Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 sausio 4d. 06:00

Trečiadienio horoskopas – sausio 4 d.

Arbūzas.
Fotolia nuotr. / Arbūzas.

„Šiandien žodžiai veikia išties stipriai, malda yra ypač galinga. Deja, tai ir smulkių kivirčų diena, tad prieš įsiveldami į ginčą giliai ikvėpkite ir pagalvokite, ar tikrai verta dėl smulkmenų eikvoti laiką ir energiją“, – sako astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iki vakaro nuo visko laikinai atsiriboję, nenoriai dalinsitės tuo, kur klaidžioja jūsų mintys. O apie tai prabilę, užuot ką nors įtikinę, paliksite juos abejingus ar net išgirsite pastabą, jog tai jau ne kartą girdėta. Regis, turėsite priežasčių ateityje tai pakartoti. Per dieną atsisakę kelių svarbių žygių, vakare lengvai į juos išsiruošite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien besąlygiškai pasitikėsite savo draugais ar komanda, kurioje bus ne viskas tobula. Panašu, kad gali netrūkti prisiminimų apie neįvykdytus pažadus, skolas ar bandymų landžioti ne į savo reikalus. Kuo labiau slėpsite kažkokią svarbią informaciją, tuo ji jiems labiau rūpės. Vakare pravartu ištrūkus iš įvykių srauto stabtelėti ir pailsėti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien pasistengsite, kad jūsų pastangos kristų į akis jūsų darbdaviui ar kitiems svarbiems asmenims. Tikėtina, kad kažkas pasinaudos jūsų noru būti matomais ir pripažintais. Gerai įsiklausykite, ką jums pataria jūsų partneriai, ir net išgirdę šimtąkart girdėtą atsakymą, jo neignoruokite, nes tai gali būti sprendimas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jus pirmyn ves visokiausi išties nemaži norai. Net jei nei vienas jų iš tiesų neišsipildys, vis tiek bandymai save ir kitus įtikinti, kad viskas įmanoma, padės jums jaustis pakylėtiems. Tiesa, jums kelią pastos nebaigtų užduočių krūva ar sveikatos problemos, kurias reikės spręsti nedelsiant. Vakare jus užvaldys jums svarbus tikslas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rankos – sveikatos veidrodis. Ką išduoda raudonavimas, tinimas ir kiti požymiai?

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien net nesiekdami didelių pokyčių, šį tą pakeisite ar nugalėsite savo baimes. Tiesa, rizikingi pasiūlymai gali būti ne tai, kam jūs esate pasiruošę. Pašnekesiai su atžalomis jums primins, jog kažkas nepadaryta ir dėl kažko per mažai pasistengta. Regis, ateityje laukia atkarpa laiko, kurios metu galima viską išsiaiškinti ir užglaistyti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandienos pilnatvei jums reikės kito žmogaus, kuriuo galima pasitikėti, kuris jus įkvėps ir padės atsirinkti tai, kas geriausia tinka jums. Tiesa, namuose vakare gali būti svarbu kai ką išgirsti, net jei nesutaptų su jūsų ir kitų žmonių planais ar pageidavimais. Regis, šios šeimos aktualijos neduos ramybės dar kurį laiką.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien mieliau darysite ką nors dėl kitų nei dėl savęs, kartais net kiek perlenkdami lazdą ar aukodamiesi kitiems. Puiku, jei patirsite malonumą, būdami naudingi kitiems ir tobulindami savo darbo aplinką. Galimas susitikimas su seniai matytu žmogumi, kiek sutrikdysiančiu jūsų įprastą dienos ritmą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien būsite kūrybiški, tik nežinia, ar tą kūrybiškumą panaudosite tinkamai. Bus rizika išbarstyti savo idėjas šen ten, abejoti, pasiduoti nuotaikos svyravimams ar ieškoti paguodos ir būdų save pradžiuginti, užuot susitelkus į vieną tikslą. Vakare teks aptarti išlaidas pramogoms ar atžaloms, ir nors tema ne itin smagi, neišsisuksite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien ieškosite vietos, kur jauku ir saugu. Asmeninio gyvenimo reikalai visų pirma turės būti sutvarkyti, o tik po to imtasi profesinių ir visokių kitokių. Regis, kai kas nors vyks ne pagal planą, reaguosite skausmingai. Jūsų pakartotinos pastabos namuose gali nepasiekti tikslo, tačiau liautis bandyti nevalia.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien tikėsite, jog galite spėti su visais norinčiais pasišnekučiuoti. Įsitraukę į bendravimo karuselę, tiesiog nepajusite, kaip prabėga diena. Nieko nuostabaus, jei kartais pasaulį nuspalvinsite kiek ryškesnėmis spalvomis nei yra iš tiesų. Tiesa, vakare pabandę kam nors išlieti širdį, turbūt kol kas nesulauksite norimo atgarsio.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sausis: sėkmingiausių dienų kalendorius

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien ieškosite ir rasite priemonių, padėsiančių įrodyti kitiems, kad esate šio to verti. Ir nežinia, ar to sieksite savo darbais, pirkiniais bei demonstruodami savo dosnumą. Norėdami įtikti savo bičiuliams, galite kiek per daug prarasti, be to, juos suprasti vakare bus beveik neįmanoma, ypač, jei ignoruosite jau girdėtą informaciją.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums sunku bus valdyti savo emocijas, o juo labiau jas paslėpti. Visai tikėtina, kad vieną akimirką verksite, o kitą – juoksitės. Esant tokiai dramų gausybei, vis dėlto išliksite įdomūs kitiems. Tiesa, darbdavio pageidavimai gali nesutapti su jūsų norais, tačiau niekur nedingsite: jei ne dabar, tai vėliau teks į juos įsiklausyti. ­

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

36:34
38:58
01:33

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką