Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – spalio 1 d.

Rožės žiedas
Fotolia nuotr. / Rožės žiedas
Šaltinis: 15min
0
A A

Labas rytas, mielieji! Žingsniuojame į antrą rudens mėnesį... Ką mums pažers žvaigždės? Prie rytinės kavos puodelio verta pasidomėti, ar ne?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei ryte jums trūks pasitikėjimo darbe, pasiklauskite vertingo ir įžvalgaus patarimo, kurį jums į ausį pašnibždės antroji pusė ar darbo partneris. Tiesa, jis ar ji dėl sėkmingų santykių gali skatinti jus paaukoti kelias ambicijas. Vakarop pasitikėdami savo svajonėmis ir nuojautomis, sustiprinsite profesines pozicijas. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Į abejones, kaip išlikti tvirtiems, jums atsakys jūsų antroji pusė. Patikėkite, kad šis asmuo geriau žino, kur jums verta pasukti, o kur ne. O štai vienas iš kolegų nenoriai talkins, versdamas jus peržiūrėti jūsų prioritetų sąrašą. Vakarėjant atviras ir nuoširdus ryšys su draugais padės išsamiau suprasti kai kuriuos sudėtingus dalykus. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kaišiosite nosį į savo ir ne savo reikalus, bet dėl to sužinosite ar atliksite daug vertingų dalykų, o ar kam nors tai patiks – nesirūpinsite. Svarbu, patys jausitės atlikę savo misiją. Ar tai tikrai bus taip, kaip jūs manote – parodys laikas. Na o šiandien dieną tęskite vedami šeštojo pojūčio, patariančio, kaip suprasti ar atlikti tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodė neįmanoma. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte savo kūrybines galias naudosite ne tik tam, kad gerai atliktumėte darbus, bet ir tam, kad su jumis dirbantys nestokotų šypsenos veide. Tik jei jūsų dėmesys nukryps kiek tolėliau, pavyzdžiui, link namų, konflikto neišvengsite. Vakare sutiksite žmonių, kurie nedvejodami palaikys jums už rankos, kai abejosite savimi ir ragins jus nenukabinti nosies.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Atviras pokalbis su šeimos nariu atvers jums šį rytą akis. Tačiau to, ką sužinosite, neskubėkite pranešti kiekvienam praeiviui ar socialinio tinklo draugams. Viskas labai paprasta – kažkas šias jūsų mintis gali palaikyti netaktiškomis. Įdienojus ryšiai, užmegzti kolektyve, įgis naujų, šiltesnių atspalvių. Gal net pavyks vieniems kitus suprasti iš pusės žodžio. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Klausydamiesi to, ką kalba radijas, ką sako kaimynas ar apie ką jums pasakoja brolis, sužinosite nemažai vertingos informacijos. Tačiau kažin, ar iš to bus realios naudos, todėl iš anksto save dėl to nuraminkite. Verčiau vakarop pasidžiaukite tuo, kas sklando ore tada, kai jūs bendraujate su artimu žmogumi ar vaikais. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Užuot daug ir sunkiai dirbę, visas savo pastangas nukreipsite į namų židinio kurstymą. Gauta informacija padės jums pagerinti savo pozicijas, bet savo vaidmens ir įtakos šioje vietoje nepervertinkite. Vakarop neapsispręsite, kas jums svarbiau: saugus prieglobstis svajonių pasaulyje ar galimybė nuosekliai siekti savo tikslų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šį rytą atidžiai klausykitės ir daug išgirsite, kalbėkite ir būsite išgirsti. Tačiau kaip jaučiatės šioje situacijoje ir ką jaučiate kam nors iš aplinkinių – turbūt nenorėsite kalbėti. Nesivaikysite lengvos sėkmės, o pasitikėsite tik tuo, ką galima paliesti, užuosti ir pamatyti. Dėl per griežtos kontrolės jūsų mintys gali nerasti sau tinkamos saviraiškos. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei kas nors iš draugų ar kolegų primygtinai bandys jus įtikinti, kad jūsų galios šiandien ribotos – neeikvokite jėgų ginčams, o jums reikalingos informacijos gaukite ten, kur nesigirdi gatvės triukšmas. Vakarop, tvarkydami šeimos biudžetą ar įsigydami namams reikalingų daiktų, pasikliaukite nuojauta ir tvirtai stovėkite ant žemės.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Iš visko, kas jus slegia ar gali slėgti, šiandien jus išvaduos draugų prašymai padėti jiems susidoroti su jų rūpesčiais. Nukreipę dėmesį nuo savęs ir susitelkę į grupės veiklą ar draugų problemas – truputėlį ūgtelėsite. O jei jūsų vadovai retkarčiais jūsų nesupras, visus nesusipratimus į šalį nustums nuoširdūs pokalbiai ir išgalvotos istorijos. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ryto pokalbiai su vadovais ar kolegomis jums padės įnikti į iki tol nesuprasto reiškinio esmę. Žinoma, jei užuot susikoncentravę ties tikslais, neskraidžiosite kažkur toli. Nors tokiu būdu jausitės ne savo vežime, jis iš karto pajudės iš savo vietos, kai imsitės atsakomybės. Be to, dar leis jums savo įžvalgų dėka šiek tiek pastorinti piniginę. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pasitikėjimas savo įgimtomis savybėmis, įgyta išmintimi ar išmoktomis žiniomis, leis jums šiandien sužavėti draugus ar kolegas. Gal net tokiu būdu suprasite, kokią svarbią užduotį šiandien privalote atlikti. Net ir nežinodami kokia ji, tiesiog eikite pavėjui. Leisdami, kad vėjas pūstų jums į nugarą, nekreipkite dėmesio į jokias aplinkinių pastabas. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką