TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

TV.lt rekomenduojamų filmų penketukas

Kadras iš filmo „Kažkas skolinto“
Kadras iš filmo „Kažkas skolinto“
Šaltinis: 15min
0
A A

Šio savaitgalio TV.lt filmų penketukas tiks įvairaus filmų žanro mėgėjams, karaliaus dramos, komedijos ir net trileriai, viename jų vaidins žavus dainininkas ir aktorius Justinas Timberlake’as. Komedijos privers išspausti ne vieną juoko ašarą, tikrais faktais paremta kriminalinė drama atskleis jaunimo išradingumą, o mistinis trileris tik dar kartą įrodys, kad laikas – didžiausia vertybė, ateityje galinti tapti valiuta.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

1. „Kažkas skolinto“ (Something Borrowed, 2011)

Šeštadienį 13.00 val.

Per Balticum Auksinį

To paties pavadinimo E. Giffin bestseleriu paremtas filmas apie rimtus išbandymus, tekusius moterų draugystei. Reičel – trisdešimtmetė teisininkė, visada paisanti savo geriausios draugės Darsės norų, Darsė – pleputė, pramogų ir svaigalų mėgėja, planuojanti netrukus ištekėti už Dekso, kuris Reičel patinka nuo koledžo laikų. Tačiau ar pavyks išlikti geromis draugėmis, kai po savo gimtadienio vakarėlio Reičel su Deksu kartu praleis aistringą naktį? Šis poelgis būsimą jaunikį paskatins susimąstyti, jog pasirinko netinkamą merginą...


2. „Ponas ir ponia gangsteriai“ (Killers, 2010)

Šeštadienį 13.40 val.

Per TV1000 East

Kadras iš filmo „Ponas ir ponia gangsteriai“
Kadras iš filmo „Ponas ir ponia gangsteriai“

Pagrindinį vaidmenį filme atliekantys aktoriai Katherine Heigl (Džena) ir Ashtonas Kutcheris (Spenseris) – laimingai gyvenanti susituokusi pora. Tačiau šeimyninė idilė išgaruoja kaip dūmas, kai Spenseris sužino, kad už jo galvą paskelbta solidi kelių milijonų dolerių premija. Kalta jo praeitis – slaptojo vyriausybės agento pareigos. Spenseris ir Džena pradeda įtarinėti visus: draugus, kaimynus, bakalėjos savininką ir net atsitiktinius praeivius.


3. „Įkalinti laike“ (In time, 2011)

Šeštadienį 21.10 val.

Per LNK

Kadras iš filmo „Įkalinti laike“
Kadras iš filmo „Įkalinti laike“

XXI a. pabaigoje laikas tampa pagrindine atsiskaitomąja valiuta. Žmonės genetiškai užprogramuoti gyventi iki 25-erių: tuomet organizmas nustoja senti ir gyventi lieka vieneri metai. Žmonija uoliai dirba, kad gautų daugiau laiko pasaulyje, kuriame puodelis kavos kainuoja 4 gyvenimo minutes. Pasaulį valdo turtingieji, galintys tapti beveik nemirtingais, o vargšai, net ir lenkdami nugaras sunkiausiuose darbuose, kovoja dėl savo gyvybių. Vieną rytą Vilas pabunda turėdamas daug laiko, tačiau jo džiaugsmas trunka neilgai. Jis apkaltinamas nužudymu ir jam tenka sprukti.


4. „Elitinis jaunimas“ (The Bling Ring, 2013)

Sekmadienį 21.00 val.

Per Balticum Auksinį

Kadras iš filmo „Elitinis jaunimas“
Kadras iš filmo „Elitinis jaunimas“

Kino teatrus tik 2013 m. pasiekusi kriminalinė drama, kurioje išvysite garsiąją aktorę Emmą Watson. Tai – filmas, atskleidžiantis slaptus paauglių norus, polinkį į laisvą ir neapgalvotą gyvenimą. Tikrais faktais paremta juosta atskleis jaunimo grupės darbelius, jų tikslas – išskirtiniai daiktai ir drabužiai, kuriais dabinasi garsiausi ir gražiausi. Aktorių ir turtuolių dienotvarkę patikrindami socialiniuose tinkluose Twitter ir Facebook, o adresus susiradę Google žemėlapiuose, jie tiksliai žino, kur eina ir kiek tam turi laiko. Sulaukę savo progos, žvaigždžių gyvenimo žinovai įsilaužia...


5. „Parvežk mane namo“ (Take Me Home Tonight, 2011)

Sekmadienį 22.00 val.

Per TV1000 Premium

Kadras iš filmo „Parvežk mane namo“
Kadras iš filmo „Parvežk mane namo“

Visiškai suaugę, tačiau niekaip negalintys rasti savo vietos gyvenime – tai kelių jaunuolių grupelė 9-ojo dešimtmečio pabaigos ypač klestinčiame Volstryte. Koledžo absolventas Metas Franklinas, jo seserys ir geriausias draugas nepritampa esamame pasaulyje, o pagrindinio herojaus (Meto) gyvenimą apsunkina pastangos atkreipti svajonių merginos dėmesį. Susitikimo metu jis pameluoja jai, kad dirba stambiausiame komerciniame banke.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 TV tv.lt
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką