Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 07, 06:00

Trečiadienio horoskopas – sausio 7 d.

Skaitykite astrologės Vaidos Budginaitės sudarytą dienos horoskopą.
Ramybė
Ramybė / „Shutterstock“ nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien galite pabandyti visiems įrodyti, kad už smagiai praleistą laiką nieko svarbiau nėra. Ir tegul niekas nebando jūsų perkalbėti! Žinosite visus būdus save pamaloninti ir to tikėsitės iš kitų. Būsite kūrybiški, kupini įkvėpimo ir gebėjimo parodyti pasauliui savo kūrinius. Be to, jūsų atžalos bus dėkingos už kiekvieną su jais praleistą minutę.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Užuot laukę šilumos ir supratimo iš aplinkos – patys ją skleiskite. Dėmesio reikia visiems. Geriausiai tai pavyks, jei pasielgsite taip, kad net patys nustebsite. Pagirkite, paskatinkite, pamaloninkite kitus žodžiais ar veiksmais. O jei dėl neprognozuojamų įvykių po kojomis susvyruos žemė, liaukitės nerimavę. Tai tik prieskoniai šeimyninei laimei kurti.

Taip pat skaitykite: 2015-ųjų sekso horoskopas

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Visus šios dienos reikalus sutvarkysite pasitelkę savo žavesį ir gebėjimą gražiai pakalbėti. Žinučių, susitikimų gausa ir netylantis telefonas neleis susikaupti, bet džiugins. Ypač džiūgausite, kai jūsų pašnekovai ir interesantai įvertins jūsų stipriąsias savybes. Tiesa, žinios iš draugų, turbūt privers jus keisti dienos planus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Norėsite įrodyti kitiems, kad esate verti viso pasaulio gėrybių, tačiau jumis tikinčių bus negausu, todėl džiaukitės net tuomet, kai jums skirtos dovanos neatitinka jūsų lūkesčių. O supratę, kas galėtų netikėtais ir neįprastais būdais sustiprinti jūsų materialinį pagrindą ar atskleisti jūsų gabumus, neabejokite savo sėkme.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jums seksis stebinti aplinkinius. Bet koks jūsų sąmojis ar rimtas pasiūlymas prikaustys jų dėmesį, todėl galite savęs pernelyg nevaržyti ir leisti sau daugiau nei kiti. Gavę pagrindinius vaidmenis ir besistengdami dieną paversti nesibaigiančia švente, nepamirškite ir nuobodžių kasdienių darbų, kuriuos galite su džiaugsmu atlikti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Manysite, kad šiandien įlipote ne į tą traukinį: aplink pernelyg daug optimizmo, komplimentų ir pagyrų. Užuot iš jo išlipę, pasirinkite nuošalesnę vietelę. Iš ten galėsite gėrėtis kitų kūriniais, nes savų demonstruoti nenorėsite. O jei bandydami būti nuoseklūs suprasite, kad tai neįmanoma – nesipiktinkite. Viskam savas laikas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Netikėtos pažintys šią dieną žadės, kad jūsų draugų ratas didėja. Noriai bendradarbiaudami, jūs laimėsite savo komandos palankumą. Jūsų novatoriškos idėjos leis neatsilikti ir padės pasiekti savo tikslų joje. Būkite tikri, kad žinote, kaip įžiebti ne tik ugnelę savo akyse, bet uždegti, paskatinti, paraginti, pagirti ir pakylėti kitus virš kasdienybės.

Taip pat skaitykite: Kinų meilės horoskopas 2015-iesiems metams

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Rinkitės ne pramintus takelius, o jums neįprastus elgesio modelius. Originalumas darbe ir buityje bei noras prisitaikyti prie netikėtai pasikeitusių aplinkybių jums bus geri patarėjai. Sakykite kitiems tai, ką norite girdėti patys. Nesvarbu, kad jausitės keistai. Svarbiau, kad tie, kuriems adresuotas jūsų geras žodis, pasijustų reikšmingi.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Visi jūsų bandymai save išreikšti sulauks palaikymo. Ypač jei tai bus netikėta ir neįprasta. Žinosite, kaip iš daugybės mažų dalykų sukurti kažką pastebimo ir reikšmingo. Arba, priešingai, iš didelio krepšio išrinksite tik akį ir širdį glostančius mažus dalykus. Ir net jei kažkas nepavyktų, svarbiausia į tai pažvelgti su atlaidžia šypsena.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Regis, šiandien slepiate savo norą būti dėmesio centre. Manote, kad apie tai prisipažinti – tai išduoti save, tačiau santykis su aplinka ir aplinkiniais šiandien jums ypač aktualus. Be to, jus kiek erzina abejonės: ar patikėti tomis naujienomis, kurios sklando aplinkui jus, ar ne. Išdrįsę sužinoti, kas už jų slepiasi, įsitikinsite, kad jos nežada nieko blogo.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Viena vertus, diena gali būti lengvabūdiškai šilta, kita vertus – netikėta ir nepatogi. Viskas priklauso nuo jūsų požiūrio, pasirinkimo ir jūsų asmeninių ambicijų dydžio. Ar ištversite negailestingą konkurenciją tarp jūsų ir jūsų partnerių? Nesuklysite trumpam pamiršę save ir užleidę kitiems dienos lyderių pozicijas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Paskendę nereikšmingose dienos smulkmenose galite nepastebėti jums svarbių ir reikšmingų dalykų. Išradingai susidorodami su kasdieniais rūpesčiais, sveikatos negalavimais, o darbe nestokodami kūrybiškumo, ne tik rasite neįprastų būdų užsidirbti, bet suprasite, kad tokiu būdu suteikiate džiaugsmo ne tik sau.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką