Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gruodžio 30d. 15:00

Ugninės Beždžionės prietarai: ką dovanoti, o ko – ne per Naujuosius metus?

Beždžionės metai
Fotolia nuotr. / Beždžionės metai

Kai kuriose šeimose neatskiriama Naujų metų šventės dalis yra dovanos, kurių nekantriai laukia ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Kuo labiau jos būna originalios ir netikėtos, tuo įdomiau jas ir dovanoti, ir gauti.

Pastaruoju metu vis daugiau žmonių pasirenka dovanas atsižvelgdami į metų simbolį. Sužinokime, ką galima ir ko ne dovanoti sutinkant Naujuosius 2016 metus, kad išvengtume metų simbolio – Ugninės Beždžionės – nemalonės.

Ką patariama dovanoti 2016 metų proga?

Artėjančių metų simbolis pasižymi smalsumu, judrumu ir nekantrumu, mėgsta ryškius bei originalius daiktus, itin vertina šeiminius santykius.

Ugninei Beždžionei patiks bet kokie daiktai su jos atvaizdu. Tai gali būti bet kas: paveikslėliai, kalendoriai, indai, patalynė, garderobo dalys. Vaikams galima drąsiai dovanoti žaislines beždžiones. Kadangi metų simbolis labai mėgsta originalumą, labai tinka dovanoti ką nors padaryto savo rankomis.

Labai nudžiuginsite ir dovanos gavėją, ir metų simbolį, jeigu padovanosite ką nors neįprasto. Moterims, pavyzdžiui, galima padovanoti ypatingą juvelyrinį dirbinį (išskyrus grandinėlę), o jeigu biudžetas neleidžia, puikiai tiks ryški bižuterija. Vyrams galima padovanoti gražią, elegantišką ir kokybišką piniginę, užrašinę arba metų kalendorių.

Ko nepatariama dovanoti?

Visais laikais žmonės tikėjo vienokiais ar kitokiais prietarais. Galvodami apie Naujųjų metų dovaną, būtinai pagalvokite, ar tarp jūsų artimųjų ir draugų yra tokių, kurie tiki prietarais, ir kaip jie reaguos į dovaną. Taip pat yra tam tikrų dovanų apribojimų, susijusių su metų simboliu charakterio ypatumais.

Pirmiausia, Ugninei Beždžionei nepatiks bet kokios grandinėlės – šios joms simbolizuoja laisvės apribojimą. Todėl Naujųjų 2016 metų proga nei vyrams, nei moterims nederėtų dovanoti šio juvelyrinio dirbinio.

Ypatingą dėmesį skirkite dovanoms, kurias dovanosite senjorams, nes dažnai jie sugeba įžvelgti ypatingą simboliką netgi ten, kur jos iš tiesų nėra. Pavyzdžiui, jeigu jiems padovanosite šiltas ir patogias šlepetes, minkštus rankšluosčius ar originalias ir gražias žvakes, jie gali įžvelgti užuominą apie išėjimą iš gyvenimo. Tad, kad nesugadintumėte jiems nuotaikos, verčiau venkite tokių dovanų.

Taip pat skaitykite: Ką per šventes dovanoti vaikui?

Taip pat netinkama dovana Naujiesiems metams yra laikrodis. Manoma, kad jis simbolizuoja išsiskyrimą. O senjorai tokią dovaną gali priimti kaip laiko iki jų gyvenimo pabaigos skaičiavimą. Taip pat nerekomenduojama dovanoti įvairių aštrių daiktų, nes jie gali pritraukti įvairias nesėkmes. O štai juvelyriniai dirbiniai su perlais ir nosinaitės – ašarų, išsiskyrimo ir vienatvės simbolis.

Ko dar nepatartina dovanoti? Pinigų. Dalykas tas, kad tokia dovana gali atnešti nesėkmę tam, kuris dovanoja. Manoma, kad pinigus dovanojantis žmogus pasmerkia save jų neturėjimui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

25:55
01:02
01:31
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką