Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

TV.lt rekomenduojamų filmų penketukas

Kadras iš filmo „Pasimatymų trenerė“
Kadras iš filmo „Pasimatymų trenerė“
Šaltinis: tv.lt
0
A A

Nors šį savaitgalį dėmesį kaustys tik ką prasidėjusios olimpinės Sočio žiemos žaidynės, kuriose galima bus išvysti ir palaikyti Lietuvai atstovaujančius sportininkus, TV.lt ir šį kartą atrinko dėmesio vertus savaitgalio filmus, kuriuos siūlo pažiūrėti, siekiant bent trumpam pamiršti olimpinį azartą ir keletą valandų pasinerti į jausmingus filmų herojų gyvenimus.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

1. „Pasimatymų trenerė“ (How to Fall in Love, 2012)

Šeštadienį 12.40 val.

Per TV3

Tai istorija apie drovų ir savimi nepasitikintį Haroldą, kuris, norėdamas susirasti merginą, ryžtasi pasisamdyti pasimatymų trenerę. Sutapimas – šio vyruko trenere tampa mergina iš jo mokyklos, kurią Haroldas kažkada buvo įsimylėjęs. Tai mergina, kuriai nestinga nei žavesio, nei pasitikėjimo savimi, be to, ji puikiai sugeba vilioti vyrus. Netrukus Haroldas tampa elegantišku, moterų dėmesio vertu vyru, kuriam neatsispirs netgi asmeninė jo pasimatymų trenerė.


2. „Švytinti žvaigždė“ (Bright Star, 2009)

Šeštadienį 15.55 val.

Per Balticum

Kadras iš filmo „Švytinti žvaigždė“
Kadras iš filmo „Švytinti žvaigždė“

„Oskarui“ nominuota romantinė drama nukels į XIX a., alsuojantį liepsnojančia aistra, nemirštančia net tada, kai įsimylėjėlius išskirti kėsinasi likimas. Aukštąją madą studijuojanti gražuolė Fani Braun apžavi nepagydoma liga susirgusį Džoną. Iš pradžių jis pamano ją esant stilinga pasipūtėle, kurios nedomina ne tik jo eilės, bet ir literatūra, tačiau vėliau tarp šių herojų įsiplieskia meilė.


3. „Susižadėję penkerius metus“ (The Five-Year Engagement, 2012)

Šetadienį 16.00 val.

Per TV1000 Premium

Kadras iš filmo „Susižadėję penkerius metus“
Kadras iš filmo „Susižadėję penkerius metus“

Naujųjų metų išvakarėse Tomas (akt. Jasonas Segelas) pasiperša gyvenimo draugei Violetai (akt. Emily Blunt). Pora nusprendžia susituokti. Tačiau viskas apsiverčia aukštyn kojomis, kai Violeta laimi stipendiją į išsvajotąjį universitetą kitoje valstijoje. Vestuves tenka atidėti net dvejiem metams, o Tomas, metęs savo mėgstamą ir perspektyvų darbą Niujorke, išvyksta su Violeta į Mičiganą. Čia jų laukia tikri gyvenimo išbandymai.


4. „360 laipsnių: meilės ir nuodėmių ratu“ (360, 2011)

Sekmadienį 22.10 val.

Per TV1000 Premium

Kadras iš filmo „360 laipsnių: meilės ir nuodėmių ratu“
Kadras iš filmo „360 laipsnių: meilės ir nuodėmių ratu“

Filmas, tarsi painus meilės voratinklis, į kurį įsipainioja skirtinguose pasaulio kampeliuose gyvenantys žmonės. Vienatvės išvargintas britas verslininkas (akt. Jude’as Law) svarsto apie pasimatymą su prostitute. Tuo metu verslininko žmona (akt. Rachel Weisz) ruošiasi skambinti jaunam savo meilužiui ir pasakyti, kad viskas baigta; brazilė studentė išsiskiria su vaikinu Londone ir grįžta į Rio de Žaneirą; sveikstantis alkoholikas (akt. Antonis Hopkinsas) keliauja į Feniksą ieškoti dingusios dukters. Prasidėjęs Vienoje tinklas apraizgo Paryžių, Londoną, Bratislavą, Rio, Denverį ir Fyniksą, viską sujungdamas į vieną jaudinančią meilės istoriją.


5. „Auklė pagal iškvietimą“ (The Rebound, 2009)

Sekmadienį 22.35 val.

Per LNK

Kadras iš filmo „Auklė pagal iškvietimą“
Kadras iš filmo „Auklė pagal iškvietimą“

Ką darytumėte ir kaip reaguotumėte, kai žiūrėdamos vaiko gimtadienio vaizdajuostę, pamatytumėte atsitiktinai užfiksuotą vyro neištikimybę? Gražuolę Sendi įkūnijanti aktorė Catherine Zeta-Jones susirinko daiktus, vaikus ir iš užmiesčio namo persikėlė į miesto centre esantį butą. Ši moteris netikėtai susibičiuliauja su kavinukės darbuotoju Aramu – vyruku, už kurio žmona tekėjo tik tam, kad gautų žaliąją kortą, o netrukus Aramas tampa Sendės vaikų „aukle pagal iškvietimą“.

tv.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 TV tv.lt
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką