Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

TV.lt rekomenduojamų filmų TOP-5

„Meilės virtuvė“ („Love's Kitchen“, 2011)
Kadras iš filmo / „Meilės virtuvė“ („Love's Kitchen“, 2011)
Šaltinis: tv.lt
0
A A

Šį savaitgalį dar labiau priartėsime prie vasaros ir šiltesnių orų. Nors perėjimas prie vasaros laiko „kainuos“ vieną prarastą savaitgalio valandą, tačiau šis faktas nesumažins malonumo ir atokvėpio akimirkų, praleistų žiūrint dramatiškus filmus. Jų šį savaitgalį tikrai netrūks. Gyvenimo kryžkelėse atsidūrusios moterys bandys spręsti užklupusias meilės problemas ir tobulai sudėlioti savo gyvenimo mozaiką.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Meilės virtuvė“ („Love's Kitchen“, 2011)

Šeštadienį  16.15 val.

Per Balticum

Virėjas Robas yra savyje užsisklendęs vyras, kuris avarijoje neteko žmonos. Maža to, jo paties restoranas praranda buvusį populiarumą. Tačiau vyriškis sulaukia palaikymo iš savo bičiulio Gordono Ramzio. Jei mėgstate kulinarines laidas, tikrai žinosite šį pasaulinio garso šefą ir laidos „Pragaro virtuvė“ vedėją. Žymusis Ramzis pataria draugui viską pradėti nuo nulio, tad Robas atidaro mažą restoranėlį kaime, o vieną dieną šį restoranėlį aplanko maisto kritikė Keitė. Kartu jie sukuria meilė skupiną receptą...


„Sunkus amžius“ („Girl in Progress“, 2012)

Šeštadienį 21.00 val.

Per Balticum Auksinis

Kadras iš filmo/„Sunkus amžius“ („Girl in Progress“, 2012)
Kadras iš filmo/„Sunkus amžius“ („Girl in Progress“, 2012)

Greisė yra vieniša mama, kuri augina dukterį Ansidadą. Greisei tenka visi šeimos rūpesčiai, todėl ji negali skirti tinkamo dėmesio Ansidadai. Kai mokytoja papasakoja vaikams apie suaugusiųjų gyvenimą, Ansidada nusprendžia kuo skubiau subręsti. Mergina pasitelkia į pagalbą savo draugę Tavitą. Netrukus Ansidada suvokia siekianti ne to, ko derėtų siekti. Greisės vaidmenį šiame filme atlieka kerinčio grožio aktorė, modelis ir daininkė - Eva Mendes.


„Gyvenimas yra gražus“ („50/50“, 2011)

Sekamdienį 17.00 val.

Per Balticum Auksinis

Kadras iš filmo/„Gyvenimas yra gražus“ („50/50“, 2011)
Kadras iš filmo/„Gyvenimas yra gražus“ („50/50“, 2011)

Vienuolika nominacijų, viena jų – „Auksinio gaublio“, ir net devyni pelnyti apdovanojimai filmui, kuris sukrės savo siužetu. 27 metų Adamas gyvena įprastinį jaunuolio gyvenimą, rašo tekstus radijo laidoms ir džiaugiasi gyvenimu, tačiau netikėtai jam diagnozuojama reta stuburo vėžio forma. Vaikinukas nusprendžia nelaukti ir su vėžiu kovoja lankydamas chemoterapijos kursą. Šiuo sunkiu gyvenimo periodu Adamo mama jam negali skirti daugiau dėmesio, nes turi rūpintis Alzheimeriu sergančiu savo vyru. Jį palaiko geriausias draugas Kailas, nauji draugai ir to paties likimo žmonės.


„Mergyt, kur bėgi?“ („See Girl Run“, 2012)

Sekmadienį  17.20 val.

Per Balticum

Kadras iš filmo/„Mergyt, kur bėgi?“ („See Girl Run“, 2012)
Kadras iš filmo/„Mergyt, kur bėgi?“ („See Girl Run“, 2012)

Tai pamokanti ir gyvenimiška istorija apie moterį, kuri ieškodama geresnio gyevnimo, gali prarasti viską. 40-ies metų Ema yra kamuojama abejonių dėl savo esamos santuokos, todėl nusprendžia apsilankyti gimtajame miestelyje. Šiame miestelyje gyvena jos mokyklos laikų vaikinas Džeikobas. Sutapimas ar ne, tačiau ir Džeikobo meilės reikalai yra prasti. Ema nusprendžia, kad būtent čia ji ras savo laimę...


Meilė, vedybos, šeimyninis gyvenimas“ („Love, Wedding, Marriage“, 2012)

Sekmadienį 19.00 val.

Per TV1000 East

Kadras iš filmo/„Meilė, vedybos, šeimyninis gyvenimas“ („Love, Wedding, Marriage“, 2012)
Kadras iš filmo/„Meilė, vedybos, šeimyninis gyvenimas“ („Love, Wedding, Marriage“, 2012)

Eiva – šeimas ištikusias krizes padedanti įveikti psichologė. Pačios merginos gyvenimas, tarsi iš pasakų knygos: ji išteka už ją beprotiškai mylinčio gražuolio Čarlio, su kuriuo ruošiasi gyventi „ilgai ir laimingai“. Tačiau ramybę sudrumsčia žinia apie tėvus – po trisdešimties bendro gyvenimo metų jie nusprendžia skirtis. Ar noras į savo tėvų šeimą sugrąžinti darną ir ramybę nekainuos Eivai jos pačios asmeninės laimės ir karjeros?

tv.lt
Temos TV, tv.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką