Dabar populiaru
Publikuota: 2016 vasario 2d. 18:45

Vasario mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

Taro kortos.
Fotolia nuotr. / Taro kortos.

„Šio mėnesio numerologinis skaičius yra 11. Tai vienas iš skaičių mokytojų – šviesos nešėjo, įkvėpimo, kilnumo ir svarbios misijos skaičius“, – teigia tarologė Lina Balsė, pateikianti vasario mėnesio taroskopą.

Šį mėnesį labiau jausime dvasinį gyvenimo aspektą, suvoksime save ne kaip kūnus, turinčius sielas, o kaip sielas, turinčias kūnus. Lengviau bus pajusti ir sąmoningai suprasti Visatos dvasinius dėsnius ir norėsis pasidalyti su kitais savo supratimu apie pasaulį, dvasingumą ir gyvenimo prasmę.

Bendroji prognozė 

Vasario mėnuo pateiks išbandymų, kad patikrintų mūsų nuoširdumą ir sąžiningumą. Galite tikėtis ypatingo įkvėpimo ir aukštesnių jėgų paramos, jei laikysitės aukštesnių idealų, stengsitės pasitarnauti kitiems ir aukštesniam gėriui. Santykiai šiuo metu itin svarbūs, visur reikalingas bendradarbiavimas.

Neteisingai realizuota šio mėnesio energija pasireikš chaotiškumu, nervingumu, nedėmesingumu ir nesiskaitymu su kitais. Yra pavojus prarasti bet kokį pareigos jausmą ir patikėti, kad jūsų tikslas ar misija pateisina bet kokias priemones ir atleidžia nuo pareigos būti padoriu žmogumi. Bet kokie Visatos dvasinių dėsnių, moralės normų ar žmogiškojo teisingumo bei įstatymų pažeidimai sulauks teisingo atpildo.

„Shutterstock“ nuotr./Taro korta: Teisingumas
„Shutterstock“ nuotr./Taro korta: Teisingumas

Taro kaladėje 11 numeriu yra pažymėta Teisingumo korta. Joje pavaizduota teisingumo deivė Temidė. Priešingai nei žmogiškasis teisingumas, ji nėra akla, besivadovaujanti turimais įkalčiais ir įrodymais. Ji mato tikrąją tiesą ir reikalauja prisiimti atsakomybę, laikytis net žodinių įsipareigojimų bei atsakyti už savo mintis, žodžius ir veiksmus. Dabar tinkamiausias laikas pasirašyti bendradarbiavimo, partnerystės, pirkimo ar pardavimo sutartis, įteisinti ar nutraukti santuoką, spręsti teisinius reikalus, ieškoti teisybės.

Kai kas šį mėnesį susidurs su griežtąja šios kortos pamoka – priežasties ir pasekmės, arba karmos dėsniu. Niekas nevyksta šiaip sau, viskam yra priežastis ir dažniausiai ji yra mumyse, o ne kažkur išorėje. Tai, kad visi sprendimai ir poelgiai turi savo pasekmes, aišku visiems. Bet retas susimąstome, kad pats mūsų požiūris į pasaulį ir charakteris yra ne tik mus suformavusių aplinkybių pasekmė, bet ir priežastis, nulemsianti tolimesnį gyvenimo kelią.

Šios kortos išmintis – į savo gyvenimą pritraukiame tai, kas esame, ir viskas yra teisinga, aukštesnės jėgos visuomet atkuria pusiausvyrą tarp svarstyklių lėkštučių.

Šio mėnesio mums visiems iškeltos pamokos:

  • suprasti ir atsižvelgti į Visatos teisingumo principą, priežasties ir pasekmės dėsnį;
  • priimti ankstesnių sprendimų ir veiksmų pasekmes ir iš jų pasimokyti;
  • numatyti savo dabartinių minčių, žodžių ir veiksmų daromą įtaką ir būsimas pasekmes;
  • prisiimti asmeninę atsakomybę už viską, ką darome ir ko nedarome, nes tai mūsų pasirinkimas;
  • įvertinti abi situacijos puses, būti objektyviems ir nešališkiems;
  • siekti pusiausvyros savo gyvenime.

Prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

Kiekvienas mūsų, eidami skirtingu gyvenimo keliu, turime savas pamokas. Todėl kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką, skirtą mums visiems.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t. y. 1983 05 03. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+8+3+0+5+0+3=29. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 2+9=11. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių: 1+1=2.

Suskaičiavome, kad visų, gimusių 1983 metų gegužės 3 dieną žmonių, gyvenimo kelio skaičius yra 2. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus gyvenimo kelio skaičiui skirtą mėnesio taroskopą.

Gyvenimo kelio skaičius 1. Jūsų korta – Magas

Šį mėnesį jūsų laukia svarbi nauja pradžia ir jūs turite viską, ko reikia, kad paverstumėte savo viziją realybe. Būsite iniciatyvūs ir kupini idėjų, matysite galimybes net, atrodytų, nepalankiai pasisukusiose aplinkybėse.

Taip pat skaitykite: Šukuosena pagal Zodiaką: kas jums tinka ir kada geriausia kirptis?

Jūsų intelektas, žinios ir komunikabilumas padės pritraukti reikiamus resursus ir paramą, nes mokėsite tinkamai pateikti savo idėjas ir įtikinti kitus, kad žinote ką darote.

Lydėtų sėkmė, pradedant verslą, studijas ar siekiant naujo darbo. Galite užmegzti naują pažintį – įdomus bendravimas ir kibirkštėlė turės šansą išaugti į kažką daugiau. O esamuose santykiuose dabar itin svarbus bendravimas, dalijimasis mintimis ir planais.

Gyvenimo kelio skaičius 2. Jūsų korta – Monetų 8

Monetų rūšis kalba apie materialųjį pasaulį, o 8 yra atsakomybės, organizuotumo ir efektyvumo simbolis, tad korta labiausiai susijusi su pareiga ir darbu. Tai palankus laikas ieškant darbo, tobulinant įgūdžius ar siekiant geresnių rezultatų darbe, nes pavyks susikaupti ir labai produktyviai dirbti.

Pareigingumas, atidumas detalėms, perfekcionizmas gali taip įtraukti į atliekamą darbą, jog nematysite nieko kito. Dažnai ši korta rodo profesinį tobulėjimą, įgūdžių vystymą, talento ugdymą. Jei ši korta kalba ne apie darbo, o apie kitą gyvenimo sritį, reikėtų susimąstyti, ar tas perfekcionizmas ir reiklumas išties yra naudingi, juk ne viską galima vertinti pagal naudingumo ir efektyvumo kriterijus.

Gyvenimo kelio skaičius 3. Jūsų korta – Fortūnos Ratas

Šį mėnesį nusimato vieno ciklo pabaiga ir kito pradžia, didelės permainos ir netikėtumai. Gali atrodyti, kad situacija ne jūsų rankose, jog viskas priklauso nuo aklos sėkmės. Kaip iš gausybės rago ant jūsų gali pasipilti visa jūsų gera karma, o gyvenimas apsiversti aukštyn kojomis per trumpą laiką net ne vieną kartą.

Būkite atidūs pasikartojančioms situacijoms, gali išryškėti jūsų pasąmoniniai mąstymo ir elgesio šablonai ir paaiškėti, kokią pamoką likimas jums siunčia. Šiuo periodu galite nutraukti ar užmegzti naujus santykius, pakeisti darbą, pakeisti gyvenamąją vietą, ir netgi mėgstamiausią spalvą ar religiją. Tai palankių sutapimų, buvimo tinkamu laiku tinkamoje vietoje ir atsiveriančių galimybių bei permainų į gera periodas.

Kiekviena smulkmena, nereikšmingi pokyčiai gali tapti lemtingais ir nuvesti jus nauju, šviesesniu keliu. Tiesa, jei esate labai nelankstūs ir prisirišę prie status quo, vietoje sėkmės ir galimybių galite jausti didelį stresą, jog viskas mainosi ir planus tenka keisti kone kasdien. Turite lyg banglentininkai gaudyti sėkmės bangą ir plaukti su ja, neleisti, kad pokyčių ir chaotiškų įvykių lavina užvirstų ant jūsų ir patrauktų žemyn.

Gyvenimo kelio skaičius 4. Jūsų korta – Bokštas

Jūsų laukia įprasto gyvenimo būdo ir rutinos suardymas, netikėtumai ir permainos. Tai griovimo korta ir tai, ką laikėte tvirtu, stabiliu bei patikimu, gali netikėtai sugriūti ar pasikeisti – santykiai, darbas, namai, statusas, sveikata ar net keli dalykai vienu metu. Taip pat galimi nelaimingi atsitikimai, traumos ir netektys arba tiesiog didelis išgąstis, jei nelaimės paskutinę minutę pavyks išvengti ar bent sušvelninti pasekmes.

Šiuo periodu jums reikia tapti atviresniems ir priimti aukštesnių jėgų siunčiamus ženklus, rodančius, kur laikas kažką keisti, kur nuėjote klaidingu keliu. Teigiama prasme, Bokšto korta gali atnešti netikėtą nušvitimą, genialią idėją ar akių atsivėrimą tiesai, kuri sugriaus ankstesnius įsitikinimus ir planus.

Gyvenimo kelio skaičius 5. Jūsų korta – Imperatorė

Šį mėnesį teks skirti dėmesio motinai ir santykiams su ja arba patiems labiau išreikšti savo moteriškas bei motiniškas (net jei esate vyras) savybes – globoti, puoselėti, mylėti, išreikšti savo kūrybingumą. Imperatorė yra vaisingumo simbolis ir viskas, ką darysite su meile ir kūrybingumu, duos puikius rezultatus, lengviau atsiversite gerovei visomis prasmėmis.

Atvira širdis leis ir dovanoti, ir priimti meilę, tad tai labai palankus metas santykiams ir šeimai. Galite tikėtis progreso ir natūralaus augimo visuose reikaluose – santykiuose jausmai gilės, galimi džiugūs įvykiai, kaip šeimos sukūrimas ar pagausėjimas, verslas klestės ir augs, darbe atmosfera bus harmoninga, kūrybinė saviraiška teiks didelį pasitenkinimą.

Gyvenimo kelio skaičius 6. Jūsų korta – Kardų Karalienė

Korta vaizduoja racionalią, inteligentišką ir savarankišką moterį, kuri pasitiki savo įžvalga ir stiprybe. Tai moteris, kuriai nereikia vyro, bet ji gali norėti jo kompanijos. Ji moka būti žavi ir įdomi, bet emocinė sfera jai atrodo gan paini, nepasiduodanti logikai.

Galite konsultuotis ir gauti gerą patarimą iš tokios moters, ji bus savo srities ekspertė, mokės įžvelgti situacijos esmę ir logiškai sudėlioti visus argumentus, suteikti vertingos informacijos. Jei labai nepasiseks, ši moteris gali būti jūsų konkurentė – darbe ar asmeniniuose santykiuose – ir pridaryti didelių problemų.

Pasistenkite viską, kas vyks šį mėnesį, priimti neprarasdami šaltakraujiškumo ir blaivaus mąstymo, kalbėkite diplomatiškai, elkitės kilniai, bet teisingai. Tiek kitų žmonių, tiek ir jūsų mintys, žodžiai ir veiksmai sulauks Visatos teisingumo.

Sprendžiant iš to, kokioje kaimynystėje šį mėnesį iškrito Kardų Karalienė, bijau, jog proto pergalė prieš širdį gali reikšti proto pateisintą destrukciją, žlugdančią kritiką arba jums patiems tie racionalūs sprendimai bus labai skausmingi. Kartais teisingumas reiškia ne vien šaltą objektyvumą, bet ir užuojautą, pusiausvyrą tarp proto ir širdies.

Gyvenimo kelio skaičius 7. Jūsų korta – Kardų 10

Tamsi korta ir periodas, tačiau ir jis turi savo prasmę bei teigiamą pusę. Pasiekus žemiausią tašką, patį dugną ar kritinę ribą, blogėti daugiau nebegali ir vienintelis likęs kelias yra aukštyn. Ši korta rodo liūdną, bet anaiptol ne netikėtą pabaigą, tiesiog kartais mums reikia pereiti kokią nors situaciją iki pat jos galo, kol būsime pasirengę pripažinti pralaimėjimą ir tolimesnių pastangų beprasmiškumą.

Taip pat skaitykite: Astrologės L.Kutkytės vasario mėnesio horoskopas

Tai galutinis nusivylimas santykiais, darbu ar kita situacija, suvokimas, kad nieko negalite pakeisti, ir laikas tiesiog pasiduoti ir paleisti. Šiuo metu jūsų savijauta bus prislėgta, o energijos labai stigs, tad būkite sau švelnesni ir atlaidesni, leiskite sau pailsėti. Tamsiausia būna prieš pat aušrą, ir kai tik paleisite tą prisirišimą ar įsitikinimą, kuris jus kankina, paleisite troškimą, kad būtų kitaip nei yra, jums palengvės.

Gyvenimo kelio skaičius 8. Jūsų korta – Žvaigždė

Žvaigždė žada sveikatos pagerėjimą, jei buvo problemų, ramesnį ir harmoningesnį periodą. Tai vilties korta, žadanti šviesesnį rytojų, raginanti atsiverti įkvėpimui ir naujoms galimybėms. Nepameskite iš akių savo kelrodės žvaigždės, puoselėkite savo svajonę ir jūs ją įgyvendinsite.

Santykiuose ši korta yra gydanti energija, tad galite susitaikyti net po labai didelių konfliktų ar nusivylimų, bendravimas taps nuoširdesnis ir atviresnis. Palankus laikas bendravimui ir kūrybai, bus lengviau atskleisti ir išreikšti savo gabumus bei talentus. Šį mėnesį jūsų negalės apjuodinti jokios apkalbos ar kritika, jums pavyks sublizgėti ir sulaukti šlovės, jei būsite savimi ir tikėsite tuo, ką darote.

Gyvenimo kelio skaičius 9. Jūsų korta – Skeptrų 6

Skeptrų 6 rodo, kad šiuo metu labai pasitikėsite savimi ir tikrai turėsite pagrindo didžiuotis savimi. Tai sėkmės ir pergalės korta, žadanti triumfą sudėtingoje situacijoje – jums pavyks įveikti kliūtį ar išspręsti problemą.

Įdėtos pastangos duos puikius rezultatus, sulauksite pozityvaus įvertinimo ir nuopelnų pripažinimo. Galite sėkmingai išlaikyti egzaminą, praeiti darbo interviu ir gauti norimas pareigas ar paaukštinimą, realizuoti savo ambicijas. Ši korta ypač palanki mokslinei veiklai ar karjerai bei verslo projektams. Santykiai su aplinkiniais taip pat gerės, sulauksite didesnio palaikymo.


Tarologė Lina Balsė konsultuoja internetu svetainėje taroskopai.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

00:32
01:23
18:34

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką