Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – rugpjūčio 12 d.

Raudoni bateliai
Fotolia nuotr. / Raudoni bateliai
Šaltinis: 15min
0
A A

Žingsniuojame toliau! Ką atneš dar viena išaušusi diena?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Venera ugnies ženkle Liūte, todėl mažytės dramos virs didelėmis. Scenos viduryje atsidurs jūsų atžalos ir kiti nepakartojami jūsų kūriniai. Visa širdimi trokšite pademonstruoti savo kūrybos vaisius ir tai jums pavyks taip tobulai, kaip tik įmanoma. Džiaukitės tuo, kad romantikos laužai artimiausias savaites liepsnos karštai, o visa, kas nemalonu – meskite iš galvos. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Subtilumo, meninio skonio ir realybės pojūčio jums galima pavydėti. Tačiau dabar, kai Venera keliauja karališkuoju Liūto ženklu, jūs matote viską kiek iškreiptai. O tai ryškiausiai pasireikš jūsų namuose. Čia, pamiršę saiką ir kuklumą, puošite kiekvieną kampelį, kad tik jie taptų kuo panašesni į karališkus rūmus. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Venera artimiausias savaites svečiuosis Liūto ženkle ir tokiu būdu pakvies jus aplankyti įdomias vietas bei susipažinti su naujais žmonėmis. Vienintelė problema ta, kad tokiems žygiams ryšitės ne dėl nuoširdaus noro pažinti vietas ar iš širdies pabendrauti su žmonėmis. Tiesiog norėsite, būdami judesyje, atrodyti visa galva aukštesni už kitus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Turbūt artimiausiu metu nuspręsite paįvairinti savo garderobą ir visu greičiu perlėksite artimiausius prekybos centrus. Nieko čia keisto – Venera šiandien įsikuria Liūte, o ji taip mėgsta pasipuošti! Neužstrikite ties mažmožiais. Verčiau pasirūpinkite tuo, kas padeda jums tapti turtingesniais. Atsiminkite – tai jūsų žemiškų talentų išryškėjimo laikas. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Niekas nesistebi tuo, kad jūs trumpam tampate visatos centru, sutraukdami visą įmanomą dėmesį. Kai dar viena planeta jūsų ženkle, pasirūpinkite, kad jūsų grožis apakintų pusę pasaulio. Čia dar tik dalis darbo, kurį gali atlikti jūsų asmenybės jėga. Bet argi yra prasmės duoti kokius nors nurodymus tiems, kurie patys geriausiai žino, kaip pakerėti visatą? 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Laikotarpis, kol Venera įeis į jūsų ženklą rugsėjo pradžioje, jums bus mažutis jausmų išbandymas. Priežastis? Šis laikas ne kukliems, todėl jums jausmus rodyti sudėtinga. Dėl šios priežasties, užuot puolę į romantikos gelmes, patirkite daugiau jausmų vaizduotėje nei realybėje. Ir dar, jūsų potencialas atsiskleis, kai padėsite atsiskleisti kitiems. Paprasta, tiesa? 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien giliai įmerkę kojas į kasdienes pareigas galite nepastebėti svarbesnių dalykų. Vienas jų (ir, žinoma, pats svarbiausias) – tapti grupės siela ir tokiu būdu sužibėti bendraminčių ar draugų grupėje. Mėgaukitės bendravimu ir bendra kūrybine veikla, nes tik tokiu būdu dar labiau praplėsite būrį tų, tarp kurių jūsų siela ima dainuoti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jums vis dar maža įvertinimo profesiniuose vandenyse? Drąsiai siekite pripažinimo dabar, kai šalia kitų planetų jūsų karjeros astrologiniame būste nuo šiol atsiduria dar ir meilės bei grožio planeta. Ji padės jums lipti karjeros kopėčiomis gražiai, o tokiu būdu jūs būtinai atkreipsite reikalingų asmenų dėmesį ir sukursite sau patikimą užnugarį. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien pamažu grimsite į namų rūpestėlius ir tokiu būdu būsite beveik nusprendę, kad dienos šviesos kol kas nematyti. Tai ne tiesa. Prieš jūsų akis – didžiulės perspektyvos, o jas dar praplečia Venera ugnies stichijos ženkle. Iš šios malonumų deivės pozicijos naudos jums bus tiek, kiek plačiai pajėgsite atsimerkti ir apsidairyti. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Prisijunkite prie daugiau kaip 79 tūkst. „Ji“ gerbėjų – tapkite grupės nariu „Facebook“ tinkle, paspaudę „Patinka“.

Venera nuo šios dienos Liūto ženkle, todėl nesistebėkite, jei kažkas jos įkvėptas jums į ausį šnabždės, kad aistros, pinigų ir malonumų negali būti per daug, be to dar jiems būtina suteikti pagrindinį vaidmenį. Tai gera žinia tik tiems, kurie moka dalintis ir yra pasiruošę ne tik klupti ir keltis tam, kad atgimtumėte naujam, ryškesniam ir prasmingesniam gyvenimui. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nesutrikite, jei ne savo noru tapsite tris savaites trunkančios dramos pagrindiniais herojais. Iš pradžių jums skirtas vaidmuo bus nepatogus, lyg išaugti ar ne jūsų skonio rūbai. Tačiau, jei kasdien atidžiai skaitysite scenarijų ir mokysitės naujų taisyklių, įvaldysite savo rolę tobulai. Vienišiai tokiu būdu gali užpildyti tuščią partnerystės nišą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nuobodžiauti šiuo metu būtų tikra nuodėmė, net jei savo žavesį privalote panaudoti ne meilės fronte, o darbo kabinete ar susirinkimo metu. Todėl į ilgą darbų sąrašą nepamirškite įtraukti ir savo tobulos išvaizdos bei savijautos. Tokiu būdu papuošite nuobodžią dalykinę erdvę ir dar labiau sužavėsite kolegas, kurie ne pirmą dieną jums merkia akį. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką