TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

TV.lt rekomenduojamų filmų penketukas

Kadras iš filmo „Melancholija“
Kadras iš filmo „Melancholija“
Šaltinis: tv.lt
0
A A

Už lango ir vėl spaudžiant šaltukui, bus sunku atsispirti šiltų namų jaukumui, o ypač laikui, praleistam žiūrint įdomų ir prasmingą filmą. Šiam savaitgaliui TV.lt paruošė dramatiškų siužeto vingių nestokojančių kino juostų, nepamirštančių ir komedijos elementų. Tad susipažinkite su šiam savaitgaliui atrinktų filmų repertuaru.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

1. „Melancholija“ (Melancholia, 2011)

Šeštadienį 15.00 val.

Per Balticum Auksinį

Nepaprastai graži apokaliptinė drama apie neišvengiamą pasaulio pabaigą. Šioje kino juostoje pagrindinį vaidmenį atlieka Kirsten Dunst (Džastina), pelnytai 2011 m. Kanų festivalyje gavusi geriausios aktorės titulą. Skambant Richardo Wagnerio romantiškos operos „Tristanas ir Izolda“ muzikai, atskleidžiama liūdna nuotakos Džastinos nuotaika. Po kelių dienų horizonte pasirodo Žemės link pavojingai artėjanti naujoji planeta Melancholija. Džastina tiksliai žino, kad planetų susidūrimo nepavyks išvengti ir niekam nepavyks išgyventi...


2. „Meilė“ (Amour, 2012)

Šeštadienį 21.30 val.

Per TV1000 East

Kadras iš filmo „Meilė“
Kadras iš filmo „Meilė“

2013 m. „Auksinio gaublio“ ir „Oskaro“ statulėles už geriausią užsienio filmą laimėjusi kino juosta pasakoja apie aštuoniasdešimtmečių porelę, kurių meilė patiria didelius išbandymus, kai vieną jų ištinka širdies smūgis, o kitas turi prisiimti slaugytojo vaidmenį. Atsidavęs vyras Džordžas bando susidoroti su sunkiai įveikiama užduotimi – tapti visapusišku Anos slaugytoju. Kai juos aplanko suaugusi jų dukra Eva, paaiškėja, kokie atsiskyrę nuo visuomenės šie išsilavinę žmonės tapo, kai išėjo į pensiją.


3. „Žmogus, kuris juokiasi“ (L'Homme qui rit, 2012)

Sekmadienį 15.00 val.

Per Balticum Auksinį

Kadras iš filmo „Žmogus, kuris juokiasi“
Kadras iš filmo „Žmogus, kuris juokiasi“

Pagal Viktoro Hugo novelę ekranizuotas filmas atskleidžia anglų lordo sūnaus Gvimpelno gyvenimą. Užpuolę piratai jam žiauriai sužaloja veidą. Atrodo, kad jis nuolat šypsosi. Šalindamasis žmonių, jis sutinka aklą mergaitę Dėją ir jie kartu klajoja. Vieną dieną juos imasi globoti sumanus cirko pasirodymų meistras Ursusas. Du našlaičiai tampa kvapą gniaužiančių spektaklių dalimi. Šioje kino juostoje Ursuso vaidmenį atlieka „Auksinio gaublio“ laimėtojas aktorius Gerard’as Depardieu.


4. „Kartu iki pasaulio pabaigos“ (Seeking a friend for the end of the world, 2012)

Sekmadienį 18.25 val.

Per TV1000 Premium

Kadras iš filmo „Kartu iki pasaulio pabaigos“
Kadras iš filmo „Kartu iki pasaulio pabaigos“

110 kilometrų skersmens asteroidas „Matilda“ su Žeme susidurs lygiai po trijų savaičių. Tad ką galima nuveikti per dar likusią 21 dieną? Draudimo kompanijoje dirbantį Dodžą apninka depresija, tačiau kaimynystėje gyvenanti gražuolė Penė trykšta optimizmu, skrajoja padebesiais ir moka džiaugtis trumpomis laimės akimirkomis. Susiklosčius ekstremalioms sąlygoms, jie tampa bendrakelioniais, turinčiais bilietus tik į vieną pusę ir gavusiais galimybę susimąstyti, ar tikrai šalia jų yra tas žmogus, su kuriuo norėtųsi būti pasaulio pabaigos akimirką?


5. „Teresės nuodėmė“ (Therese Desqueyroux, 2012)

Sekmadienį 21.00 val.

Per Balticum Auksinį

Kadras iš filmo „Teresės nuodėmė“
Kadras iš filmo „Teresės nuodėmė“

Tai stilinga kostiuminė drama apie Teresę (akt. Audrey Tautou), kuri išteka už kilmingo žemvaldžio kaimyno Bernardo, tačiau ši santuoka be meilės ir aistros. Arogantiškas turtuolis vyras domisi savo šunimis, medžioklės reikalais ir paveldėtų pušų miškais, visiškai neskirdamas laiko jaunos žmonos norų, pageidavimų ir užgaidų pildymui. Jauna ir ambicinga moteris svajoja ištrūkti iš desperatiškai nuobodžios provincijos Pietų Prancūzijoje į bohemiškai džiazuojantį Paryžių. 

tv.lt
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 TV tv.lt
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką