kad  į jūsų kabineto duris pasibelstų sėkmė, o jūs jaustumėte pasitenkinimą savimi ir savo darbo vaisiais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Naujųjų metų pradžia – simboliška, nes pirmąją metų dieną įvyksta Mėnulio jaunatis, žadanti naują pradžią. Ji jums primins galimybes mokytis, keliauti ir atrasti. Pasiruošę nuotykiams? Tačiau tai ne avantiūrų kupinas kelias. Privalėsite išlikti jame konkretūs ir praktiški.  Be to, tai galimybė iš naujo atrasti save, mokantis naujų, iki tol dar nepatirtų dalykų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pirmoji šių metų diena sutampa su Mėnulio jaunatimi ir primena jums, kad kažkas nauja turi ateiti į jūsų gyvenimą. Dalis jūsų ženklo atstovų tarsi atgims iš naujo, ir tai gali nutikti įvairiose jūsų gyvenimo srityse. Tačiau ryškiausiai šis astrologinis įvykis paveiks intymius santykius ir dvasinius bei materialius ryšius, kurie jus sieja su kitais žmonėmis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Mėnulio jaunatis, kuri vyks pirmąją šių metų dieną, darys įtaką jūsų santykiams su antrąja puse. Nekurkite kliūčių, kurios atitolintų jus, ieškokite racionalių sprendimų, padėsiančių teigiamai keisti jūsų santykius ar įkvėptų jiems naujos gyvybės. Permainos įvyks ir be jūsų pastangų, bet tik nuo jūsų priklausys, ar imsitės iniciatyvos, ar paliksite viską savieigai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nors dabar mažiausiai norite galvoti apie darbą ir pareigas, šiandien įvyksianti jaunatis skatins naujus vėjus būtent šioje jūsų gyvenimo srityje. Jei artimiausiu metu būsite susitelkę ir įvesite tvarką dienotvarkėje, atskleisite įgimtas lyderio savybes. Jau šiandien galite pradėti kurpti patikimą būsimų veiksmų planą savo galvoje. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Džiugios naujienos – Mėnulio  jaunatis vyks žemės ženkle, kuri įneš gyvybės į  romantiškus ryšius, skatins kūrybiškumą ir kvies užsiimti mėgstama veikla. Ironiška, bet tik išlikdami praktiški ir racionalūs, patirsite tikrąjį džiaugsmą. Pagalvokite, kokie konkretūs būdai jums padės jaustis džiugiai ir  atskleisti savo kūrybiškumą. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jaunatis Ožiaragio ženkle žada naujovių namuose ir šeimos gyvenime, kuriame kuriamos tradicijos ir viskam liejami pamatai. Turbūt ne šiandien jos įsiverš į jūsų gyvenimą ir ne šiandien pasiūlys tikėjimo savo jėgomis. Tačiau šiandien yra ta diena, kai galite teigiamiems pokyčiams paruošti tinkamą dirvą savo mintimis ir planais.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šio mėnesio jaunatis vyksta jūsų ženklo bendravimo ir artimos aplinkos astrologiniame būste, todėl tam tikri pokyčiai šioje srityje neišvengiami. Artimiausiu metu asiras galimybių pranešti aplinkiniams svarbių žinių, kurios galbūt jau šiandien rikiuojasi jūsų galvoje. Jos skatins jus ne tik imtis atsakomybės, bet ir parodyti savo tvirtybę ir lyderio savybes.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jaunatis Ožiaragio ženkle pradės šiuos metus. Įsiklausykite į garsus ir plačiai atmerktomis akimis apsidairykite, kad pamatytumėte, ką turite įgiję ir ką dar galite įgyti tam, kad atsiskleistų prigimtiniai jūsų gebėjimai. Išsitraukite toli nukištą savo norų sąrašą tam, kad šiandien papildytumėte jį ir netrukus labai konkrečiomis priemonėmis pradėtumėte  įgyvendinti jį.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pirmoji Naujųjų metų diena jums svarbi, nes šiandien vykstanti jaunatis jūsų ženkle turi įtakos jūsų asmenybei ir tam, kaip jus mato aplinkiniai. Dabar nuspręskite, kuriai savo asmenybės daliai, nesvarbu fizinei ar dvasinei, skirsite daugiau dėmesio ir laiko. Realūs pokyčiai netolimoje ateityje įgaus vis didesnį pagreitį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šio mėnesio jaunatis, vykstanti pirmąją metų dieną, skatins jus artimiausiu metu dalytis savo išmintimi ir  patirtimi su kitais. Ši diena nėra tinkama praktiniams veiksmams šioje ar kitose srityse, todėl kol kas skirkite laiko apmąstymams ir planams kurti. Be to, tai ideali diena poilsiui, kuri jums įkvėps jėgų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jaunas Mėnulis šiandien vyksta jūsų draugų ir grupės veiklos sektoriuje. Galbūt šiandien suprasite kaip galite atnaujinti draugų ir bendražygių sąrašą, kokioje veikloje norite save realizuoti ir ką pasirinkti savo pakeleiviais. Dar ne laikas imtis konkrečių žygių. Idealu šią pirmąją metų dieną skirti sumanymams ir svajonėms, kurias netrukus pradėsite realizuoti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

15min tema
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką